saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 88
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 665
» ماه گذشته : 1926
» سال گذشته : 11539
» کل بازديد : 25341
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

گزینه های سرمایه گذاری برای ویزای طلایی یونان چه هستند؟

کشور یونان به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری تعیین شده در این کشور، مجوز اقامت 5 ساله اعطا می کند که به اقامت طلایی یونان شناخته می شود که در واقع به نوعی مجوز اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری است و از همان ابتدا اقامت دائم اعطا می کند که علاوه بر سرمایه گذاران به اعضای خانوادشان هم از جمله همسر، فرزندان تحت تکفل تا سن 24 سال و والدین آنها شانس زندگی در یونان با اجازه اقامت دائم را می دهد و برای حفظ اجازه اقامت خود مجبور به زندگی در این کشور نیستند و امکان تمدید مجوز در صورت حفظ سرمایه گذاری هر 5 سال یکبار وجود دارد. با اخذ اقامت طلایی یونان امکان سفر بدون ویزا به سراسر کشورهای منطقه شینگن فراهم می شود.

نکته ایی که وجود دارد این است که سرمایه گذاران در این دوره 5 ساله اجازه دسترسی به هیچ شغلی را در این کشور ندارند مگر انجام سرمایه گذاری های خاص و کسب درآمد از آن.

طبق مقررات قانونی افراد مقیم می توانند پس از 7 سال برای شهروندی یونان درخواست دهند البته مشروط بر اینکه متقاضیان حداقل 6 ماه از سال را در یونان زندگی کنند و به زبان یونانی روان صحبت کنند.

حال سرمایه گذاری هایی که افراد را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی یونان می کند عبارتند از:

§        خرید ملک یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به هر تعداد با حداقل ارزش 250 هزار یورو، این سرمایه‌گذاری می‌تواند خرید یک ملک تجاری یا مسکونی یا یک زمین خالی باشد.

§        قرارداد اجاره 10 ساله برای اقامت در هتل یا اقامتگاه های توریستی مبله در مجتمع های اقامتی توریستی مبله.

§        مشارکت سرمایه با حداقل 400 هزار یورو در یک شرکت یونانی یا سهام شرکت های سرمایه گذاری املاک.

§        سهم سرمایه با حداقل ارزش 400 هزار یورو به یک شرکت سرمایه گذاری برای تحصیل سهام یا به یک صندوق سرمایه گذاری مشترک برای اکتساب سهام.

§        خرید اوراق قرضه دولتی یونان با حداقل ارزش خرید 400 هزار یورو با  سررسید حداقل 3 سال.

§        خرید سهام اوراق قرضه خزانه داری یونان یا اوراق قرضه شرکتی با حداقل ارزش 800 هزار یورو.

§        خرید واحدهایی با حداقل ارزش 400 هزار یورو از یک صندوق سرمایه گذاری مشترک در یونان یا کشور دیگر و با هدف سرمایه گذاری منحصراً در سهام، اوراق قرضه شرکتی ویا اوراق قرضه دولتی یونان.

§        خرید واحدها یا سهام با حداقل ارزش خرید 400 هزار یورو از یک صندوق سرمایه گذاری.

§        انتقال سرمایه از طریق سپرده بانکی مدت دار با حداقل سرمایه 400 هزار یورو به یک مؤسسه اعتباری داخلی.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات جامع تر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 3 تير 1402ساعت 17:44 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 203 | لينك ثابت |

 

مراحل خرید ملک در اسپانیا

ابتدا خریدار شخصاً با تمام مدارک مورد نیاز خود درخواست ویزای خود را به سفارت اسپانیا در کشور خود ارسال می کند و پس از تائید درخواست وی توسط اداره مهاجرت اسپانیا، ویزای شنگن که 3 ماه اعتبار دارد را دریافت می کند و متقاضی باید در این بازه زمانی با این ویزا به اسپانیا سفر کند و خرید ملک در اسپانیار را نهایی کند و با ارائه مدارک خرید ملک، موفق به اخذ اقامت طلایی اسپانیا شود بنابراین باید:

پس از خرید ملک، در روز مقرر در دفتر اسناد رسمی، تمامی مدارک را به همراه کد شناسایی  NIEو قرارداد خرید ملک به دفتر اسناد رسمی ارائه دهید تا سند ملک خریداری شده را به نام شما ثبت نماید. پس از آن، باید سند مالکیت ملکی که خریداری شده را به همراه مدارک خود برای درخواست اقامت را به سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید و معمولا بین 3 تا 6 ماه طول می کشد تا ویزای اقامت اسپانیا را که یک ساله می باشد را دریافت نمایید که همان ویزای مولتی گفته می شود.

در وحله ی اول برای خرید ملک در اسپانیا باید NIE خود را دریافت کند که یک شماره مالیاتی است که برای انجام هرگونه معامله داشتن آن ضروری است البته که داشتن یک حساب بانکی در اسپانیا هم پرداخت ها را آسان تر می کند اگر چه ضروری نیست.

در وحله ی دوم باید به دنبال ملک مورد نظر خود در شهر و منطقه ایی که دوست دارید باشید و حداقل مبلغ واجد شرایط جهت خرید ملک در اسپانیا 500 هزار یورو می باشد و این مبلغ باید از وجوه خود سرمایه گذار باشد که وارد کشور می کند. سپس بعد از توافق بر سرقیمت و استعلام از آن ملک می توانید در یک دفتر اسناد رسمی در اسپانیا توافق نامه را مکتوب کنید اگر هم در دفتر اسناد رسمی معامله انجام نشد باید حتماً در آخر یک نوبت از یک دفتر اسناد رسمی معتبر، دریافت کنید و قرارداد را رسمی کنید.

در نهایت با امضای قرارداد توسط طرفین، خریدار باید پرداخت ها را به طور کامل انجام می دهد مانند مالیات نقل و انتقال، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه سردفتر و سایر هزینه ها؛ بعد از آن خریدار با دریافت کلیدها مالک ملک می شود.

در وحله ی سوم خرید ملک در اسپانیا، نوبت ثبت ملک است که با کمک دفتر اسناد رسمی، می توانید ملک خود را در دفتر املاک ثبت کنید تا از کلاهبرداری محافظت کنید. مراحل ثبت نام حدود سه ماه طول می کشد. و نهایتا خریدار اصل قرارداد فروش را دریافت می کند.

در مرحله ی آخر هم باید قرارداد خرید و سند ملک خود را برای اثبات این که سرمایه گذاری ملک را انجام داده اید، همراه با مدارکی که انتظار دارید مانند پاسپورت خود و مدرکی که سابقه کیفری ندارید را نشان دهید. پس از دریافت تأییدیه در مورد واجد شرایط بودن درخواست خریدار، ویزای اقامت طلایی صادر می شود. متقاضی می تواند برای اعضای خانواده خود نیز هم ویزای اقامت اسپانیا را دریافت کند.

پس از گذشت 5 سال اقامت موقت و تمدید آن ، می توان برای اقامت دائم اسپانیا اقدام نمود و پس از گذشت 10 سال هم می‌توانید برای دریافت پاسپورت شهروندی اسپانیا اقدام نمائید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 1 تير 1402ساعت 19:30 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 202 | لينك ثابت |

 

مزایا خرید ملک در پرتغال چه هستند؟

پرتغال یکی از بهترین مکان ها در اروپا برای خرید ملک است از آب و هوای جذاب این کشور گرفته تا خط ساحلی طلایی و مناظر سرسبز آن با این حساب خرید ملک در پرتغال می تواند یک راه عالی برای سرمایه گذاری پول شما باشد چه به دنبال خانه ای برای تعطیلات باشید یا یک ملک برای بازنشستگی یا سرمایه گذاری برای اجاره به افراد محلی، چه مهاجران یا گردشگران باشید، بازار اجاره پرتغال در همه بخش ها رونق دارد. به ویژه در ماه های تابستان مقصدی قوی برای اجاره ملک است.

قبل از اینکه بخواهید تصمیمی بگیرید، اجازه دهید به برخی از مزایای خرید ملک در پرتغال اشاره داشته باشیم که عبارتند از:

·        اتباع کشورهای غیراتحادیه اروپا/ منطقه غیر اقتصادی اروپا . غیر سوئیسی می توانند با خرید ملک به قیمت 500 هزار یورو یا 350 هزار یورو برای یک ملک با قدمت بالای 30 سال حتی 280هزار یورو در مناطق کم تراکم، به مجوز اقامت طلایی پرتغال دست پیدا کنند که یک رویا برای خارجی هایی است که به دنبال مهاجرت به پرتغال هستند. اما یک نکته ایی که وجود دارد این است که دیگر خرید املاک مسکونی در لیسبون و پورتو واجد شرایط اقامت نیست اما در مقابل مناطق خودمختار آزور و مادیرا واجد شرایط خرید هر نوع ملکی می باشد. آزور یک معدن طلا برای خریداران ملک محسوب می شود و مادیرا هم که خانه کریستیانو رونالدو است کمی گران‌تر از آزور است.

·        اگر به خرید ملک در پرتغال و زندگی فکر می کنید، طبق گفته Numbeo از نظر هزینه زندگی، پرتغال مقرون به صرفه ترین کشور اروپای غربی است.

·        به دارندگان کارت ویزای طلایی پرتغال، اجازه اقامت موقت 2 ساله داده می‌شود که قابل تمدید است البته به شرط حفظ سرمایه گذاری و حضور حداقل 7 روز در سال در خاک پرتغال.

·        امکان دریافت دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور پرتغال پس از 5 سال البته در صورتی که تمام شرایط قانونی دیگر برآورده شوند.

·        مجوز اقامت به شما و همه اعضای خانواده اجازه زندگی، کار و تحصیل در پرتغال حتی در اتحادیه اروپا را می دهد بعلاوه امکان سفر آزادانه و بدون ویزا  به 26 کشور شینگن اتحادیه اروپا.

·        بسته به شغل شما و منابع درآمد خارجی از جمله سود سرمایه می توانید واجد شزایط مزایای مالیاتی با وضعیت NHR شوید، یعنی می توانید 10 سال بدون مالیات بر  در پرتغال زندگی کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 31 خرداد 1402ساعت 15:46 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 192 | لينك ثابت |

 

برای خرید ملک در یونان ارزش ملک خریداری شده طبق قوانین 2023 در یونان چقدر باید باشد؟

یونان یک کشور امن در اتحادیه اروپا با هزینه زندگی کم، املاک نسبتاً مقرون به صرفه و کیفیت زندگی خوب است و محبوب ترین مسیر اخذ اقامت یونان خرید ملک است.. دولت یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه غیر اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی در ازای خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو، مجوز اقامت طلایی یونان را اعطا می کند که 5 سال اعتبار دارد و در صورت حفظ ملک، هر 5 سال یکبار تمدید می شود.

*شایان ذکر است که طبق قوانین جدید یونان از ماه می 2023، مبلغ خرید ملک در برخی از شهرهای یونان مانند آتن، تسالونیکی، گلیفادا، میکونوس و سانتورینی قرار است از 250 هزار یورو به 500 هزار یورو افزایش یابد. همچنین در مناطق مرزی، جنگلی، نزدیک به خطوط ساحلی، مناطقی که بناهای تاریخی دارد یا مناطقی که تحت عنوان حفاظت از محیط زیست است برخی محدودیت ها وجود دارد که در صورت تائید مراجع ذیصلاح می توانید اقدام به خرید کنید.

با خرید ملک در یونان شما اجازه کار کردن در یونان را ندارید اما می توانید سرمایه گذاری های خاصی انجام دهید و از آن کسب درآمد کنید مانند: سرمایه گذاری در سهام یک شرکت یونانی و دریافت سود از آن یا حتی خرید ملک و اجاره ملک و غیره.

نکته جالب در مورد این برنامه این است که برای حفظ و تمدید مجوز اقامت خود نیازی به زندگی در این کشور نیست و تا زمانی که سرمایه گذاری خود را حفظ کنید، اقامت یونان قابل تمدید است و همسر و فرزندان تا 24 سال مجرد خود بعلاوه والدین خود وهمسرتان نیز می توانند شامل درخواست اقامت شوند و اخذ تابعیت یونان هم تنها پس از 7 سال اقامت برای آنها قابل اعطا است البته به شرطی که حداقل 6 ماه در سال را در یونان سپری کرده باشید. همچنین در آزمون مهارت زبان و آزمون شهروندی یونان نیز قبول شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 30 خرداد 1402ساعت 19:23 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 178 | لينك ثابت |

 

فرآیند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک چیست؟

اگر مایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات هستید، می توانید این کار را با بازدید از اسپانیا یا با دادن وکالت به یک وکیل انجام دهید تا این کار را برای شما انجام دهد.

افرادی که قصد دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک را دارند باید در وحله ی به سفارت اسپانیا در کشور خود مراجعه کنند و فرم درخواست خود را به همراه تمام مدارک لازم به مراجع ذیصلاح ارائه دهند و بعد از ارسال این مدارک به مرکز مهاجرت اسپانیا توسط سفارت باید درخواست شما تائید شود که معمولاً از 20 روز تا نهایتاً 6 ماه از تائید ویزای خود مطلع می شوید که در صورت پذیرش یک ویزای شنگن که 3 ماه اعتبار دارد دریافت می کنید و با این ویزا به اسپانیا سفر آمده و در این بازه زمانی اقدام به سرمایه گذاری کنید

 اما باید توجه داشته باشید که از نظر حقوقی یکی از مهم ترین مراحل فرآیند دریافت اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک در اسپانیا به عنوان یک خارجی دریافت شماره شناسایی مالیاتی/NIE  است که یک شماره منحصر به فرد است که برای افتتاح حساب بانکی و انجام هر گونه معامله در اسپانیا ضروری است سپس یک حساب بانکی در اسپانیا افتتاح کنید و وجوه مالی مورد نیاز برای سرمایه گذاری را به این حساب بانکی منتقل کنید تا برای خرید اقدام کنید. گام بعدی گرفتن اثر انگشت  ودریافت کارت شناسایی TIE که یک مجوز اقامت اسپانیا بیشتر از 6 ماه برای اتباع خارجی غیر اتحادیه اروپا است می باشد.

پس از تکمیل سرمایه گذاری و خرید ملک در اسپانیا اسناد آن را جهت درخواست اقامت طلایی به مقامات سفارت اسپانیا در ایران تحویل نمایید. و مرحله نهایی فرآیند درخواست این است که منتظر نتیجه بررسی های مرجع و پروسه تائید یا رد درخواست باشید. اگر مقامات درخواست را رد نکنند، درخواست اقامت به طور خودکار صادر می شود.( البته قبل از تکمیل فروش در دفتر اسناد رسمی می توان درخواست اقامت داد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 29 خرداد 1402ساعت 6:00 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 173 | لينك ثابت |

 

 

ویزای طلایی پرتغال از طریق سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه چگونه است؟

ویزای طلایی پرتغال یک مجوز اقامت است که در ازای سرمایه گذاری واجد شرایط در پرتغال برای سرمایه‌گذار و خانواده نزدیک او صادر می شود که به مجوز اقامت طلایی پرتغال شناخته می شود فقط متقاضی باید یک شهروند غیر اتحادیه اروپاEEA/ یا سوئیس باشد که هیچ گونه سابقه کیفری ندارد.

یکی از روش های اخذ اقامت طلایی پرتغال، سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال است که اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده است و این سرمایه گذاری راه را برای دریافت پاسپورت پرتغالی و اقامت اتحادیه اروپا هموار می کند.

در گزینه صندوق های سرمایه گذاری باید حداقل سرمایه گذاری 500 هزار یورو با سررسید حداقل 5 سال باشد بعلاوه باید حداقل 60 درصد سرمایه گذاری در شرکت های تجاری باشد که یک دفتر مرکزی در قلمرو پرتغال دارد در این صورت واجد شرایط درخواست می شود و معمولاً اکثر صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر پرتغال برای ویزای طلایی پرتغال واجد شرایط هستند. صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی گزینه های سرمایه گذاری را در زمینه هایی مختلف ارائه می دهد مانند املاک و مستغلات، مراقبت های بهداشتی، انرژی، صنعت و فناوری را ارائه می دهند.

گزینه صندوق سرمایه پرتغال جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال دارای مزایای خاصی است که سایر مسیرهای سرمایه گذاری فاقد آن هستند. برخی از مزایا عبارتند از:

-         مزایای مالیاتی یا حتی معافیت مالیاتی بر درآمد و سود حاصل از صندوق به ویژه اگر سرمایه گذاران مقیم مالیاتی در پرتغال نباشند

-         صندوق های سرمایه گذاری توسط مدیران حرفه ای و کارشناسان مجاز در این زمینه مدیریت می شود.

-         صندوق ها تنظیم شده هستند و با قوانین کمیسیون بازار اوراق بهادار پرتغال (CMVM) بانک پرتغال و شرکت مدیریت صندوق خارجی تنظیم می شود. علاوه بر این مقامات مالیاتی پرتغال نیز صندوق را بررسی می کنند لذا چنین سطوح بالای مقررات، تضمین می کند که صندوق با قوانین پرتغال، قوانین مالیاتی و طرح سرمایه گذاری پیشنهادی تایید شده توسط صندوق سرمایه گذار پرتغال مطابقت دارد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات جامع تر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 28 خرداد 1402ساعت 17:14 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 195 | لينك ثابت |

 

محدودیت ها و مشکلات اخذ اقامت طلایی از طریق ملک خرید ملک در یونان چیست؟

تقریباً یکی از رویاهای همه ی ما خرید خانه است خصوصاً در اروپا، لذا ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین مکان و انتخاب را داشته باشیم حال یکی از مکان های ایده آل برای خرید خانه رویایی خود، یونان سرزمین خدایان است زیرا یکی نزدیکترین کشور اروپایی به ایران است که مزیت بزرگی محسوب می شود بعلاوه تغییرات مثبت در سیستم مالیاتی و قیمت های مقرون به صرفه در این کشور یکی از عامل های کلیدی است که سرمایه گذاران را تشویق به خرید ملک در یونان می کند. و اگر قصد سرمایه گذاری در ملک یونان برای کسب درآمد در یونان را دارید، می توانید ملک خود را اجاره دهید.

مانند هر کشوری همیشه یک سری محدودیت ها و مشکلات جهت اخذ اقامت طلایی یونان از طریق خرید ملک برای سرمایه گذاران خارجی اعمال می شود که باید از آن ها آگاه بود. به طور کلی در نظر گرفتن تمام جنبه های قانونی یکی از اصول خرید و سرمایه گذاری است در اینجا مواردی وجود دارد که باید قبل از خرید ملک در یونان از آن آگاه باشیم از جمله اینکه:

ابتدا دریابید که ملکی که می خواهید بخرید بدهی معوقه نداشته باشد زیرا در صورت خرید ملکی که بدهی دارد شما مسئول پرداخت خواهید شد همچنین بررسی فنی ملک به شدت توصیه می شود زیرا اگر مشکلی در ساختار ملک وجود داشته باشد می تواند فروش ملک را نامعتبر کند یا حتی سرمایه گذاری را دچار ضعف کند.

علاوه بر این کشور یونان نیز بر اساس منطقه ای که ملک و یا زمین در آن قرار دارد، محدودیت هایی برای خرید تعیین کرده است خصوصاً برای اتباع خارجی غیر اتحادیه اروپا/منطقه غیراقتصادی اروپا و سوئیسی که عبارتند از:

1.      از آنجائیکه در برخی مناطق جنگلی تغییر کاربری اراضی وجود ندارد خرید ملک در مناطق جنگلی با محدودیت و حتی بعضاً ممنوعیت همراه می باشد.

2.     محدودیت‌های سختگیرانه برای خرید ملک در مناطق مرزی و یا حتی نزدیک به مرز برای اتباع غیر اتحادیه اروپای اعمال می‌شود از این رو باید قبل از خرید، تحقیقات کاملی انجام داد.

3.     محدودیت در خرید ملک هایی که خارج از پهنه بندی شهری هستند یعنی خارج از مناطق شهری یا مسکونی باشند زیرا در اغلب موارد نمی توان آن ها را به قطعات و بخش های کوچکتر تقسیم کرد.

4.     تملک در خطوط ساحلی تحت شرایط بسیار خاص که توسط دولت یونان تعیین شده ممنوع یا مجاز باشد.

5.     برای خرید ملک در مناطقی که آثار باستانی در آن قرار دارند نیازمند به مجوز ویژه توسط اداره ذیصلاح وزارت فرهنگ می باشید.

6.     خرید ملک در مناطقی تحت عنوان حفاظت از محیط زیست ممکن است توسط وزارت محیط زیست به دلیل برخی محدودیت ها ممکن است مسدود شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات جامع تر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 27 خرداد 1402ساعت 15:42 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 198 | لينك ثابت |

 

چه نوع سرمایه گذاری هایی برای اخذ ویزای طلایی اسپانیا مناسب اند؟

کشور اسپانیا سیزدهمین اقتصاد بزرگ دنیا با فرهنگ غنی، سواحل بسیار زیبا که دارای کلاس جهانی می باشد و استانداردهای بالای زندگی یک چشم انداز جذاب برای سرمایه کذاری و حتی مهاجرت محسوب می شود.

این کشور به سرمایه گذاران خارجی و خانواده های آنها اقامت اسپانیا را در ازای مشارکت اقتصادی واجد شرایط ارائه می دهد که به اقامت طلایی اسپانیا معروف می باشد. سرمایه گذاری هایی که برای اخذ ویزای طلایی واجد شرایط و مناسب اند عبارتند از:

-         خرید املاک تجاری یا مسکونی در اسپانیا به ارزش حداقل 500 هزار یورو

-         سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون یورو در اوراق بدهی عمومی

-         سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون یورو در سهام یا سهام شرکت های اسپانیایی، در صندوق های سرمایه گذاری اسپانیایی، صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر که توسط دولت اسپانیا حمایت می شود

-         سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون یورو در سپرده های بانکی موسسات مالی اسپانیا.

-         سرمایه گذاری حداقل 1 میلیون یورو برای راه اندازی کسب و کاری جدید در اسپانیا که باعث ایجاد اشتغال، کمک به نوآوری های فنی یا علمی، و تأثیر اجتماعی - اقتصادی قوی در منطقه ایی که کسب و کار میکنید داشته باشد.

هر شهروند غیر اتحادیه اروپا، غیر منطقه اقتصادی اروپا، یا غیر سوئیسی در صورت عدم داشتن سابقه کیفری و انجام سرمایه گذاری مالی واجد شرایط در اقتصاد اسپانیا که در بالا ذکر شد، می تواند همراه با اعضای خانواده تحت تکفل خود برای اخذ اقامت طلایی اسپانیا اقدام کند. اعتبار اولیه این مجوز 2 سال است که پس از آن می توان هر 5 سال آن را تمدید کرد البته به شرط حفظ سرمایه گذاری خود، نکته ایی که وجود دارد این است سرمایه گذاران برای تمدید مجوز اقامت خود نیازی به زندگی در اسپانیا ندارند اما دریافت اقامت دائم و اخذ شهروندی اسپانیا مستلزم این است که سرمایه گذار و اعضای خانواده واجد شرایط آنها حداقل 6 ماه در سال به مدت 5 سال برای دریافت اقامت دائم و 10 سال متوالی را برای اخذ شهروندی در اسپانیا زندگی کنند. هنگامی که متقاضیان اقامت دائم یا شهروندی داشته باشند، دیگر نیازی به حفظ سرمایه گذاری خود ندارند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 25 خرداد 1402ساعت 19:36 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 200 | لينك ثابت |

 

برای سرمایه‌‌گذاری در پرتغال چقدر بودجه لازم است؟

کشور پرتغال مقصد انتخابی برای خارجی هایی که به دنبال زندگی در اروپا با امکانات و سطح استانداردهای بالا هستند زیرا پرتغال با توجه به شرایط و مزایایی که ارائه می دهد آن را به مقصدی جذاب تبدیل کرده است لذا خارجیانی که مایل به سرمایه گذاری در پرتغال هستند و از کشورهای اتحادیه اروپا یا کشورهای منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس هستند می توانند از طریق سرمایه گذاری اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنند این مجوز 2 سال اعتبار دارد و تا زمانیکه سرمایه گذاری خود را حفظ کنند می توانند مجوز اقامت خود را تمدید کنند.

مزایای سرمایه گذاری و اخذ اقامت طلایی پرتغال، بسیار فراتر از اقامت در پرتغال است مثلاً می توان بدون ویزا به سراسر منطقه شنگن رفت و آمد کرد و سرمایه گذار می تواند برای تمامی اعضای خانواده خود اقامت دریافت کند.

ویزای طلایی شرط حضور ندارد و تنها باید به مدت 7 روز در سال را در خاک پرتغال زندگی کنید علاوه بر این دارندگان ویزای طلایی می توانند تنها بعد از 5 سال برای مجوز اقامت دائم یا تابعیت پرتغال درخواست دهند و پاسپورت پرتغال را که پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا است را دریافت کنند که این مدت زمان درمقایسه با دیگر کشورهای ارائه کننده اقامت طلایی، زمان نسبتاً کوتاهی به شمار می آید.

بودجه ایی که برای سرمایه گذاری در پرتغال لازم است تا شما واجد شرایط اخذ اقامت طلایی شوید عبارتند از:

-         انتقال سرمایه به ارزش حداقل 1.5 میلیون یورو.

-         ایجاد حداقل 10 موقعیت شغلی جدید ثبت شده در سازمان تأمین اجتماعی.

-         خرید ملک و یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال به ارزش حداقل 500 هزار یورو البته خرید املاک مسکونی در شهر لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی پرتغال مجاز نیستند مگر آنکه املاک تجاری در این مکان ها خریداری کنید و خرید املاک تجاری با حداقل ارزش 500 هزار یورو در هر کجای پرتغال حتی واقع در تمامی مراکز گردشگری پرتراکم ممکن می باشد و خرید املاک مسکونی فقط در بخش‌هایی از منطقه ساحلی آلگاروه یا سایر مناطق داخلی کشور یا مناطق روستایی مجاز است.*

-         خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به ارزش حداقل 400 هزار یورو در املاک در مناطق کم تراکم

-         خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که بالای 30 سال قدمت دارند به ارزش حداقل 350 هزار یورو جهت نوسازی که در مناطق بهسازی شهری هم واقع شده اند. حال اگر ملک بالای 30 سال قدمت داشته باشد و در منطقه بازسازی شهری کم تراکم هم باشد می توان با حداقل 280 هزار یورو واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال شد.

-         انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو جهت تملک در صندوق های سرمایه گذاری یا صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر برای سرمایه گذاری شرکت ها به مدت 5 سال.

-         انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو به منظور راه اندازی یک شرکت تجاری مستقر در پرتغال و ایجاد همزمان 5 موقعیت شغلی دائمی یا برای افزایش سرمایه یک شرکت تجاری که یک دفتر مرکزی در پرتغال دارد و قبلاً در پرتغال تأسیس و ثبت شده است.

-         حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری برای ایجاد یا حفظ پنج موقعیت شغلی دائمی برای 3 سال .

-         سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیقاتی که توسط مؤسسات دولتی یا خصوصی انجام می شود و در سیستم علمی و فناوری ملی ادغام می شود.

-         سرمایه گذاری به ارزش حداقل 250 هزار یورو برای حمایت از تولید هنری یا حفظ میراث فرهنگی ملی از طریق خدمات مختلف واحدهای دولتی.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 24 خرداد 1402ساعت 20:42 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 188 | لينك ثابت |

 

چه کسانی واجد شرایط ویزای طلایی یونان هستند؟

ویزای طلایی نوعی مجوز اقامت از طریق سرمایه گذاری است که توسط برخی کشورهای اروپایی اعطاء می شود و کشور یونان هم در ازای سرمایه گذاری اقتصادی با مبلغ تعیین شده در این کشور، این مجوز را در اختیار سرمایه گذاران بین المللی قرار می دهد که به عنوان اقامت طلایی یونان شناخته می شود. این مجوز می تواند مشمول اعضای خانواده سرمایه گذار هم نیز بشود مانند: همسرسرمایه گذار، فرزندان تا 21 سال مجرد و حتی تا 24 سال به شرط دانشجو بودن بعلاوه والدین تحت تکفل سرمایه گذار و همسر او.

اما سرمایه گذاران باید یک سری شرایطی که توسط دولت یونان تعیین شده را داشته باشند تا بتوانند واجد شاریط اخذ اقامت طلایی یونان شوند از جمله این شرایط عبارتند از:

-         آنها باید از اتباع کشورهای اتحادیه اروپا/ منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس نباشند.

-         باید دارای سن قانونی حداقل 18 سال باشند.

-         نباید سابقه کیفری داشته باشند.

-         باید دارای بیمه درمانی باشند چه برای خود و چه برای خانواده خود در صورت همراهی.

-         انجام سرمایه گذاری واجد شرایط تعیین شده توسط یونان

-         داشتن تمکن مالی و اثبات اینکه این وجوه از راه های قانونی به دست آمده (این گزینه با ارائه مدرکی دال بر درآمد و ارائه اظهارنامه مالیاتی سالانه شما، مدارک وراثت، سود سهام، درآمد اجاره یا درآمد حاصل از فروش ملک را همراه با نامه اشتغال به کار اثبات می شود.)

-         افتتاح حساب در یک بانک یونان و اقدام برای دریافت شماره مالیات یونانی(AFM) که باید به این منظور به نزدیکترین اداره مالیات مراجعه کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 23 خرداد 1402ساعت 17:45 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 189 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir