saheleaftab2022
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 6
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 583
» ماه گذشته : 1844
» سال گذشته : 11457
» کل بازديد : 25259
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

خرید ملک در یونان چه شرایطی دارد

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که با خرید ملک در یونان قصد سرمایه گذاری دارند و یا اینکه می خواهند به یونان مهاجرت کنند و آنجا را خانه خود قرار دهند، باید در ابتدا بدانند که خرید ملک در یونان چه شرایطی دارد و باید چه الزاماتی را رعایت کنند تا موفق به اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک شوند.

همانطور که گفتیم برای خرید ملک در یونان توسط شهروندان غیر اتحادیه اروپا، یک سری الزامات و شرایط وجود دارد که باید حتما رعایت شوند تا بتوانند موفق به اخذ اقامت یونان شوند.

در وحله ی اول برای اعطای مجوز اقامت یونان الزامی است که شهروندان غیر اتحادیه اروپا حداقل مبلغ 250 هزار یورو را برای خرید ملک در یونان بپردازند.

همچنین داشتن حداقل سن 18 سال برای خرید ملک در یونان الزامی می باشد. بعلاوه باید ثابت کنید که وجوه قابل توجهی دارید که از راه های قانونی به دست آمده است. لذا باید مدرکی مبنی بر درآمد خود ارائه دهید. و شرط دیگر اینکه باید به صورت قانونی وارد کشور شده باشید.

و از مهم ترین شرایط خرید ملک در یونان داشتن شماره مالیات محلی است که به AFM معروف می باشد. بدون داشتن AFM شما نمی توانید ملکی در یونان بخرید. و از آنجائیکه برای خرید ملک در یونان باید وجوه خود را به یونان انتقال دهید باید اقدام به افتتاح حساب بانکی در یک بانک یونانی کنید. اگر چه طبق قانون برای خرید ملک، ملزم به افتتاح حساب بانکی در یونان نیستید ولی عملاً، باید حساب باز کنید تا بتوانید مالیات نقل و انتقال املاک را بپردازید و کارهای قانونی خرید ملک را انجام دهید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 24 بهمن 1401ساعت 15:12 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 254 | لينك ثابت |

 

مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال

اقامت طلایی پرتغال به شهروندان غیر اتحادیه اروپا در ازای سرمایه گذاری قابل توجه در  پرتغال، اجازه اقامت در پرتغال و در سراسر اتحادیه اروپا را می دهد. پرتغال برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال زندگی، کار، تحصیل و بازنشستگی در اتحادیه اروپا هستند، یکی از جذاب ترین کشورها می باشد. خصوصا مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال به انگیزه ی سرمایه گذاران اضافه می کند.

یکی از این مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال، داشتن آستانه سرمایه گذاری پایین است یعنی شما می توانید با سرمایه گذاری حداقل 280 هزار یورو ، که یکی از پایین ترین آستانه های سرمایه گذاری در اروپا است، واجد شرایط اقامت طلایی پرتغال شوید و این مجوز شما را در سیستم مرکزی منطقه شینگن ثبت می کند. بنابراین، شما می توانید آزادانه در اروپا بدون ویزای اضافی سفر کنید.

و از بزرگترین مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال  این است که متقاضیان برای حفظ اجازه اقامت خود، مجبور به اقامت در پرتغال نیستند و می توانند بدون زندگی واقعی در این کشور، تابعیت خود را دریافت کنند و فقط کافی است متقاضیان 7 روز در سال برای تمدید ویزای خود به پرتغال مراجعه کنند.

از دیگر مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال این است که اقامت طلایی پرتغال یکی از سریعترین مسیرها برای اخذ شهروندی در اروپا را دارد زیرا شما می توانید در مدت 5 سال واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال باشید و برای اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کنید . و داشتن پاسپورت پرتغال به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به ویزا، به 188 کشور جهان سفر کنید.

همچنین فرآیند درخواست اقامت طلایی پرتغال را می توانید به صورت همزمان برای خود واعضای خانوادتان شروع کنید. یعنی اعضای خانواده شما هم نیز واجد شرایط درخواست اقامت هستند. اعضای خانواده ایی که واجد شرایط درخواست هستند شامل: همسر،کودکان زیر 18 سال، فرزندان تحت تکفل زیر ۲۶ سال که دانشجو و مجرد هستند بعلاوه والدین بالای 65 سال؛ لذا از این طریق آنها امکان دریافت اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال را خواهند داشت و پس از دریافت پاسپورت دوم خود از طریق شهروندی، می توانند در هر نقطه از اتحادیه اروپا زندگی، کار و تحصیل کنند و به تمام خدمات عمومی از جمله مراقبت های بهداشتی و آموزش دسترسی کامل خواهند داشت. و نکته قابل توجه اینکه کشور پرتغال تابعیت مضاعف را می پذیرد یعنی شما برای اخذ پاسپورت پرتغال نیازی به رها کردن تابعیت خود ندارید و می توانید دو تابعیتی باشید.

و در نهایت از بهترین مزایای منحصر به فرد ویزای طلایی پرتغال، مزایای مالیاتی این کشور برای کسانیکه که قصد نقل مکان به پرتغال را دارند و میخواهند بیش از 183 روز از سال را در پرتغال سپری کنند. طرح (NHR)، معافیت های خاصی از مالیات بر درآمد را برای 10 سال اول اقامت ارائه می دهد. این برنامه تحت شرایط خاص سرمایه گذاران و بازنشستگان خارجی را از معافیت مالیاتی بر درآمد بازنشستگی خود معاف می کند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 23 بهمن 1401ساعت 14:45 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 266 | لينك ثابت |

 

اقامت تمکن مالی یونان

هدف اصلی برنامه اقامت تمکن مالی یونان که به عنوان ویزای FIP یونان شناخته می شود، بازنشستگان ثروتمند غیر اتحادیه اروپا است .این برنامه همچنین می تواند یک گزینه اقامت خوب برای کسانیکه توانایی حمایت و اسکان خود و افراد تحت تکفل خود را در این کشور را بدون نیاز به شغل و فعالیت اقتصادی یا سرمایه گذاری در یونان دارند می باشد. با این حال، شما مجاز به کار از راه دور می باشید مانند بازاریابان وابسته آنلاین، کارگران از راه دور و کارآفرینان.  نکته قابل توجه این است که برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان اصلاً ملزم به خرید ملک در یونان نیستید.

اخذ اقامت تمکن مالی یونان به مدت 2 سال صادر می شود و هر 3 سال یکبار قابل تمدید می باشد.

دو راه برای واجد شرایط بودن برای اخذ اقامت تمکن مالی یونان وجود دارد: بر اساس درآمد غیرفعال و ثابت یا بر اساس پس انداز

درخواست بر اساس درآمد ثابت، مکرر

 برای واجد شرایط بودن باید ثابت کنید که حداقل 2000 یورو در ماه درآمد پایداری مانند حقوق بازنشستگی، سود سهام، درآمد اجاره بلندمدت، حق امتیاز یا درآمدهای پس انداز داشته باشید. و به ازای همسر خود باید  20% درصد (400 یورو) و برای هر فرزند وابسته باید 15% درصد (300 یورو) درآمد اضافی در ماه نشان دهید.

اعمال بر اساس پس انداز

اگر درآمد واجد شرایط ندارید می توانید بر اساس پس انداز درخواست دهید. از آنجائیکه اقامت تمکن مالی یونان برای یک دوره 2 ساله صادر می شود، باید ثابت کنید که 48000 هزار یورو پس انداز به ازای خود در دسترس دارید.  و  باید پس انداز خود را به بانک ملی یونان منتقل کنید. و وجوه باید در طول مدت اقامت شما در این حساب باقی بماند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 22 بهمن 1401ساعت 18:27 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 268 | لينك ثابت |

 

راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال

ما در این مقاله قصد داریم شما را با برنامه اقامت طلایی پرتغال و راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال آشنا کنیم پس تا آخر این مقاله با ما همراه باشید.

در ابتدا باید بگوئیم که یکی از محبوب ترین برنامه های اقامت در اروپا و جهان برنامه اقامت طلایی پرتغال است زیرا پرتغال کشوری امن با کیفیت زندگی بالا و مقرون به صرفه، آب و هوای عالی، سیستم های بهداشتی و آموزشی خوب است.

راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال  بسیار متنوع هستند و طیف وسیعی از گزینه های سرمایه گذاری نسبتاً مقرون به صرفه وجود دارد که شما می توانید بر اساس شرایط خود تصمیم گیری کنید که برای چه نوع سرمایه گذاری، واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال هستید. از این رو راه های اخذ اقامت طلایی پرتغال عبارتند از:

انتقال سرمایه حداقل 1.5 میلیون یورو به پرتغال

سرمایه گذاری حداقل 500 هزار یورو در صندوق های سرمایه گذاری پرتغالی واجد شرایط

 

ایجاد حداقل 10 شغل تمام وقت جدید

 

ایجاد حداقل 8 شغل تمام وقت جدید در یک منطقه کم تراکم در پرتغال

 

سرمایه گذاری و انتقال سرمایه حداقل 500 هزار یورو در یک کسب و کار پرتغالی که ثبت شده باشد و حداقل پنج شغل دائمی و تمام وقت را  برای حداقل سه سال ایجاد کند

 

حداقل 250 هزار یورو برای حفظ میراث ملی در پرتغال سرمایه گذاری کنید

 

حداقل 500 هزار یورو در یک فعالیت تحقیق و توسعه در پرتغال سرمایه گذاری کنید

 

خرید املاک و مستغلات به ارزش حداقل 500 هزار یورو در پرتغال

اگر ملک در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد به 400 هزار یورو کاهش می یابد. همچنین می توانید با حداقل 350 هزار یورو یک ملکی را که  بیش از 30 سال قدمت دارد و یا واقع در مناطق بازسازی شهری است بخرید. و اگر در یک منطقه کم تراکم در پرتغال باشد، به 280 هزار یورو کاهش می یابد.

 *توجه داشته باشید که با خرید املاک مسکونی در لیسبون، پورتو و شهرهای ساحلی شما را  واجد شرایط اخذ ویزای طلایی پرتغال نمی کند. مگر آنکه یک ملک تجاری را در این مکان ها خریداری کنید.

اقامت طلایی پرتغال یک مجوز اقامت 2 ساله می باشد که با اتمام این دوره شما می توانید مجوز خود را  برای 3 سال دیگر تمدید کنید البته مشروط بر اینکه شما حداقل 7 روز در سال را به صورت فیزیکی در پرتغال زندگی کرده باشید. و نهایتا شما می توانید در عرض 5 سال شهروند پرتغال شوید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 20 بهمن 1401ساعت 13:43 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 284 | لينك ثابت |

 

خرید ملک در یونان

خرید ملک در یونان یکی از بهترین گزینه های اخذ اقامت یونان محسوب می شود که برای صاحبان ملک جذاب ترین نوع اجازه اقامت در یونان است که اقامت طلایی هم نامیده می شود.

اتباع غیر اتحادیه اروپا با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل 250 هزار یورو می توانند موفق به اخذ اقامت یونان شوند.

یک نکته قابل توجه ایی که وجود دارد این است که قانون هیچ محدودیتی برای معاملات و دارایی شما اعمال نمی کند و برخلاف سایر کشورهای اتحادیه اروپا، هیچ محدودیتی برای خرید ملک در یونان وجود ندارد و خرید هر نوع ملکی در یونان حق دریافت اقامت را می دهد از جمله: خرید هتل، خانه، مغازه، زمین یا حتی اجاره اتاق در هتل یا آپارتمان در یک مجتمع توریستی امکان پذیر می باشد. حتی شما به صلاحدید خود حق دارید در مورد ملک و اموال خود برای استفاده شخصی و یا اجاره دادن آن در صورت عدم استفاده، تصمیم بگیرید.

با خرید ملک در یونان یک مجوز اقامت 5 ساله با حق تمدید دریافت می کنید البته به شرطی که بعد از پایان این 5 سال هنوز مالک ملک باشید. و نهایتا پس از گذشت 7 سال با اقامت حداقل 6 ماه از سال در یونان می توانید برای اخذ پاسپورت یونان و شهروندی درخواست دهید. و باید بدانید که یونان اجازه داشتن تابعیت مضاعف را می دهد یعنی برای اینکه شهروند یونان شوید نیازی به رها کردن تابعیت کشور خود ندارید که مزیت بزرگی محسوب می شود.

 از طرفی دیگر با خرید ملک در یونان حق دریافت اجازه اقامت نه تنها به مالک، بلکه به همسر وی، فرزندان زیر 21 سال مجرد و والدین هر دو زوج اعطا می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در چهارشنبه 19 بهمن 1401ساعت 14:27 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 284 | لينك ثابت |

 

اقامت طلایی پرتغال

ویزای طلایی پرتغال یک برنامه شهروندی با سرمایه گذاری است که به اتباع غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد اقامت و شهروندی پرتغال را از طریق گزینه های سرمایه گذاری مختلف دریافت کنند. افرادی که دارای ویزای اقامت طلایی پرتغال هستند، آزادی زندگی، کار و تحصیل در پرتغال و همچنین در سراسر اروپا را دارند. فقط لازم است 7 روز ازسال را در پرتغال بگذرانید و پس از 5 سال، متقاضیان واجد شرایط درخواست شهروندی پرتغال نیز می شوند و باید بدانید که کشور پرتغال اجازه تابعیت مضاعف را می دهد یعنی برای اخذ شهروندی پرتغال نیازی به رها کردن تابعیت اصلی خود ندارید. حالا باید بدانید چه نوع سرمایه گذاری هایی شما را واجد شرایط اخذ اقامت طلایی پرتغال می کند که در جدول زیر به طور مختصر نشان داده ایم.

نوع سرمایه گذاری

مبلغ واجد شرایط

سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه

350 هزار یورو

سرمایه گذاری در میراث فرهنگی پرتغال

250 هزار یورو

انتقال سرمایه به یک بانک در پرتغال

1 میلیون و 500 هزار یورو

خرید املاک و مستغلات

500 هزار یورو

املاک و مستغلات با قدمت بالای 30 سال

350 هزار یورو

 

نکته قابل توجهی که در مورد خرید ملک در پرتغال وجود دارد این است که با خرید ملک در مناطق پر تراکم مانند پورتو، لیسبون و آلگاروه اقامت نمی دهند، مگر اینکه املاک تجاری یا توریستی باشند، مگر آنکه در داخل کشور و جزایر پرتغال - مادیرا و آزورس باشد.

فرآیند درخواست اقامت طلایی پرتغال

ابتدا باید تمام مدارک لازم را آماده کرده و برای دریافت شماره شناسه مالیاتی پرتغالی (NIF) در پرتغال اقدام کنید زیرا برای انجام هر کار و معامله ایی به NIF نیاز دارید و از آنجائیکه باید برای انجام سرمایه گذاری وجوه خود را از کشور خود به پرتغال انتقال دهید بنابراین افتتاح یک حساب بانکی هم جزو الزامات می باشد. بعد از انتخاب گزینه مناسب سرمایه گذاری، باید برای درخواست اقامت طلایی پرتغال درخواست دهید. همراه با درخواست باید تمام مدارک مربوطه را هم ارسال کنید، معمولاً 2 تا 3 ماه پس از ارسال درخواست شما، SEF برای اینکه اطمینان پیدا کند که تمام اطلاعات ارائه شده توسط شما مطابقت دارد شما را برای مصاحبه دعوت می کند و برای این مرحله باید به پرتغال سفر کنید و مشخصات بیومتریک خود را که شامل عکس، اثر انگشت و غیره است را ارائه دهید. پس از آن، 4 تا 6 ماه طول می کشد تا مقامات تمام اطلاعات را بررسی کنند و ویزای طلایی شما را صادر کنند.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در سه شنبه 18 بهمن 1401ساعت 13:35 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 274 | لينك ثابت |

اقامت اسپانیا

اگر اهل یک کشور غیر اتحادیه اروپا هستید و می خواهید به اسپانیا مهاجرت کنید، باید اجازه اقامت دریافت کنید. انواع مختلفی از کارت های اقامت اسپانیا وجود دارد که با توجه به موقعیت و شرایط شما یکی از دیگری مناسب تر خواهد بود. برخی از مسیرهای اخذ  اقامت اسپانیا عبارتند از:

اقامت تمکن مالی اسپانیا برای کسانیکه قصد انجام فعالیت اقتصادی در اسپانیا را ندارند و از امکانات کافی برای حمایت از خود یا خانواده خود برخوردارند به طوریکه نیازی به کار کردن ندارند، بهترین گزینه خواهد بود که به اقامت بازنشستگی هم معروف است زیرا برای کسانیکه به سن بازنشستگی رسیده اند و دوست دارند به اسپانیا مهاجرت کنند و دوران بازنشستگی خود را در این کشور بگذرانند بسیار مناسب می باشد. برای اخذ اقامت اسپانیا با تمکن مالی باید اثبات کنید ماهانه 2400 یورو درآمد ثابت و مستمر دارید و به ازای هر عضو خانواده تحت مراقبت خود مبلغ 600 یورو ماهانه به این مبلغ اضافه می شود.

 

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

شاید بپرسید می توان همزمان شرکتی در اسپانیا راه اندازی و ثبت کرد و اقامت اسپانیا را دریافت کرد؟

باید بگوییم بله. اگر پروژه ای که می خواهید در اسپانیا شروع کنید دارای سطح بالایی از فناوری، منافع اقتصادی با ایده نوآورانه است می توانید به ویزای کارآفرینی اسپانیا دسترسی داشته باشید. اما اگر فقط می خواهید یک شرکت معمولی ثبت کنید، مجوز کار به عنوان یک فرد خوداشتغال بهترین جایگزین خواهد بود.

 

اقامت سرمایه گذاری اسپانیا

اتباع غیر اتحادیه اروپا در صورت سرمایه گذاری یا خرید ملک در اسپانیا به ارزش حداقل 500 هزار یورو به راحتی می توانند اقامت طلایی اسپانیا را دریافت کنند. که یکی از ساده ترین راه ها برای شروع زندگی در اسپانیا می باشد.

اقامت تحصیلی اسپانیا به شهروندان غیر اتحادیه اروپا اجازه می دهد تا در اسپانیا تحصیل یا تحقیق کنند. و در کنار تحصیل می توانید کار کنید و دوره کارآموزی هم نیز انجام دهید. علاوه بر این، یکی دیگر از مزایای آن این است که می توانید پس از اتمام تحصیل برای اخذ مجوز کار اسپانیا درخواست دهید.

اقامت کار اسپانیا

انواع مختلفی از ویزای کاری وجود دارد که بسته به موقعیت شما و پیشنهاد کاری که دارید می توانید برای آنها درخواست دهید و هر کدام الزامات خاص خود را دارند مثلا:

برای مجوز کار معمولی، باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای اسپانیایی داشته باشید و او برای شما اجازه اقامت را درخواست کند وحتما این مجوز باید از کشور مبدا شما اعمال شود.

اما اگر شما یک پیشنهاد شغلی به عنوان یک کارگر با صلاحیت بالا به عنوان مدیر یا هر موقعیت فنی دیگری دارید، روند دریافت اقامت شما می تواند در زمانی که در اسپانیا هستید هم شروع شود. و مشابه ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا به شما امکان می دهد در کل منطقه اتحادیه اروپا کار کنید.

 

اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند اسپانیایی (یا با یک شهروند اتحادیه اروپا) به شما کمک می کند ویزای خود را در اسپانیا به راحتی دریافت کنید و وضعیت قانونی خود را بدست آورید. و پس از گذشت تنها 1 سال از ثبت ازدواج خود در اسپانیا می توانید برای شهروندی اسپانیا درخواست دهید یعنی دیگر نیاز نیست تا 10 سال برای اخذ شهوندی اسپانیا صبر کنید لذا اخذ اقامت اسپانیا از طریق ازدواج کوتاه ترین مسیر برای اخذ شهروندی اسپانیا می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در دوشنبه 17 بهمن 1401ساعت 15:46 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 278 | لينك ثابت |

 

ویزای طلایی از طریق خرید ملک در یونان

ویزای طلایی یونان یک ویزای اقامت است که به شهروندان غیر اتحادیه اروپا که می خواهند از طریق سرمایه گذاری، سهم قابل توجهی در اقتصاد یونان داشته باشند اعطا می شود. از این رو یونان گزینه های متعددی را برای سرمایه گذاری ارائه می دهد که رایج ترین آنها خرید ملک در یونان است.

شما با خرید یک یا چند ملک خصوصی به ارزش حداقل 250 هزار یورو، موفق به اخذ اقامت طلایی یونان خواهید شد که یکی از آسان ترین راه های اخذ اقامت یونان می باشد. این ملک می تواند تجاری، مسکونی یا ترکیبی از هر دو باشد فقط باید حداقل سرمایه گذاری 250 هزار یورو باشد. و خبر خوب اینکه شما می توانید بلافاصله تمام ملک های خریداری شده خود را اجاره دهید. همچنین اتباع غیر اتحادیه اروپا می توانند در هر جای یونان و جزایر آن ملک خریداری کنند فقط نباید نزدیک مرز و یا پایگاه های نظامی باشد.

با اخذ ویزای طلایی از طریق خرید ملک در یونان، شما می توانید تمام اعضای خانواده واجد شرایط خود را که شامل همسر، فرزندان زیر 21 سال و والدین تحت تکفل است را با خود به یونان بیاورید و آزادانه و بدون ویزا به سراسر منطقه شنگن ترددکنید و به کار و تحصیل بپردازید.

با اقامت طلایی یونان، در ابتدا به شما یک اقامت 5 ساله می دهد و در صورتیکه در این مدت سرمایه گذاری خود را حفظ کنید و حداقل 6 ماه از سال را در یونان اقامت داشته باشید می توانید برای اقامت دائم یونان اقدام کنید و پس از 7 سال مشروط بر نداشتن سابقه کیفری و تسلط به زبان، تاریخ و فرهنگ یونان می توانید برای اخذ تابعیت و شهروندی یونان اقدام کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در يکشنبه 16 بهمن 1401ساعت 20:47 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 276 | لينك ثابت |

 

هزینه های اجاره و خرید مسکن در پرتغال قراردادهای اجاره در پرتغال

چکیده محتوا

آیا به دنبال خرید ملک در پرتغال هستید؟ آیا از هزینه های اجاره و خرید مسکن در پرتغال مطلع هستید؟ بسیاری از افراد برای این که بتوانند آینده ایده آل شغلی و کاری برای خود رقم بزنند به دنبال ادامه زندگی در کشور پرتغال هستند. اگر دوست دارید در کشور پرتغال به ادامه زندگی بپردازید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

برای این که بتوان ثانیه ای در کشور پرتغال زندگی و یا کار کرد، نیاز به داشتن روادید وجود دارد. برای دریافت ویزای پرتغال راه های مختلف و گوناگونی وجود دارد که می توان از آن  ها استفاده کرد. سرمایه گذاری در کشور پرتغال یکی از راه های دریافت ویزای این کشور می باشد. دولت پرتغال باید نسبت به این موضوع که فرد تمکن مالی لازم را دارد اطمینان حاصل نماید. در صورتی که بتوانید ویزای کشور پرتغال را دریافت نمایید نیاز است طبق قوانین و چارچوب های این کشور عمل نمایید.

نکته مهمی که نیاز است تا در ارتباط با آن صحبت کنیم این موضوع است که با اجاره ملک در این کشور، دولت پرتغال ملزم به دادن ویزا به افراد نمی باشد. این یک تصور بسیار غلط است که ممکن است بعضی افراد داشته باشند.

خرید مسکن در پرتغال

از آن جایی که قوانین اخذ ویزا برای افراد خارجی هر ساله در حال تغییر است، در سال 2023 نیز تغییراتی در این خصوص ایجاد شده است. طبق قانونی که دولت پرتغال در سال 2023 وضع کرده است، حداقل بودجه ای که فرد باید برای خرید ملک در پرتغال در نظر بگیرد، 500 هزار یورو می باشد. با داشتن این مبلغ شخص متقاضی می تواند بدون هیچ گونه محدودیتی در هر منطقه از کشور پرتغال اقدام به خرید ملک مورد نظر خود نماید.

البته بهتر است برای این که تمام فرایند اخذ ویزای شما در مسیر درستی حرکت نماید با یک وکیل کاربلد و حرفه ای در ارتباط باشید. بسیاری از موسسه های مهاجرتی در کشور فعال هستند که می توانند کار دریافت ویزای شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیش تر و تکمیلی تر می توانید با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 15 بهمن 1401ساعت 17:31 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 285 | لينك ثابت |

 

قیمت خانه در پرتغال به پول ایران

چکیده محتوا

آیا می دانید به چه صورتی می توانید کار خرید ملک در پرتغال را انجام دهید؟ آیا با این موضوع که قیمت خانه در پرتغال به پول ایران چقدر می شود آشنا هستید؟ اگر دوست دارید ادامه زندگی خود را در کشور پرتغال سپری کنید، پیشنهاد می کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید. در این مطلب قصد داریم در مورد این موضوع توضیحاتی مفصل را ارائه دهیم.

پرتغال یکی از کشورهایی است که جزئی از اتحادیه اروپا به حساب می آید. این کشور را فوتبال دوستان به خاطر وجود فوتبالیستی معروف به نام رونالدو به خوبی می شناسند. یکی از مزیت هایی که باعث شده تا از کشور پرتغال به عنوان کشور مرفه یاد کرد موضوع بالا بودن امید به زندگی در این کشور است. پرتغال برای این که بتواند خونی در رگ های اقتصاد کشورش تزریق نماید امکانات ویژه ای را برای مهاجران در نظر گرفته است.

مردم ایران برای این که بتوانند وارد خاک کشور پرتغال شوند نیاز به دریافت ویزا دارند. برای گرفتن ویزای پرتغال روش های بسیار زیادی وجود دارد. یکی از راه های دریافت ویزای پرتغال سرمایه گذاری و خرید ملک در این کشور می باشد. با خرید ملک در پرتغال دولت این کشور ملزم به صادر کردن ویزا و روادید به فرد متقاضی می شود.

خرید ملک در پرتغال به پول ایران

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از افراد به وجود آید این موضوع است که خرید ملک در پرتغال به پول ایران چقدر می شود؟ در خصوص این موضوع نمی توان یک صحبت قطعی کرد چرا که قیمت خانه در هر نقطه از کشور پرتغال با نقطه دیگری متفاوت است. به طور مثال قیمت ملک در شهرهای لیسبون و پورتو بسیار بالاست و تقریبا هر شخصی تمکن مالی لازم را برای خرید ملک در این دو شهر ندارد. برای مثال قیمت هر متر خانه در شهر لیسبون 2800 یورو و در شهر پورتو 2400 یورو می باشد. با توجه به نوسانات ارزی کشور ایران نمی توان یک مبلغ قطعی را اعلام کرد. به طور مثال اگر شما یک آپارتمان 60 متری در شهر پورتو را خریداری نمایید با احتساب نرخ یورو می توانید به مبلغ تقریبی هر خانه به پول ایران برسید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان خبره ی شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

 

 امتياز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در پنجشنبه 13 بهمن 1401ساعت 15:29 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 293 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟


RSS

POWERED BY
bolg.ir