saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 58
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 635
» ماه گذشته : 1896
» سال گذشته : 11509
» کل بازديد : 25311
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

آیا خرید ملک در پرتغال یک سرمایه گذاری امن و پرسود است؟

سرمایه گذاری در پرتغال به منظور اخذ اقامت طلایی پرتغال از چندین روش مختلف امکان پذیر است که می توان گفت خرید ملک در پرتغال از محبوب ترین روش هاست زیرا بازار املاک و مستغلات کشور پرتغال، در سال های اخیر شاهد رشد و افزایش قیمت ملک بوده است.

پرتغال جزو چهار کشور امن دنیا برای زندگی است که دارای سطح بالایی از ثبات اقتصادی و سیاسی با نرخ جرم پایین می باشد. زیرا کشور امن برای سرمایه‌گذارانی که به دنبال ثبات هستند، بهتر است بعلاوه معافیت های مالیاتی این کشور برای برخی درآمدها از طریق طرح NHR و قیمت های مناسب املاک در پرتغال نسبت به سایر نقاط اروپا هم از دلایل دیگری است که باعث تبدیل این کشور به یک مکان خوب برای سرمایه گذاری خارجی شده است.

به طور کلی با خرید ملک در پرتغال، همیشه سرمایه شما در دسترس شما می باشد و سرمایه گذاران می توانند پس از خرید ملک آن را اجاره دهند و درآمد کسب کنند بعلاوه پس از 5 سال ملک شان قابلیت فروش دارد که این کارها قاعدتاً منجر به کسب سود خواهد شد از این رو میتوان گفت خرید ملک در پرتغال یک سرمایه گذاری امن و پرسود محسوب می شود که علاوه بر اینکه منجر به دریافت اقامت طلایی پرتغال  می شود بلکه پس از 5 سال هم منجر به اخذ اقامت دائم و حتی شهروندی پرتغال برای فرد سرمایه گذار و خانواده او خواهد شد.

خرید ملک در پرتغال از دو طریق امکان پذیر می باشد که شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی می کند:

1.     خرید یک ملک نوساز در پرتغال به مبلغ حداقل 500 هزار یورو، و اگر ملک در مناطق کم جمعیت باشد با مبلغ 400 هزار یورو می توانید ملک بخرید.

2.     خرید ملک با قدمت بالای 30 سال به ارزش 350 هزار و اگر این ملک در مناطق کم جمعیت باشد با 280 هزار یورو می توانید ملک بخرید و واجد شرایط شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 28 ارديبهشت 1402ساعت 14:58 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 194 | لينك ثابت |

 

شرایط اخذ ویزای همراه در روش اقامت یونان با خرید ملک

کشور یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا که با حداقل مبلغ 250 هزار یورو اقدام به خرید ملک در یونان کنند، مجوز اقامت 5 ساله اعطا می کند. البته مشروط بر اینکه متقاضی بالای 18 سال و فاقد هر گونه سوابق کیفری باشد. این اجازه اقامت بعد از 5 سال مشروط بر حفظ مالکیت ملک خود، حق تمدید مجوز اقامت صادر می شود. سپس پس از 7 سال امکان اخذ تابعیت و اخذ شهروندی وجود دارد، البته مشروط بر اینکه مقیم حداقل 183 روز در سال را در یونان سپری کرده باشد.

نکات برجسته اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان

دوره اعتبار مجوز اقامت از طریق خرید ملک در یونان

5 سال

حداقل مبلغ واجد شرایط جهت اخذ اقامت از طریق خرید ملک در یونان

حداقل 250 هزار یورو

شرط حضور و اقامت در خاک یونان جهت دریافت شهروندی

حداقل 6 ماه در سال

شرط حضور برای تمدید مجوز اقامت

ندارد

اجازه کار

ندارد

طرح اقامت از طریق خرید ملک در یونان به شما این امکان را می دهد که همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را در برنامه قرار دهید همچنین والدین متقاضی و همسر متقاضی، خواهر و برادر زیر 21 سال متقاضی نیز در صورت وابستگی مالی می توانند کارت اقامت نیز دریافت کنند و از تمامی مزایای مجوز اقامت از طریق خرید ملک در یونان بهره مند شوند. متقاضی می تواند همزمان با درخواست ویزای خود از طریق خرید ملک در یونان برای اعضای خانواده خود نیز اقامت دریافت کند یا اینکه پس از اخذ مجوز خود در یونان این کار را انجام دهد.

با مجوز اقامت از طریق خرید ملک در یونان شما اجازه کار کردن در یونان یا هر کشور اتحادیه اروپا را ندارید اما با این حال، اجازه سرمایه گذاری دارید و می توانید از سود سرمایه گذاری خود بهره مند شوید یا می توانید ملک خود را برای کسب درآمد اجاره دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 27 ارديبهشت 1402ساعت 14:49 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 174 | لينك ثابت |

 

دلایل مهم سرمایه گذاری در یونان

کشور یونان برنامه اقامت تمکن مالی یونان را برای افرادی که در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا زندگی می کنند و دارای درآمد مناسب و ثابتی هستند در نظر گرفته است یعنی این افراد باید بتوانند تمکن مالی خود را اثبات کنند و برای پرداخت هزینه های خود و اعضای خانواده خویش، خصوصاً مسکن، نیازی به کار کردن نداشته باشند. این درآمد می تواند مستمری بازنشستگی فرد، سود سهام، سود حاصل از سپرده بانکی، درآمد حاصل از کسب اجاره ملک و ... باشد. یعنی در واقع این درآمد باید بدون حضور فیزیکی فرد در ایران کسب شود و ثابت باشد جهت اطمینان هم دولت یونان از توانایی مالی متقاضی، ملزم کرده که کل این درآمد ماهانه را به اندازه دو سال یعنی 48 هزار یورو در یک حساب بانکی داشته باشد که البته به ازای همسر متقاضی و هر فرزند او در صوت همراهی، به این مبلغ اضافه خواهد شد.

نکته اینجاست که بر خلاف اقامت طلایی یونان، برنامه اقامت تمکن مالی یونان نیاز به سرمایه گذاری در این کشور را ندارد اما همانطور که گفتیم در اقامت تمکن مالی یونان اجازه کار ندارید، اما با این حال می توانید در این کشور سرمایه گذاری کنید و از طریق سرمایه گذاری در آمد کسب کنید. حال این سرمایه می تواند در سهام شرکت های یونانی باشد یا خرید ملک و اجاره آن و غیره باشد.

و از دلایل مهم سرمایه گذاری در یونان می توان به آب و هوای عالی، قدمت تاریخ و فرهنگ این کشور، قیمت مقرون به صرفه و هزینه کم زندگی در یونان اشاره کرد همچنین داشتن روابط خارجی صلح آمیز یونان با سایر کشورها باعث به وجود آمدن امنیت سیاسی، امنیت و آرامش در این کشور شده بعلاوه موقعیت استراتژیک یونان باعث شده که به دروازه اروپا تبدیل شود و تأثیر به سزایی در اقتصاد و تجارت دنیا داشته باشد لذا یونان گزینه ی خوبی برای سرمایه گذاری و زندگی محسوب می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 26 ارديبهشت 1402ساعت 14:04 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 191 | لينك ثابت |

 

ویژگی های ویزای طلایی پرتغال پس از اخذ ویزا

از جذاب ترین ویژگی های ویزای طلایی پرتغال این است که گزینه های سرمایه گذاری این برنامه از 250 هزار یورو شروع می شود. این مقدار در مقایسه با برخی دیگر از کشورهای ارائه دهنده ویزای طلایی مبلغ پایینی محسوب می شود بعلاوه سرمایه گذاران خارجی برای اخذ اقامت طلایی پرتغال، ملزم به اقامت در این کشور نمی باشند و تنها 7 روز در سال کفایت می کند مگر آنکه بخواهند پس از گذشت 5 سال برای اخذ اقامت دائم پرتغال و حتی اخذ شهروندی پرتغال اقدام کنند که در این صورت باید حداقل 6 ماه در سال را در خاک این کشور اقامت داشته باشند.

پس از اخذ ویزای طلایی پرتغال یک سری ویژگی ها شامل حال سرمایه گذار می شود که ما در این اینجا به برخی از آنها اشاره خواهیم داشت.

اقامت طلایی پرتغال، قابل گسترش به اعضای خانواده سرمایه گذار یا همان دارنده اصلی مجوز نیز می باشد یعنی او می تواند برای خانواده خود اقامت درخواست دهد فقط درخواست باید برای هر یک از اعضای خانواده همزمان با متقاضی اصلی انجام شود. و اعضای خانواده که مجاز به دریافت اقامت طلایی پرتغال هستند عبارتند از: همسر، فرزندان/ فرزندخواندگان زیر 18 سال و تا 26 سال تحت تکفل که مجرد باشند و تمام وقت در مدرسه ثبت نام کرده باشند، والدین حداقل 66 سال هر یک از همسران و یا با حداقل 55 سال به شرط وابستگی، خواهر و برادر زیر 18 سال هر یک از همسران که از نظر قانونی مسئول آنها باشید و تحت حضانت شما هستند.

·        پس از اخذ اقامت طلایی پرتغال اعضای خانواده تحت تکفلسرمایه گذار درست همانند او امکان زندگی، تحصیل و حتی کار کردن در پرتغال را خواهند داشت و پس از 5 سال هم در صورت حفظ سرمایه گذاری فرد اصلی در پرتغال واجد شرایط اقامت دائم یا شهروندی خواهند شد و با پاسپورت پرتغال که در رتبه چهارم قدرتمندترین پاسپورت دنبا قرار دارد می توانند بدون نیاز به ویزا به 188 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا و کانادا سفر کنند.

 

·        از آنجایی که کشور پرتغال داشتن تابعیت مضاعف را مجاز می‌داند، شما با اخذ اقامت طلایی پرتغال می توانید تابعیت دوگانه داشته باشید(دو تابعیتی) و هیچ شرایط اضافی هم در این جهت وجود ندارد. البته باید بررسی کنید که تابعیت دوگانه برای کشور مبدا شما مجاز باشد.

 

·        سرمایه گذار و اعضای خانواده تحت تکفل او می توانند آزادانه و بدون محدودیت در سراسر منطقه شینگن 3 ماه از هر 6 ماه را سفر آزادانه داشته باشند و یا  کار کنند.

 

·        سرمایه گذار و خانواده او باید قبل از دریافت اقامت دائم پرتغال و شهروندی، بیمه خصوصی داشته باشند که سالانه حدود 400 تا 1000 یورو است البته این مبلغ به بیمه بستگی دارد. و پس از 5 سال و اخذ اقامت دائم / شهروندی، فرد به طور خودکار واجد شرایط دسترسی به مراقبت های بهداشتی رایگان در پرتغال خواهد بود. و جالب تر اینکه سرمایه گذار دیگر نیازی به حفظ سرمایه گذاری خود هم ندارد و در صورت تمایل می تواند نصمیم به نگه داری یا فروش سرمایه خود بگیرد.

 

·        امنیت و آرامش یک کشور عامل بزرگی برای سرمایه گذاری، مهاجرت و زندگی است که شایان ذکر است که کشور پرتغال در رتبه سوم امن ترین کشور جهان قرار دارد که این رتبه بندی بر اساس عواملی مانند قدرت نظامی، ثبات سیاسی، تأثیر خشونت و تهدیدهای زیست محیطی محاسبه می شود بعلاوه کمترین آمار جرم و جنایت را هم در اتحادیه اروپا را دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 25 ارديبهشت 1402ساعت 15:46 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 171 | لينك ثابت |

 

توصیه های حقوقی درباره خرید ملک در یونان

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک در یونان را دارند باید بدانند که مانند هر جای دنیا خرید ملک همیشه خطرات و چالش هایی را به همراه دارد و ممکن است در حین جستجوی ملک با کلاهبرداران املاک و مستغلات مواجه شوند خصوصاً در کشوری که به قوانین و زبان آن، تسلط ندارند لذا همیشه توصیه های حقوقی درباره خرید ملک در یونان وجود دارد که در صورت دانستن و رعایت آنها می تواند شما را از خطرهای احتمالی مصون نگه دارد به عنوان مثال قبل از خرید ملک در یونان باید بررسی کنید که:

1.     ملک نیاز به نوسازی یا نگهداری دارد یا خیر زیرا بسیاری از املاک یونان تاریخی هستند.

2.     فروشنده مالک واقعی ملک باشد و حق قانونی فروش ملک را داشته باشد.

3.     باید مطمئن شوید که آیا ملک طبق مقررات وضع شده دولتی ساخته شده است یا خیر.

4.     ملک بدهی معوقه نظیر وام یا مالیات پرداخت نشده ایی نداشته باشد زیرا بدهی ملک پس از معامله به شما منتقل می شود.

5.     بررسی فنی ملک و متراژ آن که تأیید کند ملک با پروانه ساختمانی مطابقت دارد و هیچ گونه تخلفی وجود ندارد.

6.      بررسی سیستم برق و آب، لوله کشی، گرمایش مرکزی، راه‌های ورودی، جاده‌ها و بناهای ساختمان‌هایی که ممکن است به ملک مورد نظر شما تجاوز کنند.

7.     نکته ی آخر اینکه باید در نظر داشته باشید که یک سری محدودیت های خاصی برای سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا که قصد خرید ملک در یونان را دارند اعمال می شود به عنوان مثال خرید ملک در مناطقی مانند خط ساحلی، مناطق مرزی، جنگلی، تاریخی به مجوز ویژه از مقامات عالی نیاز دارد و در صورت تائید این مراجع می توانید موفق به خرید شوید پس از قبل از این بابت مطمئن شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 24 ارديبهشت 1402ساعت 14:52 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 185 | لينك ثابت |

 

اقامت از طریق خودحمایتی یونان برای فرزندان تا چه سنی قابل اقدام می باشد؟

اقامت تمکن مالی یونان/ FIP، که به اقامت خود حمایتی یا اقامت بازنشستگی نیز هم شناخته می‌شود، یک طرح اقامتی برای ثروتمندانی است که شهروند کشورهای غیر اتحادیه اروپا هستند. اقامت تمکن مالی یونان 2 سال اعتبار دارد و پس از آن، مجوز برای 3 سال دیگر قابل تمدید است که مجموعاً پس از 5 سال می توانید اقامت دائم یونان را دریافت کنید و نهایتاً پس از 7 سال می‌توان برای اخذ تابعیت یونان اقدام کرد و پاسپورت یونان را دریافت کرد. در برنامه اقامت تمکن مالی یونان هیچ الزامی برای حداقل مدت اقامت در این کشور وجود ندارد از این رو این برنامه در بین افرادی که قصد ندارند به صورت دائم در یونان زندگی کنند، محبوب است. همچنین کشور یونان به دارندگان مجوز اقامت تمکن مالی یونان  اجازه کار کردن یا انجام فعالیت مستقل اقتصادی را نمی دهد اما می توانید در این کشور سرمایه گذاری انجام دهید مانند خرید ملک یا سرمایه گذاری های مختلف.

برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان متقاضی باید توانایی مالی خود را از دو راه اثبات کند:

 1- از طریق اثبات داشتن درآمد غیرفعال و مستمر ماهانه حداقل 2000 یورو از منابعی مانند درآمد اجاره، سود سهام، فروش سهام یا دارایی‌های تجاری؛ البته در صورتیکه متقاضی بخواهد خانواده خود را به یونان بیاورد، به ازای همسر خود 20% درصد و به ازای هر فرزند 15% درصد به 2000 یورو اضافه می شود.

 *نکتهی مهمی که وجود دارد این است که اقامت از طریق خود حمایتی برای فرزندان تا سن زیر 18 سال قابل اقدام می باشد.

2- از طریق اثبات داشتن پس‌انداز کافی و از آنجائیکه مجوز اقامت تمکن مالی یونان/ FIP برای یک دوره ۲ ساله (۲۴ ماهه) صادر می‌شود، لذا باید ثابت کنید که در طول این 2 سال اقامت خود پس‌انداز کافی برای اسکان و حمایت از خود و خانوادتان دارید. این پس انداز برای 2 سال به ازای متقاضی باید 48 هزار یورو باشد و مجدد به ازای همسر 20% و به ازای هر فرزند زیر 18 سال 15% اضافه می شود. *حتماً به یاد داشته باشید که این وجوه پس‌انداز باید از قبل به سیستم بانکی یونان واریز شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 23 ارديبهشت 1402ساعت 13:31 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 187 | لينك ثابت |

 

بهترین راه برای اخذ ویزای طلایی پرتغال چیست؟

اقامت طلایی پرتغال طرفداران زیادی دارد زیرا سرمایه گذاران می توانند برای خانواده خود نیز هم اقامت دریافت کنند و این مجوز اقامت اجازه کار و زندگی و تحصیل را به سرمایه گذار و اعضای خانواده او می دهد بدون اینکه  نیازی به اقامت در پرتغال داشته باشند و تنها حضور 7 روز در سال در خاک پرتغال کفایت می کند. و مشروط بر حفظ سرمایه گذاری مجوز اقامت طلایی قابل تمدید است و پس از 5 سال می توانید، هم اقامت دائم پرتغال را دریافت کنید هم اینکه به شرط قبولی در آزمون پایه زبان پرتغالی و نشان دادن ارتباط خود با پرتغال، برای اخذ شهوندی پرتغال درخواست دهید.

کشور پرتغال گزینه های مختلف سرمایه گذاری را برای اخذ اقامت طلایی پرتغال ارائه می دهد که شما می توانید با توجه به شرایط خود یکی از آنها را انتخاب کنید اما محبوب ترین مسیر برای دریافت ویزای طلایی پرتغال تاکنون سرمایه گذاری در املاک بوده است، زیرا همیشه میتوان به اصل سرمایه خود دسترسی داشت و در مواقعی که لازم باشد به راحتی آن را تبدیل به پول نقد کرد و یا حتی می توان ملک را اجاره داد و از آن کسب در آمد نمود. بنابراین طبیعی است که افراد بسیاری سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را ترجیح می دهند. با این حال گزینه های دیگری نیز وجود دارد مانند:

 انتقال سرمایه به حساب بانکی پرتغال به مبلغ حداقل 1.5 میلیون یورو

اهداء حداقل 250 هزار یورو برای کمک به فرهنگ و هنر پرتغال  و حفاظت از میراث ملی پرتغال

اهداء حداقل 500 هزار یورو برای کمک به یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال

خرید اوراق بهادر پرتغال یا سرمایه گذاری پروژه های توسعه ملی پرتغال

اشتراک حداقل 500 هزار یورو در یکی از صندوق های واجد شرایط پرتغال با سررسید حداقل پنج سال

سرمایه گذاری در یک کسب و کار پرتغالی یا ثبت شرکت، همینطور کارآفرینی و ایجاد کسب و کار توسط متقاضی البته به شرط سودآوری و استخدام حداقل 10 کارمند محلی تمام وقت برای حداقل سه سال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در املاک و مستغلات البته اگر ملک در مناطق کم تراکم باشد با 400 هزار یورو می توان خرید کرد و اگر در مناطق بازسازی و نوسازی پرتغال ملکی با قدمت بیش از 30 سال خریداری کنید می توانید با حداقل 350 هزار یورو واجد شرایط اخذ اقامت طلایی شوید و اگر این ملک در مناطق کم تراکم هم باشد این مبلغ به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در جمعه 22 ارديبهشت 1402ساعت 14:41 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 185 | لينك ثابت |

 

احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان با خرید ملک چقدر است ؟

خرید ملک در یونان یک راه جذاب برای دریافت اقامت یونان است. با خرید ملک در این کشور، علاوه بر دریافت اقامت این کشور یک سرمایه گذاری خوب نیز خواهید داشت. همچنین امکان دریافت ویزا برای اعضای خانواده خود را فراهم می کنید. از طرف دیگر با دریافت ویزای شینگن، از امتیازات زیادی بهره مند خواهید شد. مجموع این عوامل خرید ملک در یونان را تبدیل به یک سرمایه گذاری جذاب کرده است. در این مقاله به بررسی احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان از این راه می پردازیم.

احتمال موفقیت اخذ ویزای طلایی یونان با خرید ملک در یونان

هدف بسیاری از افراد از خرید ملک در یونان، دریافت ویزای طلایی این کشور و بهره بردن از مزایا و امکانات آن است. با این حال علاقه مندان به سرمایه گذاری از این بابت نگرانی هایی هم دارند. اگر قصد خرید ملک به منظور دریافت ویزای طلایی یونان را دارید، لازم است تا موارد زیر را رعایت کنید تا شانستان برای دریافت ویزای یونان بیشتر شود:

1-    ارزش ملک شما نباید کمتر از 250000 یورو باشد.

2-    نباید ویزای ریجکت شده از کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشید.

3-    سابقه کیفری نداشته باشید.

4-    بیمه درمانی داشته باشید.

5-    با گزارش پرینت گردش حساب، توانایی مالی خود را اثبات کنید.

6-    گواهی سلامت خود را گزارش کنید تا مشکلی از این بابت ایجاد نشود.

 

با رعایت کردن این عوامل می توانید شانس زیادی برای دریافت ویزای طلایی یونان برای خود ایجاد کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشیدامتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 20 ارديبهشت 1402ساعت 15:43 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 177 | لينك ثابت |

 

برای دریافت اقامت یونان از طریق تمکن مالی، چه شرایطی باید داشته باشیم ؟

اقامت تمکن مالی یونان، یکی از راه های دریافت اقامت یونان است. در این روش، شما باید با گزارش پرینت حساب و تامین مبلغ مورد نیاز به صورت سالیانه، خود را برای دریافت اقامت یونان واجد شرایط نشان دهید. این که آیا fip یونان برای شما مناسب است یا نه، به شرایط شخصی و تحمل ریسک پذیری شما بستگی دارد. در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم که برای دریافت اقامت تمکن مالی یونان، باید چه شرایطی را داشته باشیم.

شرایط دریافت اقامت یونان از طریق اقامت تمکن مالی یونان

دریافت اقامت یونان از طریق اقامت تمکن مالی یونان، شرایط مخصوص خود را دارا است. برای این منظور شما باید پاسپورت معتبر داشته باشید و شرایط ویزای یونان را فراهم کنید. فراموش نکنید که این پروسه نسبتا طولانی و نیازمند زمان است و باید مبلغ تمکن مالی را در حساب خود تامین کنید. همچنین نیاز است تا تحمل ریسک پذیری بالایی داشته باشید. اگر شرایط کلی پذیرش را دارید، باید نسبت به تامین مراحل اصلی اطمینان حاصل کنید:

1-    شما باید ثابت کنید که قصد کار برای ادارات دولتی یونان را دارید و برای آن ها آورده خواهید داشت.

2-    باید ماهیانه در حدود 2000 یورو به صورت ثابت در حساب شما وجود داشته باشد تا واجد شرایط باشید. اگر قصد اخذ ویزای همراه دارید، طبیعتا این مبلغ بیشتر هم خواهد شد.

3-    باید پرینت گردش حساب خود را گزارش دهید و واجد شرایط بودن خود را ثابت کنید.

 

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 19 ارديبهشت 1402ساعت 14:21 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 180 | لينك ثابت |

 

اعتبار ویزای طلایی در مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

اقامت طلایی پرتغال برنامه ای است برای دریافت اقامت پرتغال. همچنین به وسیله آن می توانید ویزای شینگن اروپا را دریافت کنید. با اخذ اقامت طلایی پرتغال به مدت پنج سال اقامت پرتغال را دریافت می کنید و می توانید از طریق آن از امکانات زیادی استفاده کنید. با توجه به جدید و ناشناخته بودن این برنامه، ابهاماتی در ذهن علاقه مندان وجود دارد. یکی از چالش ها و سوالات مهم، میزان اعتبار ویزای طلایی در مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری است. در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.

اعتبار اقامت طلایی پرتغال

برنامه اقامت طلایی پرتغال به دلیل شرایط مالیاتی مطلوب، سرمایه گذاری نسبتا ارزان به نسبت سایر کشورهای اروپایی و مزایای مختلف دیگر، به شدت مورد توجه قرار گرفته است. این برنامه همچنین با افزایش سرمایه گذاری های خارجی و ایجاد اشتغال، در طی سالیان اخیر کمک زیادی به اقتصاد پرتغال کرده است. با این وجود، به دلیل گزارش های مرتبط با طرح های سرمایه گذاری متقلبانه و همچنین سو استفاده وکلا از متقاضیان، این برنامه مورد انتقاداتی قرار گرفته است. مقامات رسمی کشور پرتغال برای جلوگیری از این قبیل سو استفاده ها اخیرا اقدامات نظارتی بیشتری در پروسه دریافت اقامت طلایی پرتغال در نظر گرفته اند.

دولت پرتغال به طور کامل موظف به حفظ امنیت در برنامه ویزای طلایی است. دولت پرتغال اقداماتی در این باره انجام داده تا همه سرمایه گذاران از امنیت سرمایه گذاری و اخذ ویزایی طلایی پرتغال اطمینان حاصل کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 18 ارديبهشت 1402ساعت 12:37 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 192 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir