گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
براي اطلاع از بروز شدن وبلاگ ايميل خود را وارد کنيد
» افراد آنلاين : 1
» بازديد امروز : 16
» بازديد ديروز : 13
» هفته گذشته : 593
» ماه گذشته : 1854
» سال گذشته : 11467
» کل بازديد : 25269
» پيج رانک : PageRank 0 out of 10

0


 

گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟

"گلدن ویزا / ویزای طلایی" یک برنامه مهاجرتی است که به افراد ثروتمند در صورت خرید ملک یا سرمایه گذاری کلان در یک کشور اروپایی اجازه اقامت آن کشور را می دهد که به آن اقامت طلایی گفته می شود که یک مجوز اقامت موقت است که به اتباع غیر از اتحادیه اروپا (EU)، غیر از منطقه اقتصادی اروپا (EEA)، غیر از سوئیس و خانواده ی آنها اعطاء می شود. و در نهایت هم به سرمایه گذار و خانواده او شهروندی و پاسپورت کشوری را که در آن سرمایه گذاری کرده است اعطاء می کند. ویزای طلایی ابتدا در قالب یک مجوز اقامت موقت صادر می شود و تا زمانی که سرمایه گذاری خود را حفظ کنید می تواند به طور مداوم تمدید شود.

برای دریافت شهروندی در یک کشور اتحادیه اروپا از طریق ویزای طلایی، اکثر کشورهای اروپایی به اقامت واقعی نیاز دارند یعنی باید مدت زمان مشخصی و تعیین شده ایی را صرف زندگی در آنجا کنید و الزامات شهروندی از طریق سرمایه گذاری به طور جداگانه به قوانین هر کشور بستگی دارد که باید رعایت شود.

به طور کلی محبوب ترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا که ویزای طلایی صادر می کنند شامل اسپانیا، یونان، پرتغال و مالت می باشند.

در میان این کشورها  باید بدانید که اسپانیا سومین کشور محبوب توریستی در جهان است که با داشتن تاریخ و فرهنگ غنی، استانداردهای بالای زندگی، اقلیم و موقعیت جغرافیایی عالی، امکانات رفاهی مناسب، به گزینه ایی جذاب برای سرمایه گذاری شناخته می شود بعلاوه این کشور سومین پاسپورت قدرتمند دنیا را دارد. این کشور توسعه یافته چهاردهمین اقتصاد بزرگ دنیا را دارد و از نظر شاخص کیفیت زندگی رتبه دهم را در دنیا دارد همچنین عضو سازمان ملل متحد، OECD و ناتو است. لذا دریافت اقامت طلایی اسپانیا با سرمایه گذاری یا خرید ملک در اسپانیا به ارزش حداقل 500 هزار یورو امکان پذیر می باشد و برای همه شهروندان خارج از اتحادیه اروپا (EU)، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس در نظر گرفته شده است. این ویزا شامل مجوزهای کار برای متقاضی و خانواده وی مانند همسر و فرزندان زیر 18 سال و بالای 18 سال و برای والدین بالای 65 و حتی زیر 65 سال تا زمانی که از نظر مالی به متقاضی وابسته باشند، می باشد.

و این ویزا از همان ابتدا به سرمایه گذار و خانواده او این امکان را می دهد که از مزایای ویزای طلایی لذت ببرند همچنین به آموزش دولتی یا خصوصی در اسپانیا دسترسی داشته باشند (از آموزش ابتدایی تا عالی) بعلاوه اینکه می توانند در این کشور کار کنند چه به عنوان کارمند و چه به عنوان کارگر خوداشتغال.

اجازه اقامت اولیه اقامت طلایی اسپانیا 2 ساله است. که قبل از انقضا، در صورت حفظ سرمایه اولیه قابل تمدید است و بعد از 5 سال تمدید می توان برای اخذ اقامت دائم اسپانیا و در نهایت پس از 10 سال می توان برای اخذ شهروندی اسپانیا اقدام کرد البته حتماً باید امتحاناتی را به زبان اسپانیایی در مورد تاریخ و ساختار سیاسی این کشور بگذرانید.

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان حرفه ایی و با تجربه شرکت ساحل آفتاب در تماس باشید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و به روزترین اطلاعات، وب سایت ما و صفحات ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.امتياز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
نوشته شده در شنبه 17 تير 1402ساعت 20:31 توسط saheleaftab2022 | تعداد بازديد : 245 | لينك ثابت |

» آیا داشتن ویزای طلایی اسپانیا، منجر به دریافت اقامت اسپانیا می‌شود؟
» برای خرید ملک در یونان مالیات ملک چگونه است؟
» کدام کشورها با خرید ملک اقامت میدهند
» راهنمای 0 تا 100 خرید ملک در اسپانیا
» شرایط دریافت گلدن ویزای یونان چیست؟
» مزایای اخذ ویزای طلایی پرتغال
» ویزای طلایی اروپا در چه کشورهایی اعطا می شود؟
» چرا کشور یونان مکان مناسبی برای زندگی است؟
» مراحل دریافت ویزای طلایی کشور پرتغال
» شرایط اخذ ویزای طلایی اسپانیا
» چه کسانی می توانند در یونان ملک بخرند؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» بررسی کلی ویزای طلایی اسپانیا-همه چیز در مورد گلدن ویزای اسپانیا
» برای درخواست ویزای طلایی یونان چه مدارکی مورد نیاز است؟
» ویزای طلایی پرتغال را چگونه می توان دریافت کرد ؟
» اقامت طلایی اسپانیا شامل چه کشورهایی است
» قوانین اخذ ویزای طلایی یونان در سال 2023 چه تغییراتی داشته است؟
» آیا امکان خرید ملک مسکونی در کلان شهرهای کشور پرتغال برای اخذ اقامت طلایی وجود دارد؟
» گلدن ویزا چیست ویزای طلایی یا اقامت طلایی چیست؟
» چرا باید در یونان ملک بخرم؟
RSS

POWERED BY
bolg.ir