saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 578
» ماه گذشته : 1839
» سال گذشته : 11452
» کل بازديد : 25254
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال باید چه شرایطی داشته باشم؟

فرهنگ غنی، متنوع و مدیترانه ای، بازار امن و اقتصاد به سرعت در حال توسعه کشور پرتغال باعث شده که به مقصدی ایده آل برای زندگی، تجارت و تشکیل خانواده تبدیل شود از این رو طبیعتاً سالانه هزاران سرمایه گذار را به خود جذب می کند و آنها را تشویق به سرمایه گذاری می کند حال اگر این سرمایه گذاران از اتباع غیر اتحادیه اروپا باشند می توانند از طریق سرمایه گذاری در خاک این کشور، برای دریافت اقامت طلایی پرتغال درخواست دهند و دریافت این مجوز قابل گسترش و تعمیم به سایر اعضای خانواده سرمایه گذار می باشد یعنی می توانند خانواده خود را همراه داشته باشند که شامل: همسر یا شریک زندگی، فرزندان وابسته و، والدین وابسته می باشد.

اعتبار اولیه مجوز اقامت طلایی پرتغال 2 سال است وبعد از آن تا زمان حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید است طبق قانون پرتغال متقاضیانی که حداقل 5 سال دارای مجوز اقامت قانونی پرتغال می باشند می توانند برای اخذ اقامت دائم پرتغال و متعاقباً تابعیت و شهروندی پرتغال درخواست دهند.

حالا تنها سوالی که ممکن است برای شما به عنوان سرمایه گذار پیش آید این است برای اخذ گلدن ویزای پرتغال باید چه شرایطی داشته باشیم؟

در ابتدا متقاضیان برای واجد شرایط شدن جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال باید:

فاقد سوابق کیفری باشند.

با ویزای شنگن معتبر وارد پرتغال شده باشند.

اموال شما نباید در قلمرو اتحادیه اروپا مسدود شود.

سپس سرمایه گذاری مشروط در پرتغال را انجام دهید وگزینه های سرمایه گذاری در پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه حداقل 1و نیم میلیون یورو به پرتغال؛

ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی در پرتغال؛

حداقل 500 هزار یورو برای خرید املاک و مستغلات در پرتغال یا 400 هزار یورو در مناطق کم تراکم.

خرید املاک و مستغلات در مناطق بازسازی شهری پرتغال با حداقل 30 سال قدمت به ارزش حداقل 350 هزار یورو، و یا 280 هزار یورو برای همان سرمایه گذاری در یک منطقه کم تراکم.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در فعالیت های تحقیقاتی متمرکز بر علم یا فناوری در پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو برای تقویت سهام یک شرکت یا تاسیس یک شرکت موجود برای ایجاد یا حفظ حداقل 5 شغل تمام وقت.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط

سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو در هنر، فرهنگ و میراث پرتغال

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 28 فروردين 1402ساعت 15:07 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 179 | لينك ثابت |

 

آیا با دریافت اقامت تمکن مالی یونان، اجازه کاربرای متقاضی در این کشور وجود دارد؟

ویزای اقامت تمکن مالی یونان/ FIP برای شهروندان غیر اتحادیه اروپا اعمال می شود که از امکانات مالی، از طریق درآمد ثابت سالانه یا پس انداز کافی، برای پوشش هزینه های زندگی خود در طول اقامت خود برخوردار باشند. برای واجد شرایط بودن برای ویزای تمکن مالی باید نشان دهید که در طول اقامت خود در این کشور، باری بر دوش دولت یونان نخواهید بود که دو راه برای واجد شرایط بودن وجود دارد:

بر اساس درآمد غیرفعال ثابت و پایدار درخواست دهید.

مبلغ واجد شرایط برای اقامت تمکن مالی یونان حداقل 2000 یورو در ماه تعیین شده است و از آنجایی که میتوانید با اعضای خانواده خود همراه شوید باید منابع مالی کافی به ازای هر یک از اعضای خانواده که با شما به یونان می آیند داشته باشید که به ازای همسر 20 درصد و برای هر فرزند 15 درصد به 2000 هزار یورو اضافه می شود.

بر اساس پس انداز درخواست دهید.

اگر درآمد ثابتی ندارید و واجد شرایط نیست، می توانید بر اساس پس انداز درخواست دهید که باید مبلغ 48 هزار یورو پس انداز در دسترس داشته باشید. و همانطور که گفتیم و به ازای همسر 20 درصد و برای هر فرزند 15 درصد به این مبلغ اصلی اضافه می شود و هرچه وجوه بیشتری در حساب بانکی خود داشته باشید، و منابع درآمد شما قوی تر و پایدارتر باشد، شانس بیشتری برای تایید خواهید داشت.

و نکته ی قابل توجه ایی که در این خصوص وجود دارد این است که اگر بر اساس پس انداز خود درخواست اقامت تمکن مالی یونان می دهید، باید این پس انداز خود را به یک بانک ملی یونانی انتقال دهید بعلاوه کل این مبلغ باید در طول مدت اقامت شما در این حساب باقی بماند.

به طور کلی مدت مجوز اقامت تمکن مالی یونان 2 سال است و هر 2 سال یکبار قابل تمدید است. دارندگان اقامت تمکن مالی یونان به طور مستقیم اجازه دسترسی به بازار کار و هر گونه تجارت یا فعالیت اقتصادی مستقل در یونان را ندارند حتی اجازه ندارید برای یک کارفرمای یونانی هم کار کنید. در اصل، دولت یونان از متقاضیان انتظار دارد که بدون نیاز به کار کردن یا حتی انجام سرمایه گذاری در یونان، بتوانند در طول اقامتشان از خود و  اعضای خانواده تحت تکفل خود حمایت کنند. البته شما مجاز به انجام تجارت و کار از راه دور هستید و حتی کار از راه دور برای یک کارفرمای خارج از یونان یا از داخل یونان می توانید به مشتریان دریایی خدمت رسانی کنید که به طور رسمی در یونان مجاز است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 27 فروردين 1402ساعت 22:50 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 180 | لينك ثابت |

 

مدارک درخواست ویزای طلایی پرتغال به چه زبانی باید ترجمه شوند؟

دولت پرتغال برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که قصد سرمایه گذاری در این کشور را دارند برنامه اقامت طلایی پرتغال را در نظر گرفته است این مجوز در ابتدا 2 سال اعتبار دارد و قابل تمدید می باشد و شرط حضور آن در خاک پرتغال تنها 7 روز در سال است و پس از 5 سال اقامت هم، امکان اخذ شهروندی پرتغال نیز وجود دارد.

اما قبل از هر چیزی و در وهله ی اول برای دریافت این مجوز اقامت باید مدارک مربوط به سرمایه گذاری خود را به مقامات مربوطه ارائه دهید تا واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال شوید. و این مدارک به نوع سرمایه گذاری شما بستگی دارد لذا بر این اساس باید مدارک را ارسال کنید. مدارک درخواست عبارتند از:

داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

 2 قطعه عکس در اندازه پاسپورت،

داشتن بیمه درمانی معتبر برای پرتغال و ارائه گواهی آن یا در سیستم بهداشت ملی در پرتغال ثبت نام کنید.

ارائه گواهی عدم سوء پیشینه خود از هر کشوری که بیشتر از 1سال در آنجا زندگی کرده اید و این گواهی باید در3 ماه گذشته صادر شده باشد.

بیانیه سوگند که اثبات کند شما حداقل 5 سال سرمایه گذاری خود را حفظ می کنید.

اگر ملکی خریداری کرده اید باید:

سند ملک یا قرارداد آن را ارائه دهید.

باید ثابت کنید که دارایی خود را به یک موسسه مالی در پرتغال انتقال داده اید.

گواهی ثبت ملک یا زمین که مالکیت شما را بر آن ثابت کند.

اگر برای یک ملک در منطقه بازسازی شهری سرمایه گذاری کرده اید:

باید توسط نهاد مربوطه، سندی ارائه دهید که اثبات کند که ملک در منطقه بازسازی است.

اگر انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو انجام داده اید:

دریافت یک اظهارنامه بانکی مبتنی بر اثبات وجود سپرده.

اگر حداقل ده شغل جدید ایجاد کرده اید:

دریافت اظهارنامه از یک بانک ثبت شده در پرتغال که اثبات کند سپرده مورد نیاز خود را انجام داده اید.

برای هر کارمند ارائه قراردادهای کاری ضروری است.

استخراج از ثبت شرکت ها (فقط در صورتی که سهامدار یک شرکت باشید).

اگر در هنر سرمایه گذاری کرده اید:

اظهارنامه ای از یک بانک ثبت شده در پرتغال که ثابت می کند سپرده مورد نیاز را انجام داده اید.

اگر در فعالیت های تحقیقاتی سرمایه گذاری کرده اید:

اظهارنامه ای از یک بانک ثبت شده در پرتغال که ثابت می کند سپرده مورد نیاز را انجام داده اید.

اعلامیه مؤسسه تحقیقاتی علمی دولتی یا خصوصی که در آن سرمایه گذاری کرده اید مبنی بر وجود سرمایه گذاری شما.

*مهم ترین کاری که پس از جمع آوری تمامی مدارک مورد نیاز جهت درخواست ویزای طلایی پرتغال باقی می ماند این است که حتماً باید تمام این مدارک توسط یک مترجم معتبر، به پرتغالی و یا انگلیسی ترجمه شود پس از آن باید توسط کنسولگری پرتغالی یا یک دفتر اسناد رسمی قانونی شود. و در انتها باید توجه داشته باشید که تمامی این مدارک همیشه مورد نیاز خواهند بود خصوصاً هنگام تمدید ویزای طلایی پرتغال.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 26 فروردين 1402ساعت 15:04 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 192 | لينك ثابت |

 

بررسی میزان قیمت خانه در یونان در مناطق مختلف

برای افرادی که به دنبال اخذ اقامت یونان برای خود وخانواده شان هستند، خرید ملک در یونان گزینه ی بسیار محبوبی تلقی می شود زیرا از این طریق علاوه بر اخذ اقامت طلایی یونان می توانند برای اقامت دائم یونان و شهروندی اقدام کنند. پس از اخذ پاسپورت یونان دیگر شهروند اروپا محسوب می شوند و می توانند از مزایای کامل اتحادیه اروپا بهره مند شوند. بنابراین اگر رویای خرید خانه یا یک آپارتمان در یونان را دارید، و میخواهید شانس خود را با کسری از هزینه امتحان کنید هم اکنون بهترین زمان جهت اقدام برای خرید است. زیرا قیمت املاک یونانی در میان کشورهای اروپایی مقرون به صرفه تر است اما نباید فراموش کنید که هر سال این قیمت ها در حال افزایش می باشد و مهمتر از همه اینکه نرخ ارز همیشه در حال حرکت است. به هر حال ما قصد داریم در این مقاله، به بررسی میزان قیمت خانه در یونان در مناطق مختلف آن بپردازیم تا با بالاترین، پایین ترین و متوسط ​​قیمت های خرید ملک در محبوب ترین مناطق یونان آشنا شوید؛ لذا در وهله ی اول جهت خرید ملک در یونان، باید از قیمت های خرید آگاهی داشته باشید تا متناسب با بودجه ی خود تصمیم گیری درستی داشته باشید اما اگر بخواهیم نگاه دقیق تری به این موضوع داشته باشیم باید بگوئیم قیمت خانه ها در یونان مانند هر جای دنیا بستگی زیادی به مکان، زیرساخت خانه، نزدیکی آن به دریا و دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی دارد از این رو می خواهیم قیمت تقریبی خانه در برخی از شهرها و جزیره های معروف یونان را مورد بررسی قرار دهیم.

قیمت هر متر مربع خانه در آتن

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1.500یورو

1.922یورو

3000یورو

خارج از شهر

1.300یورو

2000یورو

3000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در کورفو

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1000یورو

1.540یورو

3.500یورو

خارج از شهر

800یورو

1.240یورو

2000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در تسالونیکی

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

1.500یورو

1.872یورو

2.500یورو

خارج از شهر

900یورو

1.405یورو

2000یورو

 

قیمت هر متر مربع خانه در سانتورینی

مکان

کمترین قیمت

متوسط قیمت

بالاترین قیمت

مرکزشهر

3000یورو

4.500یورو

6000یورو

خارج از شهر

2000یورو

3000یورو

4000یورو

 

کرت/Crete هم یکی دیگر از جزیره های محبوب یونان است که سالانه گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند؛ قیمت آپارتمان در جزیره کرت از 80 هزار یورو شروع می شود تا میانگین قیمت برای ویلاهای ساحلی 350 هزار یورو و حتی بیشتر است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 24 فروردين 1402ساعت 16:44 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 205 | لينك ثابت |

 

فواید اخذ اقامت خود حمایتی یونان

اقمت تمکن مالی یونان یک اقامت 2 ساله قابل تمدید است که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا که بدون نیاز به کار کردن می توانند از خود خانواده شان حمایت کنند، درنظر گرفته شده است.

اقامت تمکن مالی یونان مزایای بسیاری به همراه دارد که باعث تشویق افراد می شود که به برخی از آنها در این راهنما اشاره کرده ایم از جمله:

متقاضیانی که از اتباع غیر اتحادیه اروپا هستند، جهت اخذ اقامت تمکن مالی یونان به سرمایه گذاری نیاز ندارند و حتی آنها را ملزم به خرید ملک در یونان نمی کند.

دارندگان مجوز اقامت تمکن مالی یونان می توانند از دسترسی بدون ویزا به سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا حداکثر تا 90 روز لذت ببرند.

اقامت تمکن مالی یونان یک فرآیند سریع و بدون دردسر است.

هیچ شرط اقامت برای زندگی در یونان وجود ندارد فقط گذراندن 6 ماه در سال در یونان برای تمدید اقامت شما الزامی است.

همچنین اقامت تمکن مالی یونان به شما این امکان را می دهد که همسر و فرزندان زیر سن قانونی واجد شرایط خود را به یونان بیاورید البته مشروط به خودکفایی مالی.

اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس بالای 18سال می توانند برای برنامه اقامت تمکن مالی یونان درخواست دهند و حداکثر سن قطعی هم وجود ندارد.

برای درخواست اقامت تمکن مالی یونان نیازی به تسلط به زبان یونانی، مهارت یا مدرک تحصیلی خاصی نیاز ندارید البته تا زمانی که بتوانید شرایط مالی برنامه را برآورده کنید.

هزینه زندگی در یونان نسبت به سایر اروپا یکی از پایین‌ترین هزینه‌های زندگی در اروپا است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 23 فروردين 1402ساعت 17:27 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 191 | لينك ثابت |

 

برای اخذ گلدن ویزای پرتغال از چه روش سرمایه‌گذاری باید اقدام کرد؟

اقامت طلایی پرتغال یک اقامت 5 ساله قابل تمدید است که دولت پرتغال برای جذب سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا در نظر گرفته است و برای واجد شرایط شدن جهت اخذ گلدن ویرای پرتغال یا همان اقامت طلایی پرتغال باید یکی از سرمایه گذاری های زیر را انجام دهید:

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو.

اگر ملک در منطقه کم تراکم پرتغال باشد، این مبلغ به 400 هزار یورو کاهش می یابد. *(نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است خرید املاک و مستغلات در لیسبون، پورتو، آلگاروه، ستوبال یا مناطق ساحلی پر طرفدار، شما را واجد شرایط دریافت گلدن ویزای پرتغال نخواهد کرد.)؛ و در صورتیکه ملک بالای 30 سال قدمت داشته باشد و در منطقه بازسازی شهری پرتغال واقع شده باشد این مبلغ به 350 هزار یورو هم کاهش می یابد و جالب تر اینکه علاوه بر این ها اگر ملک در منطقه کم تراکم هم باشد، مبلغ واجد شرایط به 280 هزار یورو هم کاهش می یابد. فقط در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری شما باید توسط SEF (خدمات مهاجرت و مرز پرتغال) واجد شرایط باشد تا بتوانید برای اقامت طلایی پرتغال اقدام کنید.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط

انتقال حداقل 1.5 میلیون یورو به حساب بانکی پرتغال.

ایجاد حداقل ده شغل جدید برای شهروندان پرتغالی

تأمین سرمایه یا سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو برای فعالیت های تحقیقاتی در زمینه علم یا فناوری در موسسات تحقیقاتی علمی

سرمایه گذاری حداقل 250هزار یورو برای حفظ و بازسازی میراث یا هنر ملی پرتغال

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 22 فروردين 1402ساعت 17:36 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 183 | لينك ثابت |

 

بهترین شهرهای یونان برای خرید ملک

اگر به دنبال سرمایه گذاری و یا خرید ملک در اروپا هستید، یکی از بهترین گزینه ها یونان است زیرا یک راه مقرون به صرفه برای اخذ اقامت دائم اروپا است بعلاوه یونان یک مقصد محبوب برای بسیاری از مهاجران خصوصاً ایرانیان می باشد زیرا یکی از نزدیکترین کشورهای اروپایی به ایران است.کشور یونان به سرمایه گذاران و خریداران ملک طیف گسترده و شگفت انگیزی از آب و هوا، سبک زندگی، منظره و جغرافیا را برای انتخاب ارائه می دهد. یونان بیش از 200 جزیره مسکونی و شهرهای متعددی دارد که مکان های محبوبی برای خرید ملک در یونان می باشند لذا برای یافتن بهترین شهرهای یونان برای خرید ملک با ما همراه باشید.

آتن با اقتصاد پر رونق، یکی از محبوب ترین مکان های یونان است که مرکز بازرگانی و تجارت است که فرصت های شغلی زیادی را دارد و از قدیمی ترین پایتخت های دنیا محسوب می شود که ترکیبی زیبا از تاریخ و مدرنیته است یعنی یک شهر با امکانات مدرن اما در عین حال مملو از فرهنگ است.

تسالونیکی دومین شهر بزرگ یونان به شمار می آید و در بخش شمالی کشور قرار دارد، تسالونیکی یکی از مقرون به صرفه ترین شهرهای یونان است و استاندارد زندگی بالایی را ارائه می دهد. این شهر اقتصاد پر رونقی دارد که دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی گوناگونی را در خود جای داده است.

پاتراس که در بخش غربی این کشور قرار دارد یکی از بزرگترین شهرهای بندری یونان است لذا این شهر را به مرکزی برای مشاغل و فعالیت های تجاری تبدیل کرده است. و به دلیل رقابت سالمی که میان مشاغل مختلف در این شهر وجود دارد، قیمت ها نسبت به سایر شهرهای یونان، پایین نگه داشته شده است. همچنین این شهر مکانی عالی برای افرادی است که در زمینه های علمی هستند، زیرا موسسات تحقیقاتی و دانشگاه های بسیاری را دارد.

کورفو مکان مورد علاقه بسیاری از افراد مشهور است که مهاجران اروپایی زیادی دارد زیرا مملو از سواحل عالی و فضای سبز است.

 شهر توریستی سانتورینی یکی از زیباترین جزایر جهان است که گزینه خوبی برای افرادی است که به دنبال مهاجرت و خرید ملک در یونان هستند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 21 فروردين 1402ساعت 14:59 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 186 | لينك ثابت |

 

شرایط وضع شده دولت یونان جهت اعطای کارت اقامت تمکن مالی به افراد خارجی چیست؟

یکی از راه های اخذ اقامت یونان، اقامت تمکن مالی یونان است که به ویزای بازنشستگی یا FIP شناخته می شود و برای افرادی که می توانند 6 ماه از سال را در یونان زندگی کنند یک انتخاب عالی محسوب می شود. دولت یونان از این طریق به دنبال جذب شهروندان غیر اتحادیه اروپا است که توانایی  مالی جهت حمایت و اسکان خود و افراد تحت تکفل خود را داشته باشند. البته مقامات مهاجرت یونان به صلاحدید خود، درخواست های افراد غیر بازنشسته را که واجد شرایط باشند را در نظر می گیرد.

در اصل، برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان انتظار می رود که متقاضیان بدون نیاز به شغل یا سرمایه گذاری در یونان، بتوانند خود و وابستگان تحت حمایت خود را حمایت کنند. و تنها در صورتی شما مجاز به کار از راه دور هستید که برای یک کارفرمای غیر یونانی کار کنید.

دو راه برای واجد شرایط شدن جهت اخذ ویزای اقامت تمکن مالی یونان/ FIP وجود دارد:

 1- میتوانید بر اساس درآمد غیرفعال ثابت و مکرر اقدام کنید که در این صورت باید ثابت کنید که درآمد پایدار و تکرار شونده ای مانند حقوق بازنشستگی، درآمد اجاره بلندمدت، سود سهام، حق امتیاز یا درآمدهای پس انداز با نرخ ماهانه 2000 یورو یا بیشتر در ماه به دست می آورید. و این مبلغ به ازای همسر شما 20 درصد (400 یورو) اضافه می شود برای هر فرزند وابسته اضافی، باید 15 درصد (300 یورو) درآمد اضافی در ماه نشان دهید.

 2- میتوانید بر اساس پس انداز درخواست دهید. با توجه به اینکه ویزای اقامت تمکن مالی یونان برای یک دوره 2 ساله صادر می شود، پس باید ثابت کنید که پس انداز کافی برای اسکان و حمایت از خود و خانواده تان در یونان برای این مدت زمان 2 ساله را دارید. بنابراین باید 48 هزار یورو پس انداز در دسترس داشته باشید و به ازای همسرتان 9 هزار و 600 یورو، و به ازای هر فرزند 7 هزار و 200 یورو اضافه می شود.

نکته کلیدی که باید به آن توجه داشت این است که ، باید این پس انداز خود را به بانک ملی یونان منتقل کنید و این مبلغ در طول مدت اقامت شما در این حساب باقی بماند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 20 فروردين 1402ساعت 18:27 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 186 | لينك ثابت |

 

بررسی گلدن ویزا پرتغال

گلدن ویزا یا اقامت طلایی نوعی اجازه اقامت است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد در یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا کار و زندگی کنند. و اغلب این ویزاها در ازای سرمایه گذاری قابل توجه اعطاء می شوند. الزامات و میزان سرمایه گذاری بسته به کشورها متفاوت است، اما به طور کلی، سرمایه گذاری مالی قابل توجهی مورد نیاز است.

در حال حاضر با حداقل 280 هزار یورو می توانید اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید و پس از 5 سال هم می توانید برای اخذ شهروندی این کشور درخواست دهید که در مقایسه با کشورهای دیگراروپایی زمان نسبتاً کوتاهی می باشد.

یک نگاه کلی به اقامت طلایی پرتغال

اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

شرط اقامت و حضور فیزیکی

7 روز در سال

زمان اخذ تابعیت و شهروندی پرتغال

پس از 5 سال

کار کردن در حین اقامت با ویزای طلایی پرتغال

مجاز است

اخذ اقامت طلایی برای اعضای خانواده سرمایه گذار

مجاز است

 

سرمایه گذارانی که آماده سرمایه گذاری قابل توجهی در اقتصاد پرتغال هستند می توانند در گزینه های زیر سرمایه گذاری کنند:

یک شرکت در پرتغال راه اندازی کنید که حداقل 10 شغل جدید ایجاد کند.

حداقل 250 هزار یورو برای بازسازی میراث ملی یا هنر و فرهنگ پرتغال انتقال دهید.

حداقل 500 هزار یورو برای خرید صندوق های سرمایه گذاری یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500 هزار یورو برای تامین مالی فعالیت های تحقیقاتی علمی سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500 هزار یورو در یک شرکت یا کسب و کار محلی سرمایه گذاری کنید تا حداقل پنج شغل ایجاد کنید.

حداقل 1 میلیون و 500 هزار یورو انتقال سرمایه به پرتغال انجام دهید.

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو

توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید. و اگر ملکی در یک منطقه کم تراکم در پرتغال بخرید مبلغ واجد شرایط به 400 هزار یورو کاهش می یابد. همچنین می توانید با حداقل 350 هزار یورو یک ملکی را که  بیش از 30 سال قدمت دارد و یا واقع در مناطق بازسازی شهری است بخرید. و اگر در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد، به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 19 فروردين 1402ساعت 14:43 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 188 | لينك ثابت |

 

شرایط اقامت یونان با اجاره ملک چگونه است؟

به منظور اخذ ویزای طلایی در یونان سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا می توانند اقدام به خرید ملک در یونان کنند اما شاید برخی فکر کنند که با اجاره ملک هم می توانند اقامت یونان را دریافت کنند اما اقامت یونان با اجاره ملک امکان پذیر نمی باشد ولی در عوض سرمایه گذاران میتوانند به جای خرید ملک در یونان با یک هتل یا اقامتگاه توریستی مبله قرارداد اجاره امضا کنند. حالا ما می خواهیم به طور مختصر درباره چگونگی این کار برایتان توضیح دهیم لذا با ما همراه باشید تا بدانید شرایط اقامت یونان با اجاره ملک چگونه است؟

با اینکه خرید ملک در یونان یکی از محبوب ترین گزینه های اخذ اقامت یونان می باشد اما گزینه اجاره برای اقامت در هتل ها یا اقامتگاه های توریستی مبله در استراحتگاه های توریستی یکپارچه وجود دارد. از شرایط و الزامات اخذ اقامت یونان از طریق این روش این است که این قرارداد باید حداقل 250 هزار یورو را برای مدت حداقل 10 سال اجاره را پوشش دهد تا بتوانند جهت اقامت یونان اقدام کنند، همچنین متقاضیان باید یک نسخه محضری از قرارداد اجاره را ارائه دهند. بعلاوه رسید پرداخت مبلغ 250 هزار یورویی را نشان دهند.

مدت این مجوز هم مانند مجوز اقامت  خرید ملک در یونان 5 ساله است و هر 5 سال یکبار هم قابل تمدید می باشد. که به متقاضی و خانواده اش اجازه می دهد زندگی، کار و تحصیل کنند. دارندگان اجازه اقامت می تواند 3 ماه از 6 ماه را در تمام کشورهای شنگن رفت و آمد آزادانه داشته باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 17 فروردين 1402ساعت 23:25 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 173 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir