saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 62
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 639
» ماه گذشته : 1900
» سال گذشته : 11513
» کل بازديد : 25315
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

انواع سرمایه گذاری برای اخذ اقامت طلایی پرتغال چه هستند؟

در سال 2012 ویزای طلایی پرتغال برای تقویت سرمایه گذاری خارجی به نفع اقتصاد پرتغال طراحی شد همچنین به اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه غیر اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی که تمایل به سرمایه گذاری دارند اجازه می دهد تا از طریق سرمایه گذاری واجد شرایط دریافت مجوز اقامت و در نهایت پاسپورت پرتغال شوند.

حالا باید بدانید که پنج نوع سرمایه گذاری وجود دارد که می توانید برای واجد شرایط بودن جهت اخذ ویزای طلایی پرتغال انجام دهید عبارتند از:

·        گزینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا خرید ملک در پرتغال

-         سرمایه گذاری یا خرید املاک تجاری در هر نقطه از پرتغال به ارزش حداقل 500 هزار یورو حالا اگر ملک در مناطق کم تراکم جمعیت باشد ملک مشمول 20 در صد تخفیف می شود یعنی شما می توانی با حداقل 400 هزار یورو واجد شرایط شوید.

خرید ملک تجاری به ارزش حداقل 350 هزار یورو در هر نقطه از پرتغال با قدمت بالای 30 سال و مشروط به انجام کارهای بازسازی مصوب حال اگر این ملک در مناطق کم تراکم تعیین شده باشد با 280 هزار یورو می توانید واجد شرایط اخذ ویزای طلایی شوید.

-         سرمایه گذاری و یا خرید املاک مسکونی در داخل کشور با حداقل 500 هزار یورو

البته قانون جدید پرتغال بیان می کند که دیگر سرمایه گذاری و یا خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و آلگاروه (مناطق ساحلی) امکان پذیر نمی باشد و اکنون املاک مسکونی در آزور و مادیرا و همچنین مناطق داخلی واجد شرایط برای اخذ اقامت طلایی پرتغال هستند.

خرید ملک مسکونی در ناطق کم تراکم جمعیت تعیین شده توسط دولت پرتغال باشد، مشمول کاهش 20 درصدی قیمت می شود یعنی400 هزار یورو

خرید ملک مسکونی با قدمت بیش از 30 سال مشروط به انجام کارهای نوسازی تائید شده به ارزش 350 هزار یورو حال اگر این ملک در منطقه کم تراکم جمعیت تعیین شده باشد با 280 هزار یورو می توان واجد شرایط شد.

از جذاب ترین گزینه های سرمایه گذاری خرید ملک در پرتغال می باشد اما نکته ی مهمی که وجود دارد این است که دولت پرتغال اعلام کرده گزینه ی ویزای طلایی پرتغال از طریق سرمایه گذاری املاک به زودی پایان می یابد پس اگر قصد سرمایه گذاری از این طریق را دارید باید زودتر برای خرید ملک تصمیم بگیرید.

·        گزینه صندوق سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک صندوق سرمایه گذاری واجد شرایط پرتغال، این صندوق های سرمایه گذاری از مشاغل پرتغالی حمایت می کنند.

·        گزینه انتقال سرمایه که این گزینه هم به زودی به پایان می رسد.

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورویی به حساب بانکی خود در پرتغال و شما باید مدرکی مبنی بر واریز وجه داشته باشید.

·        گزینه ایجاد شغل در پرتغال

-         ایجاد حداقل ده شغل تمام وقت جدید در یک تجارت پرتغالی که شما مالک آن هستید و بدون نیاز به سرمایه گذاری.

-         سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در یک تجارت موجود پرتغالی یا ایجاد کسب و کاری که حداقل پنج شغل تمام وقت جدید در عرض سه سال ایجاد کند.

 

·        گزینه اهداء

سرمایه گذاری 500 هزار یورویی در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال یا 250 هزار یورویی برای حفظ میراث ملی پرتغال.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 14 تير 1402ساعت 19:00 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 138 | لينك ثابت |

 

چگونه می توان برای اخذ ویزای طلایی یونان اقدام کرد؟

اگر به دنبال داشتن اقامت دوم و سپس اخذ اقامت اتحادیه اروپا و دسترسی به کل جهان از طریق سرمایه گذاری هستید تا به سبد سرمایه گذاری خود تنوع ببخشید و آن را گسترش دهید طرح ویزای طلایی یونان یک گزینه عالی برای شما محسوب می شود زیرا این برنامه مزایای زیادی از جمله زندگی در این کشور تاریخی و زیبا و سفر بدون ویزا در منطقه شنگن و کلی مزایای دیگری را به همراه دارد.

برنامه ویزای طلایی یونان که به عنوان ویزای سرمایه گذاری شناخته می شود، یک طرح اقامت است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا /کشورهای منطقه غیر اقتصادی اروپا/ غیر سوئیسی که فاقد سابقه کیفری هستند اجازه می دهد که به همراه اعضای خانواده خود در یونان اقامت داشته باشند که به آن اقامت طلایی یونان گفته می شود و گزینه های مختلفی برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد که عبارتند از:

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا خرید ملک به ارزش حداقل250 هزار یورو، البته طبق قوانین جدید در سال 2023، برای خرید ملک در مناطق خاصی مانند آتن، تسالونیکی و سانتورینی به 500 هزار یورو نیاز دارید.

امضای یک قرارداد اجاره 10 ساله برای اقامت در هتل یا اقامتگاه های توریستی مبله

سرمایه گذاری حداقل 400 هزار یورو در اوراق قرضه دولتی یونان

مشارکت با حداقل 400 هزار یورو در اوراق بهادار یا به عنوان سپرده بانکی در یونان.

مشارکت حداقل 400 هزار یورو در اوراق قرضه یا سهام یک صندوق سرمایه گذاری مستقر در یونان

سرمایه گذاری 800 هزار یورو در سهام، اوراق قرضه شرکتی یا اوراق قرضه خزانه داری یونان

مراحل اخذ اقامت طلایی یونان هم آسان و ساده است در ابتدا باید درخواست ویزای طلایی خود را آماده کنید یعنی تمام مدارک لازم را جمع آوری کنید، سرمایه گذاری خود را انتخاب کنید سپس یک حساب بانکی در یونان باز کنید و یک شماره مالیاتی دریافت کنید و مبلغی که می خواهید سرمایه گذاری کنید را به حساب بانکی یونان خود منتقل کنید و بعد از آن درخواست خود را به دولت یونان ارائه دهید و در نهایت سرمایه گذاری مورد نظر خود را نهایی کنید تا یک اجازه اقامت موقت برای شما صادر شود که بتوانید برای دریافت قرارداد خرید و فروش و دریافت سند ملک خود به یونان سفر کنید. بعد از ورود به یونان باید اطلاعات بیومتریک خود در طی یک قرار ملاقات تایید شده با مقامات مربوطه ارائه دهید و در صورت تائید، کارت مجوز اقامت طلایی یونان با اعتبار 5 سال برای شما صادر می شود و پس از 7سال زندگی در یونان، در صورت مقیم مالیاتی بودن در طول این مدت و قبولی در آزمون شهروندی یونانی و آزمون زبان یونانی واجد شرایط دریافت پاسپورت یونانی می شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 13 تير 1402ساعت 21:00 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 223 | لينك ثابت |

 

خرید یا اجاره ملک در اسپانیا؟

اسپانیا یک محبوب دیرینه در میان مهاجران محسوب می شود، چه برای کار، چه برای تحصیل یا بازنشستگی، بنابراین هر ساله تعداد زیادی خارجی را به خود جذب می کند. اسپانیا همیشه مکانی عالی برای زندگی محسوب می شود زیرا از استاندارد و کیفیت زندگی بالایی برخوردار است به طوریکه در سراسر جهان تحسین می شود بعلاوه تعادل زندگی در اسپانیا بالاتر از میانگین جهانی است خصوصاً از نظر مسکن، امنیت شخصی، سلامت، تعادل کار و زندگی و درآمد و ثروت.

حال این شاید سوال پیش می آید که آیا باید در اسپانیا ملک بخرید یا اجاره کنید؟

تصمیم و انتخاب در مورد اجاره یا خرید ملک در اسپانیا در نهایت به هدف و شرایط شخصی شما، مدت زمان اقامت شما در اسپانیا و بودجه شما بستگی دارد اگر قصد دارید طولانی مدت در اسپانیا زندگی کنید، یا اینکه مجبور باشید به طور منظم از اسپانیا بازدید کنید، در صورت توانایی مالی، خرید ملک منطقی تر است. یعنی اگر تمایل دارید تا طولانی مدت در اسپانیا اقامت داشته باشید خرید ملک در اسپانیا گزینه ارجح تری می باشد و از آنجائیکه دولت اسپانیا سرمایه گذاری خارجی را به شدت تشویق می کند می توانید از طریق خرید ملک در اسپانیا برای اخذ اقامت طلایی اسپانیا اقدام کنید و در این کشور زندگی کنند و بعد از 11 سال هم می توانید تابعیت این کشور را دریافت کنید. حتی خرید ملک به شما ثبات و احتمال سود مالی در آینده را می دهد. زمانیکه صاحب ملک خود باشید می توانید آن را به هر شکلی که می خواهید بسازید و طراحی کنید.

از طرف دیگر، اگر به طور کامل مطمئن نیستید که در دراز مدت کجا می خواهید بمانید، اجاره یک گزینه عالی است. بعلاوه وقتی در اسپانیا ملکی را اجاره کنید، می توانید بنا بر فرصت‌های شغلی یا تحصیلی که ممکن است در هر جایی از این کشور به وجود بیاید، استفاده کنید و این آزادی را دارید که بیشتر و راحت تر در این کشور جابجا شوید. همچنین با اجاره ملک دیگر لازم نیست شما نگران هزینه های نگهداری مرتبط با ملک باشید لذا اجاره کردن ملک می تواند انعطاف پذیری بیشتری را ارائه دهد و یک راه کم هزینه برای شروع زندگی در اسپانیا باشد.

در نهایت باید بگوئیم که متوسط ​​قیمت خرید ملک در اسپانیا حدوداً میانگین قیمت هر متر مربع از 1600 یورو و حتی بسته به مکان تا 4 هزار یورو هم می باشد و میانگین اجاره ماهیانه اسپانیا حدود 600 یورو است. اما به طور کلی چه برای خرید چه اجاره ملک، اگر دور از شهرهای بزرگتر جستجو کنید، اجاره های بسیار ارزان تری نیز می توانید پیدا کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 12 تير 1402ساعت 19:36 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 214 | لينك ثابت |

 

حداقل سرمایه گذاری ویزای طلایی پرتغال چه میزانی است؟

ویزای طلایی پرتغال یک ویزای سرمایه گذاری است که در ازای سرمایه گذاری واجد شرایط در پرتغال به سرمایه گذار و خانواده او اعطاء می شود و به آنها اجازه اقامت، تحصیل، کار کردن در پرتغال و سفر بدون ویزا به سراسر اتحادیه اروپا را می دهد که به اقامت طلایی پرتغال شناخته می شود و 2 سال اعتبار دارد و در صورت حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید می باشد و شرط حضور برای تمدید و اخذ اقامت دائم پرتغال تنها 7 روز در سال می باشد.

بدون شک می توان گفت پرتغال یکی از بهترین کشورهای اروپایی به شمار می آید که سرمایه گذاران می توانند تنها پس از 5 سال اقامت دائم و تابعیت پرتغال را دریافت کنند و برای اخذ پاسپورت هم نیز اقدام کنند. لازم به ذکر است که پاسپورت پرتغال پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا به شمار می آید که با آن می توانید به 189 کشور دنیا بدون ویزا سفر کنید.

همان طور که در ابتدا بهش اشاره شد یکی از راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال، سرمایه گذاری در این کشور است و باید گفت که کشور پرتغال گزینه های مختلفی برای اخذ اقامت طلایی پرتغال طراحی کرده تا متقاضیان بر اساس بودجه و شرایط خود اقدام به سرمایه گذاری کنند و این گزینه ها عبارتند از:

-         انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال.

-         ایجاد موقعیت شغلی جدید ثبت شده برای 10 نفر.

-         خرید ملک و یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال به ارزش حداقل 500 هزار یورو البته خرید املاک مسکونی در شهر لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی پرتغال مجاز نیستند مگر آنکه املاک تجاری در این مکان ها خریداری کنید و خرید املاک تجاری در هر کجای پرتغال ممکن می باشد و خرید املاک مسکونی فقط در بخش‌هایی از منطقه ساحلی آلگاروه یا سایر مناطق داخلی کشور یا مناطق روستایی مجاز است.

-         خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به ارزش حداقل 400 هزار یورو در املاک در مناطق کم تراکم

-         خرید یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات که بالای 30 سال قدمت دارند به ارزش حداقل 350 هزار یورو در مناطقی که نیاز به نوسازی دارد حال اگر ملک بالای 30 سال قدمت داشته باشد و در منطقه کم تراکم هم باشد می توان با حداقل 280 هزار یورو واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال شد.

-         انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو جهت تملک در صندوق های سرمایه گذاری یا تأمین سرمایه برای شرکت های نوپا به مدت 5 سال.

-         انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو به منظور ثبت یک شرکت تجاری در پرتغال یا برای افزایش سرمایه یک شرکت تجاری ثبت شده در پرتغال و ایجاد همزمان 5 موقعیت شغلی دائمی به مدت 3 سال.

-         حداقل 500 هزار یورو سرمایه گذاری برای ایجاد یا حفظ پنج موقعیت شغلی دائمی برای 3 سال .

-         سرمایه گذاری در بخش پژوهش های علمی پرتغال.

-         سرمایه گذاری حداقل 250 هزار یورو برای حمایت از تولید هنری یا حفظ میراث فرهنگی ملی.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 11 تير 1402ساعت 19:04 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 214 | لينك ثابت |

 

آیا می توان از طریق خرید ملک در این کشور پاسپورت دریافت کرد؟

اگر به دنبال مکانی برای نقل مکان یا سرمایه گذاری هستید، یونان می تواند همان چیزی باشد که نیاز دارید. این کشور زیبای مدیترانه ای با ارائه طرح ویزای طلایی برای اتباع غیراتحادیه اروپا، به جذابیت های خود افزوده.

 متقاضیان می توانند با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو اقامت یونان را که به اقامت طلایی معروف است و 5 سال اعتبار دارد را دریافت کنند و به سادگی هم می توانید در صورت حفظ سرمایه گذاری، مجوز اقامت خود را تمدید کنید حتی بدون داشتن شرط حضور در خاک یونان برای تمدید مجوز.

ویزای طلایی، به متقاضی و اعضای نزدیک خانواده آنها اجازه زندگی و تحصیل را می دهد اما تا زمان اخذ اقامت دائم یونان اجازه کار کردن را ندارند که دریافت اقامت دائم هم پس از 5 سال ممکن است، با این حال متقاضی می تواند کسب و کار خود را در یونان راه اندازی کند و از آن درآمد به دست آورد.

مضاف بر آن شما می توانید پس از 7 سال اقامت در یونان در صورتی که تمام پیش ‌شرط‌ های قانون شهروندی یونان را رعایت کنید، برای شهروندی یونان و دریافت پاسپورت درخواست دهید. اگر چه برای واجد شرایط بودن، باید در واقع در یونان 7 سال با غیبت کمتر از 6 ماه در هر سال زندگی کنید و در این دوره مالیات بپردازید بعلاوه باید در آزمون شهروندی قبول شوید که نشان دهید در جامعه یونان ادغام شده اید. به طور کلی در این آزمون دانش شما از زبان یونانی و تاریخ و فرهنگ یونانی در سطح پایه مورد آزمایش قرار خواهد گرفت.

فرآیند خرید ملک در یونان نه تنها به مشاوره حقوقی تخصصی بلکه به مشاوره حقوقی مستقل و بی طرفانه نیاز دارد تا در مورد معامله املاک، ایمن و بی ضرر باشید لذا می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 10 تير 1402ساعت 21:57 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 247 | لينك ثابت |

 

قوانین خرید ملک در اسپانیا در سال 2023

خرید ملک در خارج از کشور اغلب یا با هدف برخورداری از کیفیت زندگی بهتر است یا تنوع بخشیدن به دارایی ها می باشد، اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که در بین سرمایه گذاران و مهاجران بسیار محبوب است زیرا فرصت های سرمایه گذاری خوبی را ارائه می دهد خصوصاً در بازار املاک، لذا این کشور از مقاصد برتر برای سرمایه گذاری در ملک به شمار می آید. اسپانیا در قبال این سرمایه گذاری، به سرمایه گذار و خانواده او اقامت این کشور را اعطاء می کند که به اقامت طلایی اسپانیا شناخته می شود و مزایای بسیاری از جمله حق کار و تحصیل و ... شامل این اقامت می شود و در نهایت هم با زندگی مستمر در اسپانیا می توانند برای شهروندی اسپانیا اقدام کنند.

همان طور که اشاره شد خرید ملک در اسپانیا یکی از جذاب ترین راه های اخذ اقامت در این کشور می باشد و هیچ محدودیتی هم برای خرید انواع ملک در اسپانیا وجود ندارد یعنی ملک می تواند مسکونی، تجاری و یا زمین باشد. با این حال مانند همه جای دنیا برخی قوانین برای خرید ملک وجود دارد که باید حتماً رعایت شود به عنوان مثال: سرمایه گذارانی که به دنبال دریافت اقامت از طریق خرید ملک هستند باید از اتباع غیر اتحادیه اروپا باشند و بالای 18 سال باشند که فاقد هر گونه سوابق کیفری هستند.

حداقل میزان سرمایه گذاری برای خرید ملک باید 500 هزار یورو باشد.

از نظر قانونی یکی از مهم ترین چیزهایی که به عنوان یک خارجی برای خرید ملک در اسپانیا به آن نیاز دارید دریافت شماره مالیاتی اسپانیایی یاNIE  است که برای انجام هر معامله در اسپانیا ضروری است.

برای امضای نهایی قرارداد خرید ملک به خاطر داشته باشید که این کار را حتما در یک دفتر اسناد رسمی و در حضور سردفتر انجام دهید و در نهایت می توانید با کمک دفتر اسناد رسمی ملک خود را به ثبت برسانید تا از کلاهبرداری محافظت کنید. و حدود 3 ماه بعد هم خریدار، اصل قرارداد را دریافت می کند.

در آخر هم باید بدانید که خرید ملک در اسپانیا نیازمند تسلط داشتن به زبان اسپانیایی و یا انگلیسی می باشد که شما می توانید با کمک از وکلای خبره که به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی مسلط هستند اقدام به خرید کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 8 تير 1402ساعت 20:35 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 208 | لينك ثابت |

 

معایب خرید ملک در پرتغال چه هستند؟

شهروندان غیر اتحادیه اروپا در صورت خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در خاک پرتغال می توانند مجوز اقامت 5 ساله پرتغال را که معروف به ویزای طلایی است را دریافت کنند. این ویزای طلایی به شما اجازه کار و تحصیل در پرتغال را می دهد همچنین به شما این امکان را می دهد که پس از 5 سال برای اخذ اقامت دائم و حتی شهروندی پرتغال اقدام کنید و لازم به ذکر است که پاسپورت پرتغال پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا به شمار می آید.

پرتغال یکی از بهترین کشورهای اروپایی است که دارای رفاه و امنیت است و برای مهاجران کیفیت زندگی بالایی را ارائه می دهد با تمام این مزایا باز هم برای خرید ملک در پرتغال به عنوان یک خارجی برخی مسائل وجود دارد که آگاهی از آنها می تواند در امر خرید ملک و سرمایه گذاری به شما کمک شایانی کند و از آنجائیکه خرید ملک و سرمایه گذاری امر بسیار مهمی در زندگی هر فردی تلقی می شود لذا باید در تمام زمینه ها درست قدم برداریم تا دچار مشکل نشویم لذا باید تمامی جوانب را در نظر داشته باشیم به طور مثال:

برای اینکه خرید ملک توسط سرمایه گذاران خارجی واجد شرایط اقامت طلایی شود باید در مناطقی باشد که توسط پرتغال تعیین شده است مثلاً نمی توان املاک مسکونی در مناطق شهری و پر جمعیت مانند لیسبون، پورتو و آلگاروه خریداری کرد زیرا واجد شرایط برای اخذ اقامت طلایی پرتغال نیستند مگر آنکه املاک تجاری خریداری کنید.

همچنین با اینکه خرید ملک در پرتغال  در بلند مدت پتانسیل بازدهی بالایی را دارد اما همانند همه جا می تواند بازار مسکن پرریسکی را داشته باشد و ندانستن برخی از قوانین موجود در پرتغال می تواند شما را دچار مشکل کند. از جمله: داشتن مراحل اداری پیچیده، هزینه‌های قانونی بالا و مشاوران املاک نالایق.

از این رو متاسفانه برخی افراد تصور می کنند که پروسه خرید ملک را می توانند به تنهایی و بدون هیچ کمکی انجام دهند، لذا بدون تسلط به زبان پرتغالی که زبان بسیار سختی است و آشنایی نداشتن با روند خرید ملک در این کشور، اقدام به خرید می کنند و یا حتی در برخی مواقع از یک تیم حقوقی غیر حرفه ایی و غیرمتخصص کمک می گیرند که باعث می شود مورد کلاهبرداری قرار بگیرند و آنها را دچار مشکلات بزرگ می کند بنابراین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 7 تير 1402ساعت 19:11 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 188 | لينك ثابت |

 

آیا می توان با سرمایه گذاری در یونان تابعیت آن کشور را دریافت کرد؟

از سال 2013 کشور یونان به اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه غیر اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی در ازای سرمایه گذاری در خاک این کشور یک مجوز اقامت 5 ساله اعطاء می کند که به آن اقامت طلایی یونان گفته می شود  این مجوز تا زمان حفظ سرمایه گذاری قابل تمدید می باشد فقط برای اینکه بتوان برای اخذ این ویزا اقدام کرد باید حداقل 250 هزار یورو در یونان سرمایه گذاری کنیم تا واجد شرایط دریافت اقامت شویم.

طبق این برنامه ویزای طلایی سرمایه گذاران می توانند از مزایای این مجوز لذت ببرند از جمله: دریافت اجازه اقامت برای خانواده تحت تکفل خود همچنین سفر بدون ویزا در سراسر منطقه شینگن، داشتن سطوح بالای امنیت در این کشور، بهره بردن از فرصت های تحصیلی عالی، گزینه های مراقبت های بهداشتی قوی و از همه مهم تر حق دریافت تابعیت و شهروندی اروپایی در آینده.

با این احتساب می توان گفت اقامت طلایی یونان یکی از محبوب ترین روش ها برای اخذ اقامت دائم و شهروندی یونان است که مطلوب ترین شرایط را به سرمایه گذاران خارجی در میان برنامه های مشابه اروپایی ارائه می دهد مانند: داشتن آستانه سرمایه گذاری کمتر نسبت به سایر برنامه های اروپایی زیرا حداقل سرمایه گذاری در یونان 250 هزار یورو است، نداشتن شرط حضور برای حفظ وضعیت اقامت یا تمدید مجوز خود و از همه مهم تر اعطاء تابعیت یونان پس از 7 سال زندگی در یونان البته به شرط اینکه در این 7 سال حداقل 6 ماه از سال در این دوره ی 5 ساله در یونان حضور فیزیکی داشته باشید و یک مقیم مالیاتی ثبت شده باشید همچنین قبولی در آزمون زبان یونانی است که نمره قبولی برای درخواست شهروندی 80 درصد است و قبولی در آزمون شهروندی یونان که باید در آن علاقه یا ارتباط واقعی با یونان و فرهنگ یونانی را داشته باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 6 تير 1402ساعت 15:20 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 235 | لينك ثابت |

 

نکاتی که هنگام خرید ملک در اسپانیا باید بدانید

دولت اسپانیا یک طرح اقامت از طریق سرمایه گذاری برای اتباع غیر اتحادیه اروپا/منطقه غیر اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی ارائه می دهد که به اقامت طلایی اسپانیا معروف می باشد. یکی از راه های دریافت این مجوز در ازای خرید ملک در اسپانیا یا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، اعطاء می شود و برای واجد شرایط بودن اقامت طلایی، باید ملکی بخرید که حداقل 500 هزار یورو ارزش داشته باشد.

لازم به ذکر است که یک بخش ضروری از پروسه خرید ملک که باید قبل از خرید رعایت کرد، تحقیق و بررسی در مورد ملک است زیرا به شما کمک می کند تا درک جامعی از ملک داشته باشید و مطمئن شوید که هیچ نقصی در ملک وجود ندارد زیرا در صورت داشتن نقص نمی توان آن را اصلاح کرد و منجر به ضررهای سنگینی می شود از این رو نکاتی که هنگام خرید ملک در اسپانیا باید بدانید را مختصراً شرح داده ایم به عنوان مثال:

انجام یک بررسی فنی قبل از خرید ملک در اسپانیا، زیرا این مهم کمک می کند تا یک نگاه گسترده و عمیقی در مورد وضعیت ساختاری ملک داشته باشد یعنی اگر ملک نیاز به بازسازی داشته باشد یا ایرادات اساسی داشته باشد و به طور غیرقانونی ساخته شده باشد شما متوجه شوید.

توجه کنید که ملک دارای مجوز ساخت و ساز، مجوز سکونت یا تجارت و گواهی بهره وری انرژی باشد و مهم تر از آن اینکه ملک دارای بدهی معوقه نباشد زیرا گاهاً خریداران مهاجر ملکی را می خرند و بعداً متوجه می شوند که ملک بدهی دارد مانند عدم پرداخت وام، قبوض آب و برق، مالیات و غیره. و در صورت وجود بدهی هم مطمئن شوید که در قرارداد خرید ملک این موضوع وجود دارد.

به طور کلی این مسئولیت شماست که به عنوان یک مهاجر و سرمایه گذار خارجی، یک جستجوی کامل و بررسی های لازم را انجام دهید تا مشخص شود که آیا ملکی خریداری می کنید دارای مدارک قانونی می باشد یا خیر، لذا از آنجائیکه خرید ملک یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در زندگی هر فردی محسوب می شود پس توصیه می کنیم برای خرید ملک و انجام تحقیقات قانونی آن، از وکلای با تجربه کمک بگیرید بنابراین برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 5 تير 1402ساعت 15:16 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 204 | لينك ثابت |

 

ویزای طلایی پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری در بازار ملک به چه صورت است؟

در سال 2012، پرتغال با ارائه راهی سریع برای جذب سرمایه گذاران غیر اتحادیه اروپا/غیر منطقه اقتصادی اروپا و غیر سوئیسی برنامه ایی طراحی کرد تا بتوانند مجوز اقامت پرتغال و اروپا را دریافت کنند و علاوه بر این اجازه گردش آزاد در کشورهای شنگن را داشته باشند یکی از گزینه های سرمایه گذاری برای دریافت مجوز اقامت از طریق خرید ملک در پرتغال میسر می شود، نام این برنامه جذاب اقامت طلایی پرتغال است که یک اقامت 2 ساله قابل تمدید است فقط تمدید آن مستلزم حفظ سرمایه گذاری برای مدت حداقل 5 سال و حضور در خاک پرتغال به مدت 7 روز در سال است. این مجوز شامل اعضای خانواده سرمایه گذار هم نیز می شود و پس از 5 سال مجوز اقامت طلایی می تواند به صورت دائمی اعطاء شود ویزای طلایی علاوه بر اینکه به شما اجازه زندگی، کار یا تحصیل در پرتغال را می دهد، به شما این امکان را می دهد که در  صورت قبولی در آزمون زبان و فرهنگ پرتغال بتوانید بعد از 5 سال برای دریافت شهروندی پرتغال اقدام کنید تا پاسپورت پرتغال را که پنجمین پاسپورت قدرتمند دنیا است را دریافت کنید.

به طور کلی برای واجد شرایط شدن جهت اخذ اقامت طلایی پرتغال لازم است که متقاضیان ملکی به ارزش حداقل 500 هزار یورو خریداری کنند. البته اگر ملک بالای 30 سال قدمت داشته باشد و در منطقه بازسازی شهری باشد یا نیاز به بازسازی داشته باشد، می توانید از تخفیف برخوردار شوید و یا اینکه اگر ملک مورد نظر شما در مناطق کم تراکم جمعیت پرتغال واقع شده باشد، دولت امکان کاهش 20 درصدی مبلغ ملک مورد نظر را ایجاد می کند.

مهم ترین نکته که در مورد خرید ملک در پرتغال وجود دارد این است که اگر به دنبال ملک تجاری باشید، محدودیت جغرافیایی برای خرید در پرتغال وجود ندارد اما اگر به دنبال یک ملک مسکونی هستید، باید بدانید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی محبوب پرتغال اکنون واجد شرایط ویزای طلایی پرتغال نیستند، و مناطق واجد شرایط برای خرید املاک مسکونی در حال حاضر به مناطق داخلی کشور پرتغال و مناطق خودمختار آزور و مادیرا محدود شده است لذا در صورتیکه در این مقاصد محبوب سرمایه گذاری داشته باشید، می توانید مجوز اقامت طلایی پرتغال را دریافت کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 4 تير 1402ساعت 17:30 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 236 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir