saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 31
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 608
» ماه گذشته : 1869
» سال گذشته : 11482
» کل بازديد : 25284
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

قانون اخذ اقامت یونان با خرید ملک چیست؟

کشور یونان یکی از کشورهای ارائه دهنده برنامه ویزای طلایی از طریق سرمایه گذاری می باشد که نهایتاً این برنامه منجر به اخذ تابعیت می شود. اقامت طلایی یونان 5 سال اعتبار دارد و پس از آن، سرمایه گذار می تواند مجوز خود را هر چند بار که بخواهید تمدید کند البته مشروط بر اینکه هنوز ملک را در اختیار داشته باشد. سرمایه گذار می تواند این مجوز اقامت را نه تنها برای خود، بلکه برای اعضای خانواده‌ خود از جمله: همسر، فرزندان زیر 21 سال تحت تکفل مالی، و همچنین والدین خود و همسر خود نیز دریافت کند.

 مزیت اصلی این روش این است که سرمایه گذار در این دوره مجبور نیست در یونان زندگی کند. پس از 5 سال، دولت به او اجازه اقامت دائم با اعتبار 2 سال می دهد. در این مرحله باید چند روز در کشور زندگی کند. پس از گذشت این 7 سال می تواند برای اخذ شهروندی و گرفتن پاسپورت یونانی اقدام کند.

طرح اقامت طلایی یونان دارای یکی از کمترین سطح سرمایه گذاری در بین سایر طرح های مشابه در اروپا است و یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری دراین کشور خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو می باشد مجاز به خرید هر تعداد ملک هستید، همچنین این ملک می تواند تجاری یا مسکونی باشد، در جزایر یا سرزمین اصلی باشد. سرمایه گذاران می توانند ملک خود را اجاره دهند و از آن درآمد کسب کنند و حتی پس از 5 سال می توانند ملک خود را بفروشند.

برای  اخذ اقامت یونان با خرید ملک متقاضی می بایست در این کشور حساب بانکی افتتاح نماید و همچنین دارای مدارکی از جمله: پاسپورت معتبر، کپی اظهارنامه مالیاتی، تمکن مالی، گواهی عدم سوابق کیفری و همچنین ویزای معتبر که اجازه ورود به یونان را می دهد باشد.

مراحل قانونی خرید ملک در یونان دارای یک سری مراحل است که باید اجرا شود تا شما را دچار مشکل نکند.

در ابتدا متقاضی باید ملک مورد نظر خود را خود را انتخاب نماید که این مرحله توسط وکیل معتبر و قانونی متقاضی که وکالت نامه قانونی و رسمی دارد قابل انجام است و پس از آنکه با فروشنده به توافق های لازم رسیدند نوبت به عقد قرارداد رسمی بین فرد خریدار و فروشنده می رسد.

در این قرارداد لازم است همه چیز به صورت مکتوب قید شود مانند: مشخصات ملک، مبلغ مورد توافق برای خرید، تمامی مشخصات شما به عنوان خریدار و همچنین مشخصات فرد فروشنده، مبلغ پرداخت خسارت در صورت پشیمانی یکی از طرفین خریدار یا فروشنده، چقدر باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 10 خرداد 1402ساعت 15:00 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 185 | لينك ثابت |

 

خرید ملک در یونان و استانداردهای سرمایه گذاری

متقاضیانی که شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند و تمایل به اخذ ویزای سرمایه گذاری یونان دارند یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری خرید ملک محسوب می شود زیرا سرمایه شما همیشه در دسترس شما می باشد و راحت سرمایه شما نقد می شود لذا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250هزار یورو می توانید اقامت طلایی یونان را به دست آورید.

 با خرید ملک در یونان علاوه بر شخص سرمایه گذار به همسر و فرزندان او تا سن 21 سال اقامت داده می شود البته طبق قوانین جدید یونان در شهرهایی مانند آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی با حداقل 500 هزار یورو می توان ملک خرید و واجد شرایط شد.

خوب است که همیشه افراد برای سرمایه گذاری در کشور مورد نظر خود استانداردهای سرمایه گذاری در آن کشور را مورد بررسی قرار دهند، از فاکتورهای مهم برای سرمایه گذاری در این کشور که باعث جذب بسیاری از سرمایه گذاران در سرتاسر دنیا، خصوصا ایرانیان شده است مسافت کم یونان به ایران می باشد، می توان به شناخته شدن یونان به عنوان کشوری بسیار توریستی و مهاجرپذیر که نرخ جرم و جنایت پایینی دارد اشاره کرد بعلاوه یونان مکانی بسیار ارزان برای زندگی و سرمایه گذاری می باشد که آب و هوای عالی در تمام طول سال دارد.  اما مهم ترین نکته ایی که وجود دارد این است که قانون اساسی کشور یونان به طور کامل از حقوق مالکیت دفاع می کند و به آن احترام می گذارد لذا این مهم یونان را به مکانی بسیار امن برای سرمایه گذاری و خرید ملک در یونان تبدیل کرده است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 9 خرداد 1402ساعت 16:14 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 238 | لينك ثابت |

 

راه های مختلف دریافت اخذ گلدن ویزای پرتغال چیست؟

کشور پرتغال برای شهروندان کشورهای غیر اتحادیه اروپا که تمایل به سرمایه گذاری در این کشور به منظور اخذ اقامت طلایی پرتغال را دارند راه های مختلفی را پیش رو قرار داده است تا متقاضیان بر اساس هدف و شرایط خود تصمیم به انتخاب بگیرند که از کدام مسیر اقدام کنند لذا با رعایت شرایط و الزاماتی که کشور پرتغال معین کرده است می توانند موفق به اخذ اقامت طلایی پرتغال شوند و برخی از این راه ها عبارتند از:

حداقل 5 سال در یک صندوق سرمایه گذاری پرتغالی حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری کنید

انتقال سرمایه به پرتغال حداقل 1.5 میلیون یورو

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط یا در یک کسب و کار پرتغالی ثبت شده که حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

در یک منطقه کم تراکم پرتغال حداقل 8 شغل تمام وقت جدید ایجاد کنید

اهداء حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، که خود از چهار طریق امکان پذیر می باشد و عبارتند از:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای هر نوع ملکی در هر منطقه واجد شرایط پرتغال به مبلغ حداقل 500 هزار یورو البته به غیر از لیسبون، پورتو یا مناطق ساحلی آلگاروه

حال اگر این ملک در یک منطقه کم تراکم واقع شده باشد می توان با حداقل با 400 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

و با حداقل 350 هزار یورو می توان یک ملکی که بالای 30 سال قدمت دارد و نیازمند بازسازی است خرید و اگر این ملک با این شرایط در یک منطقه کم تراکم باشد می توان با حداقل 280 هزار یورو واجد شرایط اقامت طلایی پرتغال شد.

*نکته ی حائز اهمیتی که وجود دارد این است که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو، شهرهای ساحلی یا مناطق ساحلی آلگاروه شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید. و مجوز اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذار هم می باشد که اجازه کار و تحصیل در پرتغال را  به همه ارائه می دهد و پس از 5 سال واجد شرایط اقامت دائم و حتی شهروندی می شوند.

نگاه کلی به اقامت طلایی پرتغال

اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

شرط اقامت و حضور فیزیکی

7 روز در سال

زمان اخذ تابعیت و شهروندی پرتغال

پس از 5 سال

شرط اقامت جهت اخذ تابعیت

6 ماه در سال

اخذ اقامت طلایی برای اعضای خانواده سرمایه گذار

مجاز است

کار کردن در حین اقامت با ویزای طلایی پرتغال

مجاز است

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 8 خرداد 1402ساعت 21:17 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 184 | لينك ثابت |

 

با خرید خانه در یونان برای چند نفر می توان اقامت یونان را اخذ نمود؟

یکی از راه های اخذ اقامت یونان، سرمایه گذاری در این کشور است و کشور یونان به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری واجد شرایط در کشور یونان، مجوز اقامت 5 ساله اعطا می کند که به اقامت طلایی یونان معروف می باشد. و گزینه خرید ملک در یونان جزو محبوب ترین روش های سرمایه گذاری و اخذ اقامت می باشد که افراد را جهت حفظ اجازه اقامت خود مجبور به زندگی در این کشور نمی کند اما به شرط زندگی حداقل 6 ماه از سال به مدت 5 سال و حفظ سرمایه گذاری خود در طول این مدت، سرمایه گذاران و اعضای خانواده آنها واجد شرایط اقامت دائم یونان می شوند و بعد از 7 سال هم می توانند برای اخذ تابعیت و شهروندی اقدام کنند تا پاسپورت این کشور را داشته باشند و با پاسپورت یونان می توان حدوداً از 186 کشور دنیا بدون ویزا دیدن کرد.

متقاضیان از طریق خرید ملک در یونان می توانند برای همسر و فرزندان زیر 21 سال و فرزندان تا 24 سال در صورت تجرد و وابستگی مالی، علاوه بر این والدین متقاضی و همسر او، خواهر و برادر متقاضی نیز در صورت وابستگی مالی اقامت یونان را دریافت کنند و از تمامی مزایای مجوز اقامت طلایی یونان بهره مند شوند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 6 خرداد 1402ساعت 15:56 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 213 | لينك ثابت |

 

گزینه‌های سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال: چه سرمایه گذاری هایی واجد شرایط ویزای طلایی پرتغال هستند؟

کشور پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال را برای سرمایه گذارانی که شهروند اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نیستند طراحی کرده است که آنها با گذشت 5 سال از اخذ اقامت طلایی پرتغال واجد شرایط اخذ اقامت دائم پرتغال و اخذ شهروندی پرتغال می شوند. مضاف بر آن دارندگان مجوز اقامت طلایی پرتغال می توانند اعضای خانواده تحت تکفل خود را در این برنامه بگنجانند و با اخذ اقامت، آنها می توانند بدون هیچ مدرک اضافی به هر نقطه از 25 کشور اتحادیه اروپا سفر کنند. حالا سرمایه گذاری هایی که شما را می تواند واجد شرایط دریافت اقامت طلایی پرتغال کند عبارتند از:

1.     گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال

-         خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال، در صورتیکه این ملک در منطقه کم تراکم پرتغال واقع شده باشد مبلغ لازم جهت سرمایه گذاری به 400 هزار یورو کاهش خواهد یافت.

 

-         یا خرید یک ملک قدیمی در پرتغال با قدمت بالای 30 سال در مناطق حاشیه شهری جهت بازسازی به مبلغ حداقل350هزار یورو، لازم به ذکر است که این سرمایه گذاری باید حتماً توسط SEF تایید شود حال اگر این ملک مذکور در مناطق کم تراکم پرتغال واقع شده باشد سرمایه لازم به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

فقط باید توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی سرزمین اصلی، شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند و فقط می توانید یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

شما می توانید به صورت شراکتی هم ملک خریداری کنید فقط هر نفر باید به اندازه مبلغ مشروط سرمایه گذاری کند و به صورت جداگانه هم برای دریافت ویزای طلایی پرتغال درخواست دهد.

2.     گزینه انتقال سرمایه در بانک پرتغال

می توانید حداقل مبلغ 1.5 میلیون یورو را به یک حساب بانکی در پرتغال انتقال دهید تا واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال شوید.

3.     گزینه صندوق های سرمایه گذاری پرتغال

شما با حداقل 500 هزار یورو می توانید در صندوق های سرمایه گذاری پرتغال که توسط دولت واجد شرایط باشند، سرمایه گذاری کنید.

4.     سرمایه گذاری از طریق ثبت یک شرکت در پرتغال، به این منظور باید حداقل مبلغ 1 میلیون یورو هزینه کنید.

5.     خرید سهام هتل ها یا یک شرکت پرتغالی که قبلاً تاسیس شده باشد به ارزش حداقل 1 میلیون یورو

6.     در یک کسب و کار پرتغالی که متعلق به خود شما است باید حداقل 10 شغل جدید تمام وقت یا 8 شغل تمام وقت جدید در مناطق کم تراکم پرتغال ایجاد کنید.

7.     یا حتی با خرید یک بیزینس باید حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را برای حداقل 3 سال ایجاد کنید.

8.     سرمایه گذاری در بخش علمی و فرهنگی پرتغال

-         در بخش علمی باید حداقل 500 هزار یورو در فعالیت های تحقیقاتی که توسط مؤسسات پژوهشی دولتی یا خصوصی که در برنامه علم و فناوری پرتغال شرکت کرده اند سرمایه گذاری کنید.

-         در بخش فرهنگی هم باید حداقل 250 هزار یورو در کارهای هنری، حمایت از هنر، بازسازی یا حفظ میراث ملی پرتغال سرمایه گذاری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 4 خرداد 1402ساعت 16:23 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 186 | لينك ثابت |

 

اجازه خرید ملک در یونان به خارجی‌ها

تاریخ و منظره جذاب کشور یونان فقط در فیلم ها و داستان ها نیست، بلکه در هر گوشه ای از این کشور مشهود است و آن را به یکی بهترین مکان ها برای سرمایه گذاران خارجی در سراسر دنیا تبدیل کرده است.

اگر به دنبال مهاجرت یا سرمایه گذاری در کشور یونان هستید خرید ملک در یونان یکی از سریع ترین راه های اخذ اقامت یونان است که می توانید رویاهای خود را در این مقصد ایده آل تحقق ببخشید.

تمامی شهروندان غیر اتحادیه اروپا که بالای 18 سال و فاقد سابقه کیفری هستند، اجازه دارند تا برای خرید ملک در یونان اقدام کنند، از آپارتمان های و خانه های شهری گرفته تا آپارتمان های مدرن، ویلاهای لوکس، یک قطعه زمین و حتی یک مغازه.

شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو در هر نوع ملک اقدام به خرید کنید از این طریق اقامت طلایی یونان را برای خود و خانواده تان دریافت کنید تا به طور قانونی در یونان زندگی کنید. اعتبار این مجوز 5 سال است وتا زمانیکه ملک خود را نفروشید می توانید این مجوز را تمدید کنید. و پس از 5 سال به شرط اقامت حداقل 6 ماه در سال در خاک این کشور می توانید اقامت دائم یونان را دریافت کنید و بعد از 7 سال هم می توانید موفق به اخذ تابعیت و شهروندی یونان شوید.

نکته ای که وجود دارد این است که دولت یونان به خارجی هایی که ملک خریداری کنند اجازه کار کردن را نمی دهد اما آنها می توانند سرمایه گذاری های خاصی انجام دهند مانند: سرمایه گذاری در سهام یک شرکت یونانی و دریافت سود از آن یا حتی خرید ملک و اجاره ملک و غیره.

و باید بدانید برخی محدویت ها برای اتباع غیر اتحادیه اروپا جهت خرید ملک در مناطق مرزی، جنگلی، نزدیک به خطوط ساحلی، مناطقی که بناهای تاریخی در آن وجود دارد یا مناطقی که تحت عنوان حفاظت از محیط زیست است وجود دارد، که در این صورت باید حتما قبل از خرید ملک در یونان از مراجع ذیصلاح مجوز دریافت کنید و در صورت تائید اقدام به خرید کنید.

(طبق قوانین جدید یونان، خرید ملک در یونان  در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی با حداقل 500 هزار یورو سانتورینی امکان پذیر است.)

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 3 خرداد 1402ساعت 16:19 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 164 | لينك ثابت |

 

 فرآیند کسب و کار برای سرمایه گذاری در یونان

بر اساس قوانین مهاجرت مجوز اقامت تمکن مالی یونان به افرادی که از شهروندان غیر اتحادیه اروپا هستند و دارای تمکن مالی در کشور خود هستند و توانایی پوشش هزینه های خود و خانواده خود را از طریق منابع مالی بدون کار کردن در یونان و یا درکشور خود را دارند اعطاء می گردد زیرا یکی از قوانین کشور یونان جهت اخذ اقامت تمکن مالی یونان، کار نکردن و کارمند نبودن در کشور یونان است لذا می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که قصد دارند با سود سرمایه خود در یک کشور اروپایی زندگی کنند.

منابع مالی قابل قبول جهت اخذ اقامت از این روش عبارتند از: درآمد حاصل از اجاره املاک و مستغلات، درآمد بازنشستگی، داشتن حساب پس انداز و کسب سود از این سپرده بانکی، سود حاصل از داشتن سهام مانند سهام یک شرکت یا غیره، سود سرمایه‌گذاری در بورس، داشتن درآمد آنلاین، همچنین بازاریاب‌های آنلاین، کارگران از راه دور و کارآفرینانی که قادر به برآوردن نیازهای مالی خود هستند. از طرفی دیگر با اینکه اقامت از طریق تمکن مالی نیازی به سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در یونان ندارد ولی می‌توانید به‌عنوان مدیر‌عامل و سرمایه‌گذار، اقدام به کسب درآمد در این کشور کنید همچنین شما مجاز به کار از راه دور برای یک کارفرمای خارج از کشور یا خدمات رسانی به مشتریان دریایی از داخل یونان هستید.

متقاضی اصلی می تواند برای اعضای خانواده خود هم نیز مجوز اقامت تمکن مالی یونان را اخذ نماید فقط او باید به عنوان سرپرست خانواده مدارکی دال بر توانایی پوشش هزینه های زندگی خود و اعضای خانواده خود را ارائه دهد. مجوز اقامت تمکن مالی یونان در ابتدا 2 سال اعتبار دارد و پس از آن در صورت واجد شرایط بودن برای 3 سال دیگر مجدداً قابل تمدید می باشد و نهایتاً پس از 7 سال می توان برای اخذ شهروندی یونان درخواست داد و پاسپورت یونان را دریافت کرد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 2 خرداد 1402ساعت 14:21 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 180 | لينك ثابت |

 

چه کسانی می‌توانند ویزای طلایی پرتغال را دریافت کنند؟

کشور پرتغال یکی از کشورهای ارائه دهنده ی ویزای طلایی در اروپا است که به دلیل مزایای بسیاری که دارد از محبوبیت ویژه ایی در میان سرمایه گذاران خارجی برخوردار می باشد و تنها افرادی می توانند اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند که:

از شهروندان اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی و سوئیس نباشند، بالای 18 سال و دارای تمکن مالی باشند، فاقد سوابق کیفری باشند و از همه مهم تر اینکه حداقل 500 هزار یورو در املاک و مستغالات پرتغال و در برخی از موارد 280 هزار یورو سرمایه گذاری کنند البته گزینه های دیگر سرمایه گذاری نیز وجود دارد.

با اخذ اقامت طلایی پرتغال این افراد می توانند علاوه بر خود، برای همسر و فرزندان خود نیز ویزای طلایی پرتغال درخواست کنند. مجوز اقامت طلایی پرتغال 2 سال اعتبار دارد و پس از اتمام این دوره در صورت حفظ سرمایه گذاری، مجدد قابل تمدید می باشد. شرط حضور این برنامه تنها 7 روز در سال می باشد که می توان این 7 روز را فقط برای تمدید مجوز خود به پرتغال آمد. و پس از 5 سال در صورتیکه حداقل 6 ماه از سال در خاک این کشور زندگی کنید می توانید برای اخذ اقامت دائم پرتغال و اخذ شهروندی پرتغال درخواست دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 1 خرداد 1402ساعت 13:49 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 194 | لينك ثابت |

 

 آیا داشتن مدرک زبان برای خرید ملک در یونان الزامی است؟

شهروندان غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار یورو و داشتن شماره ثبت مالیات (AFM) می توانند اقامت این کشور را به دست آورند و به این واسطه اعضای خانواده خود را که شامل: همسر، فرزندان زیر ۲۱ سال (و حتی تا 24 سال به شرط تجرد و وابستگی)، پدر و مادر متقاضی و پدر و مادر همسش را همراه خود به یونان ببرد و همگی از مزایای اقامت در این کشور بهره مند شوند. مدت اعتبار این مجوز اقامت ۵ سال می باشد و چنانچه پس از گذشت این 5 سال، فرد همچنان مالک ملک باشد این مجوز برای مدت زمان 5 سال دیگر تمدید خواهد شد. به این نوع مجوز اقامت طلایی یونان گفته می شود. و پس از گذشت 7 سال امکان اخذ تابعیت یونان، برای شخص سرمایه گذار ایجاد می شود که با این اوصاف سرمایه گذار و خانواده او حقوقی برابر همانند یک شهروند یونانی خواهند داشت و در این صورت امکان استفاده از خدمات آموزشی و تحصیل، کار در سراسر اروپا، افتتاح حساب بانکی و نقل و انتقال پول را خواهند داشت.

شرایط اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان

250 هزار یورو

حداقل سرمایه لازم برای خرید ملک

اقامت حداقل 6 ماه در سال

شرط دریافت اقامت دائم یونان

پس از 7 سال با رعایت شرایط و زندگی حداقل 6 ماه در سال

زمان اخذ پاسپورت یونان

ندارد

شرط حضور جهت تمدید مجوز اقامت

ندارد

اجازه کار کردن

حالا شاید بپرسید که آیا داشتن مدرک زبان برای خرید ملک در یونان الزامی است؟

باید بگوئیم به طور کلی برای خرید ملک در یونان و اخذ اقامت یونان نیازی به ارائه مدرک زبان یا حتی مدرک تحصیلی نخواهد بود زیرا افراد به عنوان یک سرمایه گذار در این کشور شناخته می شوند. اگر چه برای خرید ملک در یونان و مصون ماندن از کلاهبرداری حین خرید ملک تسلط به قوانین و زبان یونانی امری بسیار ضروری است اما این مشکل به راحتی با کمک گرفتن از یک وکیل خوب قابل حل می باشد از این رو داشتن مدرک زبان برای خرید ملک در یونان الزامی نیست. و فقط در صورتیکه بخواهند بعد از 7 سال برای اخذ پاسپورت یونان اقدام کنند نیاز به یادگیری زبان یونانی خواهند داشت زیرا یکی از شروط ضروری اخذ تابعیت تسلط به زبان یونانی بعلاوه داشتن دانش کافی از تاریخ و فرهنگ این کشور است که به صورت یک آزمون برگزار می شود و در صورت قبولی در این آزمون واجد شرایط اخذ شهروندی خواهند شد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 31 ارديبهشت 1402ساعت 19:17 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 167 | لينك ثابت |

 

شاخص های اقتصادی تاثیرگذار بر سرمایه گذاری در یونان

اقامت تمکن مالی یونان یکی از راه های اخذ اقامت یونان است که نیازی به سرمایه گذاری در این کشور ندارد اما ازآنجائیکه ویزای تمکن مالی یونان تا زمان اخذ اقامت دائم یونان، اجازه کار کردن در این کشور را نمی دهد لذا سرمایه گذاری در این کشور به ویژه سرمایه گذاری در املاک و شرکت های سرمایه گذاری باعث می شود درآمد کسب کنید. و معمولاً سرمایه گذاران همیشه کشوری را برای سرمایه گذاری انتخاب میکنند که علاوه بر سودآوری، مزایای زیادی را برای زندگی داشته باشد از این رو برای کسب سود و درآمد، شاخص هاي  اقتصادی تاثيرگذار بر سرمایه گذاری در یک کشور، از جمله مواردي است كه بايد مورد توجه بسيار قرار گيرد. از این نظر برای سرمایه گذاری باید بدانید کشور یونان سیستم مالیاتی سالمی دارد و متناسب با کشور محل اقامت شما و مدت زمانی که در یونان اقامت خواهید داشت، درآمد بین المللی شما در یونان مشمول مالیات نمی شود لذا می توانید فعالیت های تجاری خود را در خارج از یونان و از راه دور ادامه دهید و از مزایای مالیاتی هم بهره مند شوید.

بعلاوه قانون اساسی و مقامات یونان احترام ویژه ایی برای حقوق مالکیت قائل هستند که این امر باعث تبدیل یونان به مکانی امن برای سرمایه گذاری در ملک شده است.

از طرفی دیگر به دلیل موقعیت استراتژیک این کشور آن را به عنوان محل تلاقی اروپا، آسیا و آفریقا تبدیل کرده که از نظر اقتصادی به دلیل سهولت دسترسی به بازار جهانی از این موقعیت خود سود می برد

همچنین داشتن صنعت قوی کشاورزی در اتحادیه اروپا، کشتیرانی (نیروی دریایی بازرگانی یونان بزرگترین در جهان است)، گردشگری، داشتن بزرگترین اقتصاد در بالکان، زیرساخت‌های حمل ‌ونقل، لجستیک و مخابرات، صنعت داروسازی و دریایی، محصولات صنعتی، فرآوری مواد غذایی و تنباکو، منسوجات، مواد شیمیایی، محصولات فلزی، معدن و نفت.  و ... به‌عنوان عناصر قوی و برجسته ی یونان است که آن را به یک انتخاب خوب برای سرمایه گذاری تبدیل می کند. بنابراین شهروندان غیر اتحادیه اروپا می توانند در صورت داشتن منابع مالی واجد شرایط کشور یونان، برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان اقدام کند و پس از اقامت برای سرمایه گذاری در این کشور اقدام کند تا درآمد کسب کند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 30 ارديبهشت 1402ساعت 14:18 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 251 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir