saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 26
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 603
» ماه گذشته : 1864
» سال گذشته : 11477
» کل بازديد : 25279
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

چه کسی می‌تواند ویزای طلایی پرتغال یا گلدن ویزا را دریافت کند؟

کشور پرتغال قوانین کارآمدی را ارائه کرده است که از طریق آن ساکنان غیر اتحادیه اروپا می توانند از طریق سرمایه گذاری اجازه اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند که 5 سال اعتبار دارد و در صورت تمایل پس از 5 سال می توانند برای اخذ شهروندی پرتغال اقدام کنند و با اخذ تابعیت پرتغال می توانند از تمام مزایای اروپا بهره مند شوند و دیگر شهرونداروپا محسوب می شوند. این به معنای سفر بدون ویزا به بیش از 189 کشور جهان از جمله خاور میانه، آسیا، آفریقا، ایالات متحده آمریکا و اکثر کشورهای شمال، مرکزی و جنوبی آمریکا است. حالا سوال اینجاست چه کسی می تواند ویزای طلایی پرتغال یا گلدن ویزا را دریافت کند؟

سرمایه گذارانی که آماده سرمایه گذاری قابل توجهی در اقتصاد پرتغال هستند می توانند در گزینه های زیر سرمایه گذاری کنند تا واجد شرایط دریافت گلدن ویزا پرتغال شوند.

نوع سرمایه گذاری

حداقل مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در فعالیت های علمی پرتغالی

500 هزار یورو

اهدا برای بازسازی میراث ملی یا فرهنگ و هنر پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال برای بازسازی

350 هزار یورو

خرید ملک با قدمت بالای 30 سال واقع در مناطق بازسازی شهری

280 هزار یورو

 

خرید صندوق های سرمایه گذاری یا واحدهای صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر در پرتغال

500 هزار یورو

در یک شرکت یا کسب و کار محلی سرمایه گذاری کنید تا حداقل پنج شغل ایجاد کنید.

 

 

500 هزار یورو

علاوه بر سرمایه گذاری، خود سرمایه گذار باید واجد شرایط باشد تا بتواند ویزای طلایی پرتغال را دریافت کند که آن شرایط عبارتند از:

سرمایه گذاران باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و از شهروندان غیر اتحادیه اروپا / EEA یا غیر سوئیس باشند تا بتوانند برای برنامه ویزای طلایی پرتغال درخواست دهند. همچنین باید فاقد سوابق کیفری در کشور خود و در پرتغال باشند و سرمایه گذاری را حداقل به مدت 5 سال حفظ کنند تا بتوانند آن را تمدید کنند یا برای اخذ شهروندی اقدام کنند.

نکته دیگر اینکه مجوز اقامت طلایی پرتغال قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذاران می باشد و اعضای خانواده شما که واجد شرایط ویزای طلایی پرتغال هستند عبارتند از: همسر، فرزندان زیر 18 سال، فرزندان وابسته تا 26 سال که وابسته باشند، والدین سرمایه گذار و همسر او که بالای 65 سال هستند و از نظر مالی به شما وابسته هستند بعلاوه خواهر و برادرهای زیر 26 سال که تحت حضانت شما و از نظر مالی وابسته هستند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 16 فروردين 1402ساعت 16:08 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 189 | لينك ثابت |

 

استانداردهای سرمایه گذاری در یونان

سرمایه گذاری یکی از اصلی ترین راه های اخذ اقامت در یونان می باشد که به اقامت طلایی یونان معروف می باشد و در نهایت هم منجر به اخذ اقامت دائم و حتی شهروندی یونان می شود. سرمایه گذاری در یونان از طریق روش های گوناگونی امکان پذیر است که از بهترین روش های که بسیار محبوب است خرید ملک در یونان می باشد زیرا املاک در یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی ارزان تر می باشد و کمترین آستانه سرمایه گذاری را دارد و شما می توانید با حداقل 250 هزار یورو برای خرید ملک در یونان اقدام کنید. اما به طور کلی سرمایه گذاری در یونان دارای یک سری قوانین و شرایط است که باید حتماً رعایت شوند تا واجد شرایط شوید و درخواست اقامت شما پذیرفته شود لذا ما در این راهنما قصد داریم در مورد استانداردهای سرمایه گذاری در یونان مختصراً شما را راهنمایی کنیم.

در وحله ی اول باید بدانید در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی نمی توانید ملک بخرید.* (گفته می شود طبق قوانین جدید یونان، خرید ملک در یونان با حداقل 500 هزار یورو در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی امکان پذیر است).

سپس باید معیارهای سرمایه گذاری را تعیین و ملک خود را انتخاب کنید. و می توانید ابتدا با دریافت شماره مالیات غیر مقیم یونانی و افتتاح حساب بانکی یونان شروع کنید اگر چه برای خرید ملک در یونان افتتاح حساب بانکی ضروری نیست.

بعد از آن به بررسی قانونی ملک بپردازید همچنین گواهی مالکیت فروشنده و دفتر ثبت را بررسی کنید تا دریابید که آیا ملک دارای بدهی، عوارض و معوقات مالیاتی است یا خیر؛ بعد از آن خریدار و فروشنده می توانند قرارداد خرید اولیه را با پرداخت 10 درصد از کل مبلغ، امضا کنند.( توصیه می کنیم قبل از امضای خرید، خریدار از طرف خود یک وکیل را استخدام کنید تا دچار مشکل نشوید و یا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید)

وقتی قرارداد نهایی خرید ملک توسط سردفتر تنظیم و آماده شد، خریدار و فروشنده آن را امضا می کنند و خریدار باید کل پول را به حساب بانکی فروشنده واریز کند. پس از یک مدت هم، ملک در اداره ثبت اسناد و املاک به ثبت می رسد. و با استفاده از این اسناد می توانید برای درخواست اجازه اقامت اقدام کنید. سپس به همراه تمام مدارک مورد نیاز به یونان سفر می کنید و تمام داده های بیومتریک خود را به مقامات مربوطه در یونان ارسال می کنید و در صورتی که درخواست شما از طرف مقامات ذیصلاح تائید شود کارت اقامت طلایی یونان 5 سال اعتبار دارد برای شما صادر می شود که البته قابل تمدید است. و پس از زندگی در یونان به مدت 7 سال شما واجد شرایط درخواست شهروندی و پاسپورت یونانی می شوید.

دیگرگزینه های سرمایه گذاری در یونان

توضیحات

حداقل مبلغ مورد نیاز به یورو

امضای قرارداد اجاره 10 ساله برای اقامت در هتل ها یا اقامتگاه های توریستی مبله

250.000

سرمایه گذاری در اوراق قرضه دولتی یونان، اوراق قرضه یا سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک و مستغلات در یونان و یا سهام و اوراق قرضه صندوق های خطرپذیر و سهام خصوصی که دفتر مرکزی آنها در یونان است.

 

 

400.000

سرمایه گذاری در اوراق بهادار یا سپرده بانکی در یونان

400.000

سرمایه گذاری در سهام، اوراق قرضه شرکتی یا اوراق قرضه دولتی

 

 

800.000

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 15 فروردين 1402ساعت 23:47 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 192 | لينك ثابت |

 

آشنایی با راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال

دولت پرتغال به سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا در عوض سرمایه گذاری در این کشور،  مجوز اقامت، کار و تحصیل در پرتغال را  ارائه می دهد که به اقامت طلایی پرتغال معروف می باشد. این مجوز قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذار هم می باشد و پس از 5 سال، واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی پرتغال می شوند، که این زمان در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی بسیار  کوتاه می باشد.

موضوعی که ما قصد داریم در این راهنما راجع به آن توضیح دهیم شاید سوال خیلی از افراد باشد، لذا با ما همراه باشید تا در مورد، آشنایی با راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال بیشتر بدانید.

کشور پرتغال راه ها و گزینه های سرمایه گذاری متعددی را برای اتباع غیر اتحادیه اروپا، جهت دریافت اقامت طلایی پرتغال ارائه می دهد. حال این گزینه ها عبارتند  از:

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری پرتغالی با سر رسید حداقل 5 سال

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

ایجاد حداقل 8 شغل تمام وقت جدید در یک منطقه کم تراکم در پرتغال

سرمایه گذاری و انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو در یک کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل 5 شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، که خود از چهار طریق امکان پذیر می باشد و عبارتند از:

حداقل 500 هزار یورو برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات برای هر نوع ملک در هر منطقه واجد شرایط پرتغال البته به غیر از لیسبون، پورتو یا مناطق ساحلی آلگاروه.

حال اگر این ملک در یک منطقه کم تراکم (شامل پیشرفت های جدید) باشد می توان با حداقل با 400 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

همچنین می توان با حداقل 350 هزار یورو در یک ملکی که بالای 30 سال قدمت دارد و نیازمند بازسازی است سرمایه گذاری کرد. (اما نه در منطقه کم تراکم). اما اگر این ملک با این شرایط در یک منطقه کم تراکم باشد است می توان با حداقل 280 هزار یورو سرمایه گذاری کرد.

*توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 14 فروردين 1402ساعت 22:54 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 195 | لينك ثابت |

 

شرایط اخذ ویزای همراه در روش اقامت یونان با خرید ملک

یونان به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که در این کشور سرمایه گذاری کنند اجازه اقامت 5 ساله در این کشور را اعطاء می کند که به اقامت طلایی یونان معروف می باشد. مجوز اقامت طلایی یونان، به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا به طور قانونی در یونان اقامت کنند و 3 ماه را از یک دوره 6 ماهه، در منطقه شینگن سفر کنند. بعلاوه هیچ حداقل زمانی وجود ندارد که دارندگان مجوز اقامت طلایی در طول سال ملزم به اقامت در یونان باشند و غیبت طولانی مدت از خاک یونان مانعی برای تمدید این مجوز اقامتی ایجاد نمی کند.

یکی از ساده ترین مسیرهای اخذ اقامت یونان با خرید ملک در یونان امکان پذیر می باشد و باید بگوئیم که اعضای خانواده سرمایه گذارانی که اقدام به خرید ملک در یونان کرده اند هم، شامل مجوز اقامت به عنوان همراه می شوند. یعنی می توانند مجوز اقامت یونان را با همان مدت مشابه 5 سال دریافت کنند. اما سوال اینجاست که شرایط اخذ ویزای همراه در روش اقامت یونان با خرید ملک چیست؟

اخذ اقامت یونان با خرید ملک برای تمامی اعضای خانواده واجد شرایط متقاضی شامل همسر و همه فرزندان زیر 21 سال مجرد در صورت تحصیل و وابستگی، والدین سرمایه گذار و والدین همسر سرمایه گذار قابل گسترش است در نهایت آنها هم می توانند تابعیت و پاسپورت یونان را دریافت کنند.

یک سری قوانین در یونان وجود دارد که باید رعایت شود تا درخواست ویزا برای خریدار و اعضای خانواده او به عنوان همراه پذیرفته شود از جمله اینکه: سرمایه گذاران و خانواده شان باید از اتباع غیر اتحادیه اروپا باشند و فاقد سابقه کیفری باشند، هچنین سرمایه گذاران باید حداقل 250 هزار یورو جهت خرید ملک در یونان بپردازند تا خود و اعضای خانواده شان واجد شرایط دریافت مجوز اقامت یونان شوند. اما این مجوز اجازه کار کردن را نمی دهد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 14 فروردين 1402ساعت 0:36 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 209 | لينك ثابت |

 

با گلدن ویزای پرتغال چگونه می توان پاسپورت گرفت؟

برنامه اجازه اقامت طلایی پرتغال یک پروسه اقامت 5 ساله ی مبتنی بر سرمایه گذاری است که برای اتباع غیر اتحادیه اروپا طراحی شده است و تنها ​​7 روز در سال نیاز به اقامت در پرتغال می باشد. و از مزایای آن قابل گسترش بودن این اقامت است یعنی مجوز اقامت طلایی پرتغال علاوه بر سرمایه گذاران به خانواده های آنها اجازه اقامت می دهد. همچنین آنها می توانند بدون ویزا در 26 کشور اروپایی واقع در منطقه شینگن رفت و آمد داشته باشند. و بعد از 5 سال هم می توانند برای دریافت پاسپورت پرتغال درخواست دهند و در صورت داشتن شرایط لازم از جمله: نداشتن سوابق کیفری، قبولی در آزمون زبان پرتغالی و داشتن دانش کافی از فرهنگ و تاریخ پرتغال، می توانند شهروند پرتغال شوند.

با داشتن پاسپورت پرتغال می توانید در تمام کشورهای اتحادیه اروپا زندگی، کار و تحصیل کنید حتی دریافت اقامت سایر کشورهای اروپایی هم ساده تر می شود. در حال حاضر پاسپورت کشور پرتغال در رتبه پنجم دنیا قرار دارد که امکان دسترسی بدون ویزا به 189 کشور دنیا را می دهد، لذا این امر آن را به یکی از معتبرترین پاسپورت های جهان تبدیل می کند.

حال قصد داریم در این راهنما برایتان توضیح دهیم که با گلدن ویزای پرتغال چگونه می توان پاسپورت گرفت؟

همانطور که پیش تر اشاره کردیم با اخذ اقامت طلایی پرتغال از طریق گزینه های سرمایه گذاری واجد شرایط، متقاضی و خانواده اش در صورت تمایل می توانند تابعیت کامل و پاسپورت پرتغال را دریافت کنند. حالا گزینه های سرمایه گذاری واجد شرایطی که شما را مجاز به اخذ گلدن ویزای پرتغال یا همان اقامت طلایی پرتغال می کند عبارتند از:

انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1.5 میلیون یورو.

ایجاد حداقل 10 شغل جدید ثبت شده در سازمان تامین اجتماعی.

خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

سرمایه گذاری یا خرید املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال به ارزش حداقل 280 هزار یورو واقع در منطقه بازسازی شهری کم تراکم.

سرمایه گذاری یا خرید املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال به ارزش حداقل 350 هزار یورو واقع در منطقه بهسازی شهری.

سرمایه گذاری یا خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو

*توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در شهر لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی پرتغال مجاز نمی باشد و فقط در بخش‌هایی از منطقه ساحلی آلگاروه یا سایر مناطق داخلی کشور یا مناطق روستایی مجاز است. مگر آنکه املاک تجاری در این مکان ها خریداری کنید. تملک و خرید املاک تجاری با حداقل ارزش 500 هزار یورو در هر کجای پرتغال حتی واقع در همه مراکز گردشگری پرتراکم ممکن می باشد. حال اگر ملک مورد انتخاب شما در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد این مبلغ 500 هزار یورو به 400 هزار یورو کاهش می یابد

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو به منظور : خرید واحد در یک صندوق سرمایه گذاری، سرمایه گذاری در یک موسسه تحقیقاتی علمی، تشکیل / سرمایه گذاری در یک شرکت تجاری که پنج شغل ایجاد می کند.

سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 12 فروردين 1402ساعت 14:54 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 224 | لينك ثابت |

 

از نظر قانونی چه مراحلی برای خرید ملک در یونان باید سپری شود؟

زمانی که قصد خرید ملک در یونان را دارید،  قبل از فرآیند درخواست خود برای اخذ اقامت باید بدانید از نظر قانونی چه مراحلی برای خرید ملک در یونان باید سپری شود؟

هر خارجی می تواند در یونان صاحب ملک شود زیرا این کشور محدودیتی برای خرید اعمال نمی کند. اما یک سری مراحل قانونی و استانداردهایی وجود دارد که باید آن را رعایت کرد و اولین مرحله قانونی برای خرید ملک در یونان، داشتن مدارک مورد نیاز آن می باشد از جمله:

شهروندان غیر اتحادیه اروپا باید با داشتن پاسپورت معتبر یک ویزای معتبر برای ورود به یونان هم داشته باشند همچنین مدارک شناسایی صادر شده توسط دولت، شماره مالیاتی (AFM)، کپی اظهارنامه مالیاتی، اثبات محل سکونتی که می خواهید در یونان اقامت داشته باشید.

سپس باید تصمیم بگیرید که چه نوع ملکی را می خواهید بخرید مثلاً آپارتمان، ویلا، خانه های روستایی یا املاک تجاری؛ همچنین به این فکر کنید که کجای یونان می خواهید نقل مکان کنید، و بعد از آن امور مالی خود را بررسی و بودجه خود را تعیین کنید. و حتما تحقیق خود را در مورد ملک انتخابی خود شروع کنید تا مورد کلاهبرداری قرار نگیرید.

مرحله بعد از انتخاب ملک، مذاکره در مورد قیمت ملک است، پس از مذاکره و تعیین قیمت نهایی، جهت تایید خرید ملک با واریز مبلغی ناچیز به فروشنده که معمولاً 10 درصد از قیمت کل می باشد، ملک را رزرو کنید. پس از آن شما قرارداد اولیه خود را دریافت خواهید کرد.

*توجه حتماً استخدام یک وکیل می تواند منطقی باشد و بدون مشورت با وکیل خود هیچ مبلغی را پرداخت و هیج سندی را امضاء نکنید.

بعد از این مرحله وکیل باید وضعیت کلی ملک، مقررات، مالیات ها و بدهی های ملک را را بررسی کند، و با دریافت یک نسخه از قرارداد برای پیش نویس قرارداد نهایی به دفتر اسناد رسمی مراجعه کند. و پس از امضای سند نهایی و قطعی توسط خریدار در دفاتر اسناد رسمی یونان، فرآیند خرید ملک در یونان در دفاتر اسناد رسمی ثبت خواهد شد. نهایتاً از فروشنده خواسته می شود تا گواهی مالیاتی ارائه دهد تا اثبات کند سابقه پاکی در گذشته دارد.

همانطور که پیش تر گفتیم برای خرید ملک در یونان باید اتباع غیراتحادیه اروپا یک شماره مالیاتی دریافت کنند به این منظور باید به نزدیکترین اداره مالیات محل اقامت خود مراجعه کنند. و در نهایت پس از طی کردن تمامی مراحل بالا، اسناد و اوراق قرارداد را به اداره ثبت اسناد یونان تحویل دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 8 فروردين 1402ساعت 14:27 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 221 | لينك ثابت |

 

گزینه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال

هر نوع اقامت یا شهروندی در اروپا ارزشمند و محبوب است لذا اگر تمایل به اخذ اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری دارید، به احتمال زیاد باید اسم برنامه های "ویزای طلایی" اروپا به گوشتان خورده باشد.

ویزای طلایی در سراسر اروپا ارائه می شود و به اتباع خارجی غیر اروپایی، در ازای سرمایه گذاری اجازه دریافت اقامت یا شهروندی را می دهد. و اقامت طلایی پرتغال راهی سریع برای دریافت مجوز اقامت و شهروندی از طریق سرمایه گذاری می باشد زیرا سرمایه گذاران می توانند پس از 5 سال برای شهروندی پرتغال درخواست دهند. گزینه های سرمایه گذاری مختلفی جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال وجود دارد که به شما این قدرت انتخاب را می دهد که چگونه می خواهید سرمایه خود را سرمایه گذاری کنید.

این مقاله بر روی گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال تمرکز دارد و آنها را به صورت جداگانه تشریح می کند تا به شما در انتخاب بهترین گزینه‌ ی سرمایه گذاری کمک کنیم.

گزینه های سرمایه گذاری برای اخذ ویزای طلایی پرتغال عبارتند از:

گزینه انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1.5 میلیون یورو.

 

گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که خود شامل چند بخش می باشد مانند:

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال البته *توجه داشته باشید که خرید املاک مسکونی در شهر لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی پرتغال مجاز نمی باشد و فقط در بخش‌هایی از منطقه ساحلی آلگاروه یا سایر مناطق داخلی کشور یا مناطق روستایی مجاز است. مگر آنکه املاک تجاری در این مکان ها خریداری کنید. تملک و خرید املاک تجاری با حداقل ارزش 500 هزار یورو در هر کجای پرتغال حتی واقع در همه مراکز گردشگری پرتراکم ممکن می باشد.

اگر ملک مورد انتخاب شما در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد این مبلغ 500 هزار یورو به 400 هزار یورو کاهش می یابد، یعنی می توانید با مبلغ حداقل 400 هزار یورو اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید.

و یا حتی می توانید یک ملکی را با قدمت بالای 30 سال، واقع در منطقه بهسازی شهری به ارزش حداقل 350 هزار یورو خریداری کنید یا اینکه ملکی واقع در منطقه بازسازی شهری کم تراکم با قدمت بیش از 30 سال، جهت بازسازی به ارزش حداقل 280 هزار یورو خریداری کنید.

گزینه ایجاد حداقل 10 شغل جدید ثبت شده در سازمان تامین اجتماعی.

 

  گزینه انتقال سرمایه به ارزش حداقل 500هزار یورو به منظور:

خرید واحد در یک صندوق سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

 سرمایه گذاری در یک موسسه تحقیقاتی علمی پرتغالی

تشکیل یا سرمایه گذاری در یک شرکت / کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل پنج شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل 3 سال ایجاد کند.

 

گزینه سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال.

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 7 فروردين 1402ساعت 15:11 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 206 | لينك ثابت |

 

آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

برای هر کسی که به دنبال یک زندگی جدید در خارج از کشور است، یونان در هر زمینه سبک زندگی خوبی را ارائه می دهد و می توانید به استاندارد بالای زندگی دست یابید خصوصاً برای ایرانیان زیرا یونان یکی از نزدیکترین کشورهای اروپایی به ایران می باشد. و خرید ملک در یونان یکی از جذاب ترین گزینه های اخذ اقامت یونان است. حالا سوال اینجاست که آیا با خرید ملک ارزان در یونان میشود اقامت گرفت؟

در ابتدا باد بگوئیم که کشور یونان با تاریخ و فرهنگ غنی شگفت انگیز، معماری باستانی و بیش از 6000 جزیره آفتابی، پس جای تعجب نیست که هر ساله مهاجران و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. اما مهم تر این است که هزینه کلی زندگی در مقایسه با سایر شهرهای اروپایی کاملاً مقرون به صرفه است به خصوص غذا، اجاره و خرید ملک در یونان  ؛ به ویژه در رودز، زیرا عوارض واردات در آنجا وجود ندارد.

هنگامی که برای خرید ملک در یونان به این کشور می‌آیید، متوجه خواهید شد قیمت خانه‌های یونان پس از یک دهه سقوط، شروع به رشد و بهبودی کرده است، بنابراین با خرید ملک در یونان به راحتی می‌توانید سود قابل توجهی را در چند سال آینده بدست آورید. فقط اینطوری نیست که شما با خرید ملک ارزان در یونان بتوانید اقامت بگیرید زیرا یک حداقل شرطی وجود دارد که باید سرمایه گذاران و مهاجران آن را رعایت کنند تا بتوانند واجد شرایط اخد اقامت یونان از طریق خرید ملک در یونان شوند، که به این نوع اقامت، اقامت طلایی یونان می گویند. البته یونان در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی کمترین آستانه سرمایه گذاری را برای خرید ملک دارد زیرا شما با حداقل 250 هزار یورو می توانید برای خرید ملک در یونان اقدام کنید و اقامت این کشور را دریافت کنید.

*نکته: (طبق قوانین جدید یونان در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی نمی توانید ملک بخرید، و تنها خرید ملک در یونان با حداقل 500 هزار یورو در شهرهای آتن، تسالونیکی، میکونوس و سانتورینی امکان پذیر است).

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 6 فروردين 1402ساعت 17:38 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 259 | لينك ثابت |

 

سرمایه‌گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا

پرتغال غربی ترین کشور در قاره اروپا و یکی از اعضای مورد احترام و بی طرف اتحادیه اروپا است که میزان جرم و جنایت پایینی دارد. دولت پرتغال اقامت و شهروندی را به سرمایه گذاران خارجی که در توسعه اقتصادی این کشور کمک می کنند، ارائه می دهد که به این مسیر سرمایه گذاری، اقامت طلایی پرتغال گفته می شود.

اقامت طلایی پرتغال از طریق سرمایه گذاری در این کشور، به اتباع غیر اتحادیه اروپا و خانواده هایشان در صورت عدم داشتن سوابق کیفری اعطاء می شود؛ اقامت طلایی پرتغال 5 سال اعتبار دارد و تنها 7 روز در سال، نیاز به حضور در خاک پرتغال می باشد. برای دارندگان ویزای اقامت طلایی پرتغال اقامت دائم و تابعیت پس از 5 سال در دسترس است یعنی می توانید پس از گذشت این دوره ی 5 ساله سرمایه گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا گام بردارید. با پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا می توان بدون ویزا به 189 کشور جهان از جمله آسیا، خاورمیانه، کانادا، ایالات متحده آمریکا، آفریقا و اکثر کشورهای آمریکای شمالی، مرکزی و جنوبی سفر کرد.

شهروندی پرتغال یعنی شهروندی و پاسپورت اروپا، زیرا پس از اعطای تابعیت پرتغال، سرمایه گذاران می توانند در هر یک از کشورهای عضو اتحادیه اروپا زندگی، کار یا تحصیل کنند و از مزایای کامل اتحادیه اروپا از جمله سفر بدون ویزا به منطقه شینگن همچنین معافیت ویزا برای ایالات متحده برخوردار شوند.

به حداقل سرمایه گذاری 280 هزار یورو در املاک پرتغال نیاز دارید تا بتوانید از طریق سرمایه گذاری برای داشتن پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا قدم بردارید. البته گزینه های سرمایه گذاری دیگری نیز وجود دارد مانند:

نوع سرمایه گذاری

حداقل مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در مؤسسات ملی دولتی یا خصوصی برای تحقیقات علمی.

 

500 هزار یورو

سرمایه گذاری یا حمایت از میراث فرهنگی ملی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

خرید ملک با قدمت بالای 30 سال واقع در مناطق بازسازی شهری

280 هزار یورو

 

انتقال سرمایه برای تأسیس یا تقویت یک شرکت تجاری ملی با ایجاد 5 شغل دائمی.

 

 

500 هزار یورو

انتقال سرمایه معادل برای خرید سهام در صندوق های سرمایه گذاری مشترک برای سرمایه گذاری در بنگاه های کوچک و متوسط

 

 

500 هزار یورو

 

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 5 فروردين 1402ساعت 15:37 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 271 | لينك ثابت |

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک، چیست؟

کشور یونان گزینه های سرمایه گذاری متعددی را جهت اخذ اقامت طلایی یونان، ارائه می دهد که رایج ترین آنها خرید  ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو و یا بیشتر می باشد.

برنامه اقامت طلایی یونان، به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند سهم قابل توجهی در اقتصاد یونان داشته باشند اعطاء می شود.  با گزینه خرید ملک در یونان، می توانید یک اقامت 5 ساله فوری را دریافت کنید، اقامتی که به خانواده های نزدیک گسترش می یابد و امکان سفر آزادانه در سراسر منطقه شنگن را فراهم می کند. ویزاهای طلایی صادر شده توسط اعضای اتحادیه اروپا مانند یونان، به صورت ویژه ایی مورد توجه قرار گرفته است، زیرا در نهایت می تواند به شهروندی و در نتیجه دسترسی به اتحادیه اروپا منجر شود.

مهم ترین نکته ایی که باید به آن اشاره داشت این است که جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان متقاضیان باید تمامی شرایط و ضوابط وضع شده توسط این کشور را رعایت کنند تا واجد شرایط دریافت اقامت شوند اما سوال اینجاست که مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟ پس تا آخر این راهنما با ما همراه باشید تا جواب این سوال را بدانید.

معیارهای واجد شرایط بودن و مدارک مورد نیاز برای اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک چیست؟

داشتن حداقل 18 سال برای انجام سرمایه گذاری

نداشتن سوابق کیفری از هر نوع، در همه کشورهایی که در آن زندگی کرده اید.

حداقل سرمایه گذاری 250 یورو در یونان

داشتن بیمه درمان پزشکی تحت نمایندگی یک شرکت یونانی با پوشش کامل

فرم درخواست

چند قطعه عکسی که اخیراً گرفته شده و در اندازه پاسپورت باشد.

پاسپورت معتبر که شامل ویزای ورود باشد و کپی در صورت نیاز

ارائه رسید پرداخت تمام هزینه های دولتی

اثبات وجوه مالی و داشتن یک شماره اقامت غیر یونانی بعلاوه باید یک حساب بانکی یونانی باز کنید.

قرارداد خرید ملک در یونان که قیمت کل معامله را حداقل 250 هزار یورو تعیین می‌کند و روش پرداخت خرید.

ملک باید در اداره ثبت املاک یونان ثبت شود و رسید آن را ارئه دهید. و دفتر ثبت املاک باید گواهی صادر کند که هیچ مانعی در فروش وجود ندارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 29 اسفند 1401ساعت 19:01 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 307 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir