saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 23
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 600
» ماه گذشته : 1861
» سال گذشته : 11474
» کل بازديد : 25276
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

ویزای طلایی پرتغال؛ دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده

در اروپا گزینه های مختلف دریافت اقامت اروپا  وجود دارد که برنامه ویزای طلایی اروپا یکی از ساده ترین راه های دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده می باشد به طوریکه به اتباع غیر اتحادیه اروپا در صورت واجد شرایط بودن امکان اخذ ویزای طلایی از طریق سرمایه گذاری را می دهد. اقامت طلایی بسته به قوانین کشور میزبان به متقاضیان اجازه کار در کشور میزبان را می دهد، و در مقابل برخی کشورها حق استخدام و کار کردن را نمی دهد. و غالباً بعد از گذشت چند سال می توانید اقامت دائم آن کشور و حتی تابعیت دریافت کنید. آخرین گام برای ادغام شما با فرهنگ آن کشور کسب وضعیت شهروندی است و پس از اخذ شهروندی طبیعتاً درخواست شهروندی اتحادیه اروپا یک گام منطقی از سوی شما تلقی می شود زیرا به عنوان یک شهروند اتحادیه اروپا، می توانید در هر یک از 27 کشور اتحادیه اروپا زندگی، کار و تحصیل کنید همچنین از سفر بدون ویزا به مقاصد مختلف لذت ببرید.

ویزای طلایی پرتغال یکی از بهترین گزینه ها جهت دریافت اقامت اروپا به همراه خانواده می باشد زیرا تنها پس از 5 سال می توانید برای اخذ شهروندی این کشور اقدام کنید که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی یکی از کوتاهترین زمان ها محسوب می شود.

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه شهروندی با سرمایه گذاری است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت و شهروندی پرتغال را از طریق کانال های سرمایه گذاری مختلف دریافت کنند.

اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به همسر و افراد تحت تکفل از طریق "الحاق خانواده" می باشد. و اعضای خانواده که واجد شرایط دریافت اقامت طلایی پرتغال عبارتند از: همسر، فرزندان شما تا 18 سال و حتی تا 24 سال در صورت اثبات وجود وابستگی همچنین پدر و مادر شما یا والدین همسر شما نیز در صورت داشتن سن 66 سال به بالا.

افراد دارای اقامت طلایی پرتغال آزادی زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و همچنین سفر بدون ویزا به سایر کشورهای اتحادیه اروپا را دارند. و پس از 5 سال هم واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال نیز می باشند.

و نکته حائز اهیت در مورد کشور پرتغال این است شرط حضور پرتغال فقط 7 روز در سال است بعلاوع اینکه این کشور اجازه داشتن تابعیت مضاعف را می دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 28 اسفند 1401ساعت 16:21 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 274 | لينك ثابت |

 

چه افرادی واجدین شرایط خرید ملک در یونان هستند؟

خرید ملک در یونان یکی از رایج ترین گزینه های اقامت در یونان توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا است که منجر به دریافت اقامت طلایی یونان می شود. با خرید ملک در یونان یک اقامت 5 ساله بدون شرط حضور دریافت می کنید این اقامت برای تمامی اعضای خانواده واجد شرایط متقاضی قابل گسترش است مانند: همسر و همه فرزندان زیر 18 سال و در صورت تحصیل و وابستگی برای فرزندان بالای 18 سال ، والدین سرمایه گذار و والدین همسر سرمایه گذار، و پس از 5 سال به شرط اقامت 6 ماه در سال و دانش کافی داشتن از زبان یونان و قبولی در آزمون مدنی یونان که شامل آشنایی با فرهنگ و هنر، تاریخ و جامعه یونان می شود، می توانید برای اقامت دائم یونان اقدام کنید و در صورت زندگی به مدت 7 سال در یونان می توانید برای اخذ شهروندی/تابعیت و پاسپورت یونان اقدام کنید.

حالا سوال اینجاست که چه افرادی واجدین شرایط خرید ملک در یونان هستند؟

به طور کلی برای خرید ملک در یونان هیچگونه محدودیت خاص یا سختگیرانه ایی وضع نشده است اما از مهم ترین شرایط این است که متقاضیان باید شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا باشند و حداقل 250 هزار برای خرید ملک در یونان داشته باشند و از لحاظ اقتصادی شرایط خوبی داشته باشد، یعنی توانایی پرداخت هزینه های زندگی خود و خانواده اش را داشته باشد. البته نکته بسیار مهمی که باید در حین خرید ملک در یونان، آن را در نظر بگیرید این است که اتباع غیر اتحادیه اروپا مجاز به خرید ملک در برخی از مناطق کشور یونان مانند مناطق مرزی به خاطر اینکه در زمره مناطق امنیتی محسوب می شوند، نیستند و تنها از سوی شهروندان اتحادیه اروپا قابل خرید و یا فروش می باشد.

همچنین متقاضیان نباید هیچ ریجکتی از سفارت کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشند و یا به صورت غیر قانونی در خاک یونان حضور داشته باشند حتی در گذشته؛ و اینکه سن متقاضیان باید بالای 18 سال باشد و هیچگونه سابقه کیفری نداشته باشند. بعلاوه داشتن بیمه درمانی در کشور یونان برای خود متقاضی و خانواده خود یکی دیگر از شرایط خرید ملک در یونان می باشد. مضاف بر اینها باید تمام اعضاء با ارائه مدرک اثبات کنند که از لحاظ جسمانی سالم هستند.

و در نهایت متقاضیان باید مالکیت و تصرف کامل ملک را داشته باشند. مالکیت مشترک فقط برای زوجین و در صورت داشتن سهام غیر قابل تقسیم در ملک، مجاز است و یا اینکه اگر ملک را از طریق یک شخص حقوقی به دست آورده اند، باید مالک 100٪ سهام شرکت باشند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 27 اسفند 1401ساعت 18:46 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 291 | لينك ثابت |

 

روش ها و شیوه های سرمایه گذاری جهت اخذ ویزای طلایی

به طور کلی هر گونه اقامت یا شهروندی در کشورهای اروپایی محبوب و دارای ارزش می باشد، به همین علت است که برنامه های "ویزای طلایی" در سراسر اروپا توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است، و از آنجائیکه گزینه های سرمایه گذاری متنوع و بسیار جذابی در برنامه ویزای طلایی وجود دارد شما می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید سرمایه گذاری خد را انجام دهید. لذا در این راهنما، روش ها و شیوه های سرمایه‌گذاری جهت اخذ ویزای طلایی را بررسی می‌کنیم و در مورد آنها توضیح می دهیم تا به شما در انتخاب بهترین گزینه‌ که مناسب با شرایط شما باشد کمک کنیم.

پرتغال یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که از الزامات کمتری برخوردار است زیرا با دریافت اقامت طلایی پرتغال تنها پس از 5 سال می توانید شهروندی خود را دریافت کنید و این کشور تابعیت مضاعف را می پذیرد از همه مهم تر اینکه اجازه کار کردن و استخدام را در طول این 5 یا را می دهد تا شما واجد شرایط دریافت پاسپورت پرتغال شوید.

حال روش ها و شیوه های سرمایه گذاری جهت اخذ ویزای طلایی پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه 1.5 میلیون یورو

با این روش می توانید شرکت خود را راه اندازی کنید یا در یک شرکت موجود سرمایه گذاری کنید و یا اینکه سرمایه خود را در یک بانک پرتغالی برای مدت 5 سال نگهداری کنید و زمانیکه مقیم دائم یا شهروند پرتغال شدید، سرمایه خود را از بانک پس بگیرید.

* نکته قابل توجه اینکه اگر این مبلغ در هر لحظه به کمتر از 1.5 میلیون یورو کاهش یابد، وضعیت ویزای طلایی ممکن است لغو شود.

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های پرتغالی

به طور کلی 3 دسته صندوق وجود دارد که برخی صندوق ها بر روی املاک و مستغلات تمرکز می کنند و برخی دیگر بر روی شرکت ها، سهام، استارت آپ ها یا کالاها. از جمله: 1. صندوق های سرمایه گذاری خصوصی، 2. صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر که  یعنی "ریسک بالا، پاداش بالا" . ((در این 2 نوع صندوق‌ ممکن است به سرمایه‌گذاری بیش از 500 هزار یورو با سر رسید ثابت 10 سال نیاز داشته باشید.)) 3. صندوق های ویزای طلایی پرتغال با سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو که برای ویزای طلایی طراحی شده اند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات حداقل 500 هزار یورو

این سرمایه گذاری می تواند هر نوع ملکی در هر نقطه از پرتغال باشد. اما توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید. و اگر ملکی در یک منطقه کم تراکم در پرتغال بخرید مبلغ واجد شرایط به 400 هزار یورو کاهش می یابد. همچنین می توانید با حداقل 350 هزار یورو یک ملکی را که  بیش از 30 سال قدمت دارد و یا واقع در مناطق بازسازی شهری است بخرید. و اگر در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد، به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

ایجاد 10 شغل در پرتغال

در این گزینه هیچ حداقل مبلغ سرمایه گذاری وجود ندارد. فقط باید یک شرکت محدود،  با یک مالک را برای 5 سال  تاسیس و اداره کنید و 10 موقعیت شغلی جدید و تمام وقت، در آن شرکت ایجاد کنید.                          * در صورت تمایل هم می توانید یک مدیر استخدام کنید تا شرکت خودتان را اداره کند و آن فرد به عنوان یکی از آن 10 شغل محسوب شود.

انتقال سرمایه 500 هزار یورویی و سرمایه گذاری در یک صندوق برای افزایش سهام یک شرکت و ایجاد 5 شغل برای 3 سال

اگر دوست ندارید یک شرکت نوپا را از صفر راه اندازی کنید، این گزینه خوبی برای شما است.

کمک 250 هزار یورویی به فرهنگ، هنر و میراث ملی پرتغال

متخصصان شما را راهنمایی می کنند تا مؤسسه ای را که باید به آن کمک کنید شناسایی کنید از آنجائیکه این گزینه یک کمک مالی است، بنابراین این پول به شما برنمی گردد اما در عوض اقامت و شهروندی پرتغال را دریافت می کنید.

سرمایه گذاری 500 هزار یورو در تحقیقات علمی و فناوری که توسط یک مؤسسه ملی معتبر در پرتغال انجام می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در جمعه 26 اسفند 1401ساعت 19:36 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 257 | لينك ثابت |

 

بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان

یونان کشوری بسیار امن با کیفیت زندگی بالا است که از هزینه های زندگی کم برخوردار است و از نظر مسافت یکی از نزدیک ترین کشورهای اروپایی به ایران است که پرواز مستقیم به پایتخت یونان دارد، بنابراین یک مقصد برتر هم برای گردشگران و هم برای مهاجران از سراسر دنیا، خصوصاً ایرانیان محسوب می شود.

اما همیشه یک چالش برای اکثر ایرانیانی که قصد مهاجرت به یونان را دارند وجود دارد و آن دانستن هزینه زندگی در یونان می باشد. لذا قصد داریم به صورت کامل به بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان بپردازیم، پس تا آخر این راهنما با ما همراه باشید.

در طول بحران اقتصادی یونان  قیمت ملک به میزان قابل توجهی کاهش یافت که البته روز به روز در حال بهبود می باشد. با این حال قیمت اجاره و خرید ملک در یونان، هنوز هم نسبت به سایر کشورهای اروپایی کاملاً مقرون به صرفه است. لذا بدیهی است که ایرانیان برای برنامه اقامت طلایی یونان درخواست دهند و خرید ملک در یونان هم یک گزینه رایج برای ایرانیان، می باشد. میانگین قیمت برای خرید یک آپارتمان در مرکز شهر بین 1500 تا 4000 یورو در هر متر مربع و در خارج از مرکز شهر، بین 900 تا 2500 یورو در هر متر مربع است.

قیمت اجاره نیز در مرکز شهرهایی مانند آتن یا تسالونیکی برای یک آپارتمان یک خوابه ماهانه حدود 400 تا 700 یورو، و برای یک آپارتمان سه خوابه ماهانه 600 تا 1200 یورو پرداخت می شود. در خارج از مرکز شهر هم انتظار پرداخت 200 تا 400 یورو برای یک آپارتمان یک خوابه می رود و برای یک آپارتمان سه خوابه، این مبلغ به 350 تا 800 یورو در ماه می رسد.

هزینه زندگی در یونان برای اقامت طلایی یونان برای ایرانیان طبیعتاً مانند هر جای دنیا، به محل زندگی شما بستگی دارد از این رو زندگی در روستاها ارزان تر از شهرها است همچنین جزایر یونان از نظر قیمت کالاهای اساسی و سوخت گران تر از جاهای دیگر هستند.

جهت بررسی جزئیات هزینه زندگی در یونان برای ایرانیان میانگین هزینه برخی از غذاها را برایتان در جدول زیر نمایش داده ایم:

مواد غذایی

قیمت

12 عدد تخم مرغ

3 یورو

1 کیلوگرم برنج سفید

1.84 یورو

یک قرص نان سفید

0.80 یورو

1 لیتر شیر معمولی

1.21 یورو

1 کیلوگرم فیله مرغ

7.37 یورو

1 کیلوگرم سیب زمینی

0.95 یورو

یک بطری 1.5 لیتری آب

0.78 یورو

 

هزینه اینترنت حدود30 تا 32 یورو در ماه و هزینه خدمات شهری مانند آب، برق و گاز برای یک آپارتمان 85 متری، بین 150 تا 300 یورو می باشد البته این مبالغ به اندازه خانه، فصل و میزان استفاده شما بستگی دارد. از طرف دیگر یک معاینه معمولی توسط پزشک بدون بیمه حدود 40 یورو برای شما هزینه خواهد داشت.

قیمت یک بلیط اتوبوس 1.40 یورو است و تعرفه تاکسی برای 8 کیلومتر (5 مایل) 12 یورو می باشد. یا اگر قصد دارید به عنوان یک مهاجر با ماشین شخصی خود رانندگی کنید، علاوه بر هزینه بیمه ماشین، قیمت هر لیتر بنزین در یونان 2.15 یورو می باشد.

امکان تحصیل در مدارس دولتی، خصوصی و بین المللی یونان وجود دارد. اما مدارس دولتی که رایگان هستند فقط به زبان یونانی آموزش می دهند یعنی مدارس خصوصی و بین المللی که به زبان انگلیسی و سایر زبان ها تدریس می کنند رایگان نیستند و میانگین هزینه تحصیل در این مدارس عبارتند از:

پیش دبستانی/مهدکودک ماهانه 368 یورو؛ هزینه مدارس بین المللی حدوداً بین 8000 تا 14000 یورو سالانه است که البته با توجه به مدرسه، سن و مقطع دانش آموز متفاوت است. و شهریه تحصیل در دانشگاه های یونان برای دانشجویان غیر اتحادیه اروپا، سالانه حدود 1500 یورو است.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 25 اسفند 1401ساعت 15:34 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 264 | لينك ثابت |

 

روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی

امروز در این مقاله قصد داریم درباره ی روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی مختصراً توضیح دهیم اما در ابتدا می خواهیم شما را با برنامه ویزای طلایی یا همان اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم، پس تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

دولت پرتغال به سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که اقدام به سرمایه گذاری حداقل 280 هزار یورو در این کشور می کنند مجوز اقامت، کار و تحصیل در پرتغال به همراه اعضای خانواده شان را  ارائه می دهد که به اقامت طلایی پرتغال معروف می باشد.

ویژگی های اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

اجازه زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

مجاز است

 

همان طور که می بینید متقاضیان و حتی خانواده ی آنها می توانند پس از 5 سال واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی شوند. که این زمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار  کوتاه می باشد لذا می توان گفت اخذ اقامت طلایی پرتغال، کوتاهترین مسیر اخذ شهروندی را دارد. حالا شاید از خودتون بپرسید روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی چیست؟

باید بگوئیم پرتغال گزینه های سرمایه گذاری متعددی برای کسانی که قصد دریافت اقامت طلایی پرتغال را دارند ارائه می دهد. حال این گزینه می تواند سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال باشد یا از طریق یکی از صندوق های سرمایه گذاری خصوصی واجد شرایط در پرتغال؛

 از جمله روش های اخذ اقامت پرتغال با برنامه ویزای طلایی عبارتند  از:

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری پرتغالی با سر رسید حداقل 5 سال

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

ایجاد حداقل 8 شغل تمام وقت جدید در یک منطقه کم تراکم در پرتغال

سرمایه گذاری و انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو در یک کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

و اگر بخواهید با سرمایه گذاری مستقیم در املاک و مستغلات، اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید، چهار آستانه سرمایه گذاری در دسترس است که عبارتند از:

حداقل 500 هزار یورو برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات برای هر نوع ملک در هر منطقه واجد شرایط پرتغال البته به غیر از لیسبون، پورتو یا مناطق ساحلی آلگاروه.

حال اگر این ملک در یک منطقه کم تراکم (شامل پیشرفت های جدید) باشد می توان با حداقل با 400 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

همچنین می توان با حداقل 350 هزار یورو در یک ملکی که بالای 30 سال قدمت دارد و نیازمند بازسازی است سرمایه گذاری کرد. (اما نه در منطقه کم تراکم). اما اگر این ملک با این شرایط در یک منطقه کم تراکم باشد است می توان با حداقل 280 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

*توجه داشته باشید که با خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ ویزای طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 23 اسفند 1401ساعت 17:12 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 263 | لينك ثابت |

 

محدودیت ها و مشکلات اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟

کشور یونان به دلیل زیبایی طبیعی، آب و هوای معتدل و موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، اخیراً به یک مقصد سرمایه گذاری تبدیل شده است،. سرمایه گذاران از سراسر جهان اکنون به یونان به عنوان مقصد جدید سرمایه گذاری نگاه می کنند زیرا املاک و مستغلات با کیفیت و با قیمت مقرون به صرفه دراین کشور وجود دارد. اما همیشه خرید ملک در یک کشور دیگر، خطرات و چالش هایی را با خود به همراه دارد و ممکن است هنگام جستجو برای خرید ملک در یونان با کلاهبرداران املاک و مستغلات مواجه شویم و حتی ممکن است برای سرمایه گذارانی که قصد خرید ملک در یونان را دارند محدودیت های خاصی اعمال شود از این رو شاید بخواهید بدانید محدودیت ها و مشکلات اقامت از طریق خرید ملک در یونان چیست؟ لذا با ما همراه باشید تا نگاهی به برخی از مشکلات احتمالی خرید ملک در یونان بیندازیم.

در واقع، خرید ملک در یونان باید با احتیاط انجام شود. از این رو به شدت توصیه می کنیم هنگامی که ملک ایده آل خود را در یونان پیدا کردید، از بررسی دقیق وضعیت فعلی آن دریغ نکنید. به طور مثال در ابتدا دریابید که ملکی که می خواهید بخرید بدهی معوقه نداشته باشد زیرا در صورت خرید ملکی که بدهی دارد شما مسئول پرداخت خواهید شد.

بعلاوه از آنجایی که بسیاری از املاک یونان تاریخی هستند، ممکن است نیاز به نوسازی یا نگهداری دقیق داشته باشند به همین دلیل، ایده هوشمندانه ای است که قبل از خرید ملک در یونان یک بازرس را برای بررسی ملک، استخدام کنید، تا با بررسی ملک به خوبی شما را در مورد هر گونه مشکل احتمالی راهنمایی کند.

دولت یونان بنا به دلایل امنیتی قوانین یونان به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا در اکثر مناطق یونان دارای املاک باشند اما یک سری محدودیت هایی برای خرید در مناطق مرزی تعریف شده مانند ایوانینا در اپیروس، فلورینا، پلا، دریای اژه شرقی، جزایر دودکانیز، مناطق یونان شمالی، کرت، رودس و غیره

پیش نیازهای خاصی برای تملک در مناطق نزدیک به مرزها وجود دارد. در این مناطق، سرمایه گذاران خارجی می توانند با دریافت مجوز ویژه با موافقت مشترک وزیران، املاک و مستغلات را خریداری کنند. یک لیست وجود دارد که چنین مناطقی را مشخص می کند. محدودیت‌های سختگیرانه اعمال می‌شود و سرمایه‌گذاران باید قبل از خرید، تحقیقات کاملی در مورد چنین زمین‌هایی انجام دهند.

همچنین محدودیت هایی  برای خرید ملک در مناطق جنگلی به علت غیر قابل تغییر بودن کاربری اراضی، و همچنین خرید ملک در خارج از مناطق شهری یا مسکونی وجود دارد زیرا در بیشتر موارد نمی توان آن را به قطعات کوچکتر تقسیم کرد. بعلاوه باید در نظر داشته باشید که ساخت و توسعه املاک و مستغلاتی که در نزدیکی خط ساحلی واقع شده اند تحت شرایط بسیار خاص توسط دولت ممنوع یا گاها مجاز می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 22 اسفند 1401ساعت 13:59 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 259 | لينك ثابت |

 

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی را می توان با یک طرح سرمایه گذاری دریافت کرد که به آن اقامت طلایی پرتغال می گویند که یکی از مسیرهای اخذ اقامت پرتغال است. قابل ذکر است که اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی بسیار آسان و سریع انجام می پذیرد برای دانستن آن تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

اقامت طلایی پرتغال

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

اجازه زندگی، کار و تحصیل در پرتغال

مجاز است

 

همانطور که در جدول بالا هم مشاهده کردید، اقامت طلایی پرتغال یک اقامت 2 ساله است که دولت پرتغال به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کنند اعطاء می کند. از طریق اقامت طلایی پرتغال سرمایه گذاران می توانند اعضای خانواده شان را با خود به پرتغال بیاورند و از تمام مزایای مجوز این اقامت بهره مند شوند.

از مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال داشتن اجازه زندگی، تحصیل و از همه مهم تر اجازه کار کردن در حین اقامت و زندگی در پرتغال است علاوه بر این، نداشتن شرط حضور یک مزیت دیگر اقامت طلایی پرتغال به شمار می آید یعنی تنها باید 7 روز در سال را برای تمدید اقامت خود به پرتغال سفر کنید.

اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی بعد از 5 سال زندگی در این کشور ممکن می باشد از این رو می توان گفت که کشور پرتغال یکی از سریع ترین مسیرها جهت اخذ اقامت دائم پرتغال و شهروندی را دارد که در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی زمان بسیار کوتاهی می باشد.

جهت اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال از طریق ویزای طلایی یک سری شرایط وجود دارد که باید حتما رعایت شود از جمله این شرایط:

باید سالانه بیش از 183 روز (6 ماه)  متوالی یا غیر متوالی به مدت 5 سال را در پرتغال حضور داشته باشید و مقیم مالیاتی محسوب شوید.

در 5 سال گذشته سابقه کیفری نداشته باشید.

باید ثابت کنید که بودجه کافی و توانایی مالی برای حمایت از خود در پرتغال را دارید.

موقعیت سکونت و اقامت در پرتغال را داشته باشید.

- دانش اولیه زبان پرتغالی (با مدرکی که حداقل سطح A2 را نشان دهد) برای شرایط زندگی راحت و مستقل داشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 21 اسفند 1401ساعت 13:44 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 283 | لينك ثابت |

 

راهنمای جامع اقامت طلایی پرتغال

اگر شهروندان بالای 18 سال غیر اتحادیه اروپا به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت طلایی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی هستند، باید بگوئیم پرتغال بهترین گزینه می باشد زیرا برنامه اقامت طلایی پرتغال به عنوان یکی از ساده ترین و جذاب ترین ویزاهای جهان شناخته می شود. برنامه اقامت طلایی پرتغال به منظور تقویت و جذب سرمایه گذاری خارجی به نفع اقتصاد این کشور راه اندازی شد که این امر سرمایه گذاری در پرتغال را تشویق می کند. از این رو تصمیم داریم شما را با اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم بنابراین تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا راهنمای جامع اقامت طلایی پرتغال را برایتان مختصراً شرح دهیم. در ابتدا بیاید یک نگاه اجمالی به اقامت طلایی پرتغال داشته باشیم.

اقامت طلایی پرتغال در یک نگاه

دوره اعتبار اولیه کارت اقامت طلایی پرتغال

2 سال

زمان دریافت شهروندی

5 سال

شرایط اقامت فیزیکی

اقامت 7 روز در سال

زندگی، کار و تحصیل

مجاز است

اجازه تعمیم اقامت طلایی به اعضای خانواده متقاضی

(الحاق خانواده)

مجاز است

 

همانطور که در جدول بالا می بینید، اقامت طلایی پرتغال یک برنامه اقامت 5 ساله برای اتباع غیر اتحادیه اروپا است که می توانند از طریق سرمایه گذاری، واجد شرایط دریافت مجوز اقامت طلایی پرتغال شوند. اقامت طلایی پرتغال حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و اجازه دسترسی و سفر بدون ویزا به منطقه شنگن اروپا را می دهد. علاوه بر این همسر، فرزندان شما تا 24 سال در صورت اثبات وجود وابستگی همچنین پدر و مادر همچنین والدین همسر شما نیز در صورت داشتن سن 66 سال به بالا؛ می توانند اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند.

یکی از مهم ترین و جذاب ترین مزیت های اخذ اقامت طلایی پرتغال که نسبت به دیگر کشورها برتری دارد، امکان درخواست اقامت دائم و شهروندی پس از 5 سال بدون نیاز به اقامت و شرط حضور فیزیکی در پرتغال است. یعنی این کشور با مسیری باز، در صورت واجد شرایط بودن، پس از 5 سال زندگی در خاک این کشور، اجازه اخذ پاسپورت پرتغال را می دهد. هنگامی که متقاضیان اقامت دائم یا شهروندی را داشته باشند، نکته مهمی که وجود دارد این است که شما برای اخذ پاسپورت پرتغال نیازی به رها  کردن تابعیت خود ندارید. و اینکه مجبور به پرداخت مالیات از درآمدهای خود در خارج از این کشور نیستید علاوه بر این به شما اجازه کار داده می شود و امکان باز پس گیری سرمایه وی پس از گذشته 4 یا 5 سال وجود دارد یعنی می توانید از سرمایه گذاری خود صرف نظر کنید

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 9 اسفند 1401ساعت 16:05 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 251 | لينك ثابت |

 

مزایا و معایب اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی چیست؟

اتباع غیر اتحادیه اروپا که به دنبال اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند اقامت طلایی یونان را دریافت کنند. در ابتدا برای آشنایی بیشتر بیاید در جدول زیر یک نگاه کلی به ویژگی های اقامت طلایی یونان داشته باشیم.

اقامت طلایی یونان در یک نگاه

اعتبار مجوز اقامت طلایی یونان

5 سال

شرط حضور برای تمدید اقامت

ندارد

زمان مورد نیاز جهت اخذ شهروندی

بعد از 7 سال

شرط حضور برای اخذ شهروندی

زندگی بیش از 6 ماه در سال

اجازه کار تا زمان اخذ اقامت دائم

ندارد

حداقل نیاز به سرمایه گذاری

250 هزار یورو

مجوز اقامت برای اعضای خانواده واجد شرایط

همسر، فرزندان زیر 21 سال، فرزندان مجرد 21 تا 24 سال محصل، والدین متقاضی یا همسر او

 

قابل ذکر است که برای اخذ اقامت طلایی یونان گزینه های مختلف سرمایه گذاری وجود دارد. اما سرمایه‌گذاران خارجی در بیشتر مواقع به دنبال موقعیت های سرمایه‌گذاری مطمئنی هستند که ریسک کمتر و بازدهی پایدار تری دارند. از این رو سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، گزینه خوبی است، به خصوص برای سرمایه گذارانی که محتاط تر و محافظه کارانه تر عمل می کنند، زیرا علاوه بر اخذ اقامت یونان، می توانند از طریق خرید ملک در یونان و یا اجاره ی املاک خود، درآمد کسب کنند، فقط یک سوالی که ممکن است برای بیشتر سرمایه گذاران پیش آید این است که مزایا و معایب اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی چیست؟

از بزرگترین مزایای اخذ اقامت یونان از طریق سرمایه گذاری ملکی، می توان به قیمت املاک در کشور یونان اشاره کرد که در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی نسبتاً ارزان تر است. این کیفیت و پتانسیل بالای آن باعث می شود که خرید ملک در یونان یک گزینه خوب و محبوبی برای سرمایه گذاران خارجی محسوب شود.

همچنین زیبایی چشمگیر دریای مدیترانه، آفتاب تضمین شده، رفتار دوستانه و مهمان نواز مردم محلی و خدمات خوب محلی به ویژه در مناطق تفریحی منجر به جذب توریست، تجار و سرمایه گذاران زیادی از سراسر دنیا می شود که این امر خود دلیل خوبی برای سرمایه گذاری می باشد. و یک نکته قابل توجهی که هنگام خرید ملک در یونان باید در نظر داشت این است که اتباع غیر اتحادیه اروپا به دلایل امنیتی که در کشور یونان وجود دارد، مجاز به خرید ملک در مناطق خاصی از یونان نمی باشند. این مناطق معمولاً مناطق مرزی در سرزمین اصلی مانند Ioannina در Epirus ، فلورینا، پلا و تسالونیکی در مقدونیه، هالکیدیکی در شمال یونان؛ و برخی از جزایر از جمله لسبوس در دودکانیز، خیوس و ساموس در جزایر شمال شرقی دریای اژه می باشد. همچنین از طرفی دیگر به شدت توصیه می کنیم هنگام خرید ملک در یونان از یک مشاور حقوقی کمک بگیرید زیرا باعث می شود تا از خطرات خرید ملک با بدهی و یا مشکلات دیگر مصون بمانید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 8 اسفند 1401ساعت 14:14 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 270 | لينك ثابت |

 

اخذ ویزای طلایی پرتغال راهی برای کسب اقامت دائم پرتغال

برای اخذ اقامت پرتغال توسط اتباع غیر اتحادیه اروپا / منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی، مسیرهای گوناگونی وجود دارد و یکی از این مسیرها، اقامت طلایی پرتغال است که نهایتا منجر به اخذ اقامت دائم پرتغال و حتی شهروندی می شود.

کشور پرتغال از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که یکی از بهترین برنامه های ویزای طلایی را دراتحادیه اروپا ارائه می دهد و به همین دلیل است که در دنیا مشهور شده است. برنامه اقامت طلایی پرتغال به عنوان یکی از ساده ترین، سریع ترین و به طبع جذاب ترین ویزاهای جهان شناخته می شود، که برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که به دنبال اخذ اقامت دائم پرتغال و اروپا هستند یک انتخاب محبوب است، زیرا اخذ ویزای طلایی پرتغال راهی برای کسب اقامت دائم پرتغال و شهروندی می باشد. یعنی امکان تبدیل آن به اقامت دائم و حتی تابعیت یا شهروندی پرتغال  بعد از 5 سال برای خود و برای کل اعضای خانواده ی نزدیک آنها وجود دارد. بدون آنکه نیازی به رها کردن تابعیت قبلی خود داشته باشند که این موضوع خود بسیار حائز اهمیت می باشد. و یک نکته ایی که باید در نظر داشته باشید این است که در طول این 5 سال سرمایه گذاران ملزم به حفظ سرمایه گذاری خود می باشن، تا زمانیکه واجد شرایط دریافت اقامت دائم پرتغال و تابعیت شوند. و پس از پایان این 5 سال اجازه فروش و باز پس گیری سرمایه خود را دارند.

از برجسته ترین مزایای دریافت اقامت طلایی پرتغال این است که شخص از پرداخت مالیات بر درآمدهای خود در خارج از این کشور، معاف می باشد. همچنین به شخص اجازه کار کردن در این کشور در حین اقامت داده می شود. علاوه بر این فرد نیاز به ارائه مدرک زبان جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال ندارد.

و از همه مهم تر اقامت طلایی پرتغال حق زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و اجازه دسترسی و سفر بدون ویزا به منطقه شنگن اروپا را می دهد و شرط حضور این برنامه ​​تنها 7 روز در سال می باشد یعنی تنها در سال یک هفته باید در خاک کشور باید اقامت داشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 7 اسفند 1401ساعت 17:13 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 249 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir